Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spotify premium üyeliği için enpara %50 indirim kampanyası bitmiş sanırım, enpara sitesinde deezer için %50 indirim var diyor, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicage

spotify premium üyeliği için enpara %50 indirim kampanyası bitmiş sanırım, enpara sitesinde deezer için %50 indirim var diyor, bilgisi olan var mı?

Degerli musterimiz, oyun, muzik ve eglencede %50 indirim kampanyamiza dahil olan Spotify'dan gelen talep uzerine kampanya sayfamizdan Spotify ismini kaldirmak zorunda kaldik; ancak soz verdigimiz gibi yil sonuna kadar Spotify uzerinden yapacaginiz harcamalar kampanya kapsaminda olmaya devam edecektir. Iyi eglenceler dileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Spotify Vodafone ile bir işbirliğine gittiği için Enpara'yı itelediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicage

spotify premium üyeliği için enpara %50 indirim kampanyası bitmiş sanırım, enpara sitesinde deezer için %50 indirim var diyor, bilgisi olan var mı?

Sitede ismi yok ama kampanya devam ediyor.

• EhrimeN kullanıcısına yanıt
    kampanya yıl sonuna kadar devam
  • Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar, enpara temsilcisi bugün kartımı getirecek, ancak ben Deezer'ı denedikten sonra onun üyeliğini almaya karar verdim, memnun kalmazsam spotify'ye geçebilirim nasıl olsa kampanyası da devam ediyormuş :)
  • bu uygulamadan yasal yolla müzik indiriliyor mu? ayrıca premium üyelik aylık mı oluyor? aylık 5 TL?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msensoy

bu uygulamadan yasal yolla müzik indiriliyor mu? ayrıca premium üyelik aylık mı oluyor? aylık 5 TL?

evet bu uygulama ile yasal müzik dinlenebiliyor. premium üye olmak gerekli değil aslında ama bir çok özelliği kırpılıyor. mesela 320 kb ile dinleyemiyorsun. aylık 5 tl şöyle oluyor sen normalde 10 tl ödüyorsun bir sonra ki ayın en az 3 iş gününe kadar 5 tl ödeniyor. maksimum 25 tl iade alabilrisin. sorularınız varsa başka cevaplandırabilirim iyi forumlar.
  • 3 aylık 10tl kampanyası artık yok değil mi?
  • Spotify kampanyaya dahil değil galiba enpara.com da göremedim. Deezer var ama spotify yok sitede yanılıyor muyum.

• rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar dahil, spotify'dan gelen bir istek üzerine siteden kaldırıldı.
  • 1 gb kota yetse :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell müzik daha iyi..Aylık 3 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

Spotify kampanyaya dahil değil galiba enpara.com da göremedim. Deezer var ama spotify yok sitede yanılıyor muyum.

• Aylık 5 TL ye spotify üyeliği gayet iyi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Turkcell müzik daha iyi..Aylık 3 tl.

İnternet paketinden yememesi güzelde, 3TL olan ayda 60 saat kota koyuyor. Yeterli geliyor mu?

Kotasız olanı 4,99TL

Kotasız ve çevirimdışı özellikli olanı da 9,99TL. O zaten spotify ile aynı.
  • stigmata_ kullanıcısına yanıt
    Günde 2 saat fazlasıyla yetiyor.O gün dinlemezsen ertesi gün 4 saat yapar :) Spotify da türkce parçalarda ciddi eksiklikler var.Birde program arayüzü fln ısınamadım nedense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç kişi bir araya gelip Spotify Family kampanyasıyla premium üyelik alırsanız Enpara ile kişi başı ücreti ayda 3 TL'ye kadar düşürebilirsiniz.

https://www.spotify.com/tr/family/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Birkaç kişi bir araya gelip Spotify Family kampanyasıyla premium üyelik alırsanız Enpara ile kişi başı ücreti ayda 3 TL'ye kadar düşürebilirsiniz.

Ben varım. Var mı başka babayiğit?

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Birkaç kişi bir araya gelip Spotify Family kampanyasıyla premium üyelik alırsanız Enpara ile kişi başı ücreti ayda 3 TL'ye kadar düşürebilirsiniz.

Ben varım. Var mı başka babayiğit?

Spotify'ın enpara indirimi devam ediyor mu ki? Enpara kampanya sayfasından kaldırmışlar spotify'ı.

http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.