Şimdi Ara

Spotify Sıcak Fırsatlar - 2 ay bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
45
Favori
38.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle atraksiyonlar yapacağına fiyatını düşürsün.
    digiturk gibi fiyat istiyo adiler...
  • 60 gün premium alanlar hemen iptal ettinizmi 60 gün premium devam ediyo.ben şimdi iptal ettim 60 gün premium devam ediyo sonra free olacak.
  • Kaptım, teşekkürler
  • bizde nıye olmuyo. 60 değil 30 gün ondada kredı kartınıngırıyorum sanalkartı. limit yok yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Sinemia kartiyla aldim bende

• kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    yeni hesap yeni kart olması lazım.
    sanal kartına 5tl yükle.dene
    olması lazım.
    sonra da hemen iptal et kartı.
  • kaptım eyvah
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. 1 haftalık denemem bitmişti süper denk geldi. Aynı hesabımla sanal kart oluşturup aldım sonra sanal kartı iptal ettim alacak olan arkadaşlara bilgi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Sinemia kartiyla aldim bende

Yorumunu görünce bende aldım sinemia kartımla(sinemia üyeliğim olmamasına rağmen)👍
    Bu spotify iphone da çok şarj tüketirmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olucu olup daha once kullanmayan kalmismisidir ki hem aile paketi ile aylik 4 tlye geliyo gayet makul gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber veren arkadaşa teşekürler ininal sanal kart acıp yaptım sonrasında sanal kartı iptal ettim fakat bende spotify masaüstünde açtığımda sarkıları yarım saniye arayla hızlı hızlı geciyor üstte bu şarkı kullanılmıyor dosya bilgisayarında varsa aktarabilirsin hatası veriyor bilen vamı?
  • kaptım 2 aylık thx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    evet ben hep böyle yapiyorum belki 10 kez yapmışımdır. spotify yıllardır ara ara yapıyo bu promosyonu. oluşturduğunuz çalma listesini paylaş deyip mailinize atıyorsunuz. sonra yeni üyelikle spotify'a giriş yapıp maildeki çalma listesini açınca yeni üyelikte açılıyor eski çalma listesi. bu kadar kredi kartı nereden buluyosun diye sorucaksın, o sorunun cevabı da sanal kredi kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIHAYALPERESTII

Bende 30 gunluk cikiyor neden acaba?Daha once spotify kullanmiyordum alakasi olabilirmi

Bende de 30 çıktı neye göre belirliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozs

evet ben hep böyle yapiyorum belki 10 kez yapmışımdır. spotify yıllardır ara ara yapıyo bu promosyonu. oluşturduğunuz çalma listesini paylaş deyip mailinize atıyorsunuz. sonra yeni üyelikle spotify'a giriş yapıp maildeki çalma listesini açınca yeni üyelikte açılıyor eski çalma listesi. bu kadar kredi kartı nereden buluyosun diye sorucaksın, o sorunun cevabı da sanal kredi kartı.

Sanal kart oluşturdum kabul etmiyor. Sizler nasıl yapıyorsunuz.
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    yeni uyelik acip da denediniz mi. mevcut uyelikten olmaz bu promosyon.

• quote:

Yeni eposta ile yeni hesap oluşturup denediğimde 30 günlük deneme yi başlat çıktı.. Bunun sebebi new olabilir ? Ve 60 günlük olan için ne yapmak gerek ?
  • quote:

yeni uyelik acip da denediniz mi. mevcut uyelikten olmaz bu promosyon.

YENİ ÜYELİKLE YAPMAYA ÇALIŞIYORUM,,,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.