Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Kullanıcının beğeni tarzını analiz edip buna göre bir liste hazırlayabilen bir program varmıdır.. Yada bu Spotify bunu yapabiliyormu?

Mesela rastgele bir liste hazırlanıyor. sonuna kadar dinlenirse parça ve tarzı +1, başa alıp tekrar dinliyorsa +2 puan, kullanıcı şarkıyı başlarda değiştirirse -2 sonlara doğru değiştiriyorsa -1 puan buna göre tarzı hesaplayıp yeni bir yapay zeka listesi oluşturma vs.. Kesin vardır da programın ismi nedir??

Buna benzer bişiler varmıdır??

Dinlenen parcalara gore calma listeleri oneriyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika'da iken kullandığım programdı Spotify.. Oradaki arşiv daha geniş tabi ki.. Enpara ile %50 indirim olması acayip bir şey, herkese tavsiye ederim..
  • Beyler patron mazur görün ama yeni hesap açtım baya bi karışık geldi nasıl premium versiyona yükseltiyoruz bulamadım

• İki gün önce üye oldum tam aradığım şeymiş bunu farkettim an itibarıyla enparayı kullanarak premiuma geçtim. 1 ay ücretsiz premium tanımlandı hesabıma 1 Ağustostan sonra para keseceklermiş. Herşey iyi hoşta sinirimi bozan tek şey Beatles albümlerinin olmaması, acaba sadece bende mi böyle oldu çok merak ediyorum şaka gibi gerçekten. Neyleyim Beatles olmadan Spotify'i
  • Deezer var bende hangisi daha kullanışlıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Deezer var bende hangisi daha kullanışlıdır

Spotify

• 5 liraya bedava

ayrıca ramazanda oruçluyken illegal müzik indirenler 60+1 gün oruç tutması gerekebilir net bir şekilde hırsızlık yapıyorsunuz yok konserden kazanıyorlar falan sizin karar verebileceğeniz değil emek sahiplerinin karar verebileceği bir şey.
  • Enpara icin finansbank hesabi gerekiyor mu? Yillik hesap ucreti var mi? Artik ben de acicam hele ki spotify indirimi gelmisken ancak bu sorularimin cevabi lazim. Is bankasi hesabim enpara ile calisir mi?

• e-cart şeklinde 6 aylık veya 1 senelik alıp da enparadan iade alan oldumu?
  • NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    Finansbank hesabı gerekmiyor.

Yıllık hesap ücreti yok.
  • Ben ayın 3'ünde kart başvurusu yaptım,ayın 4'ünde yani dün kartımı gönderdiler hemen ne aceleleri varsa :) hatta üzerine ismimi bile yazmamışlar,ama hoşuma gitti tabi hızlı getirmeleri.
  • Spotify in en guzel yani bence dinleme listeleri
    En para ya uye olmak icin sartlar neler bi de ucret vs ne kadar gerekiyor

• GELMİS HERKES EN PARANİN SARTLARİ NE ? NASİL? UYE OLUYORUZ ?

SENE 2014 ya ac sitesini oku!

• Hayirdir kardes bu ne siddet bu celal?.
    Bankalar kendi sitelerinde koca koca yazilarla sizden her ay 10 tl alacagiz yazmiyorlar , ayrica bankalarin kendi sitelerinde yazmayipta aldiklari bir suru kalem var..Ben burada yazilan cevaplara bankalarin sitelerinde uydurduklarindan daha cok guveniyorum.

Burda sorulan sorulari illa sen cevaplayacaksin diyede bir kural yok senden daha insanikli birileri cikacaktir ,golge etme yeter

• Yeni yollanan kartların üzerinde isim mi yazıyor? Ben aldığımda isimsiz olarak geldide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zhny kullanıcısına yanıt
    Yazmıyor hocam,ben başvuru yaptım ertesi gün aceleyle gönderdiler doğal olarak isimsiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Yazmıyor hocam,ben başvuru yaptım ertesi gün aceleyle gönderdiler doğal olarak isimsiz :)

Isimli istesek bunlar para istiyor dimi şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    O zaman eski yazılanlara bakacaksınız,onlarca defa yazıldı nedir,ne değildir diye,hiçbirşey okumadan araştırmadan gelirseniz,böyle bir tepki alırsınız tabikide.Soracağınız,soruları sormadan önce araştırırsanız cevaplarına ulaşırsınız,ulaşamazsanız sorarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

quote:

Isimli istesek bunlar para istiyor dimi şimdi

Sanmıyorum yine ücretsizdir,adamların canına minnet zaten kart vermek :)
  • quote:

O zaman eski yazılanlara bakacaksınız,onlarca defa yazıldı nedir,ne değildir diye,hiçbirşey okumadan araştırmadan gelirseniz,böyle bir tepki alırsınız tabikide.Soracağınız,soruları sormadan önce araştırırsanız cevaplarına ulaşırsınız,ulaşamazsanız sorarsınız.

İste forum kulturunu tamamiyle kavramis bir uye

Helal olsun kardesim cok guzel ozetlemissin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.