Şimdi Ara

spring e petlas elegant

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 95 model spring aracıma 175/70 R13 ebatında lastik alacağım.

petlas elegant diye yeni bir lastik çıkarmış iki tanesi 125 TL ne dersiniz kullanan var mı? veya ne tavsiye edersiniz.

• hankoook fakan al,hiç olmazsa uluslararası test kuruşlarunca testi var...
  • Bukadar ucuz lastikten hayır gelmez

Sonuçta lastikler önemli ucuza kaçacam diye Allah korusun kazada yapabilirsin canından'da olabilirsin
  • Continental'in bir ürünü olan barum yada sportivayada bakabilirsiniz.
    Ben springimde sportiva kullanıyordums on derece güzel ve yumuşak hamurlu bir lastikti.
  • arkadaşlar bende petlas hakkında daha önceden olumsuz yorumlar duyuyordum ama petlas daha önceden kombassanın imiş şimdi el değiştirmiş. şimdiki lastiklerinin çok iyi olduğunu söylüyor satan lastikçi.
    eskiden milenyum diye bir lastiği vardı. milenyumlarda sorun çıkıyormuş ama elegant olanlarda sorun yok çok iyi dedi.
  • son zamanlarda PETLASın otomobil lastiklerini çok sık görüyorum nasıldır bilemem ama alternatif olarak FULDA ECOCONTROL
  • arkadaşlar ben arabayı yeni aldım fakat şöyle bir durum var benim arabanın ön tekerleri 155/80 R13 arkalar 175/70 R13. arabam 95 model spring.

ben de önlere 175/70 R13 takayım dedim bizim buradaki lastikçilerden birisi benim 155 olan lastiklerin tanesini 25 TL ye alırım dedi lastikçide lassa bridgestone ve petlas var. petlas alırsam 125-50=75 TL fiyat farkı vereceğim ama lassa veya bridgetone de alabilirim.

lassanın miratta modeli, bridgestone nin B250 ve B330 evo modeli var hangisini tavsiye edersiniz.

benim lastikten beklentim yumuşak ve yol sesinin az olması.
  • 2 ay önce petlas elegant 175*65*14 4 adet lastik aldım.çok memnunum.tanesini 70 ytl ye almıştım.sağsa solda duyduklarınıza kulak asmayın.ben çok araştırdım. lastik işi yapanlarla görüştüm.kaliteli bir lastik.tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.