Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu uygulamayı alsam müzik dinlediğimizde internet kotasından yemicek mi acaba cahilliğimi mazur görün
    Bide pttcell var 128 kbps müzik dinleyebilmek için bu internet yeterlimidir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi uygulama güzel ama aylık para ödeme işi bozuyor. senelik 30-40 lira olsa güzel olmaz mıydı, ücretsiz kullanıyorum şuan rahatım.
  • Sadece sayesinde keşfettiğim müzik grupları için bile son kuruşuna kadar helali hoş olsun verdiğim para.
    Amatör müzisyenleri, yeni eserleri keşfetmenin peşinde koşanlar için derya deniz.
    Aylık 5 lira aldığınız/alacağınız hizmetin yanında birşey değil.
  • 5 liraya Spotify bulmuşsunuz halen laf ediyorsunuz. Keşke yıllığı olsa da forumdan birine verip toplu alsam, Enpara almakla uğraşamayacağım şimdi.
  • Available offline modu birden fazla kanal için açamıyor muyuz.

Bir kanalı seçtim parçaları indirmeye başladı fakat 2. kanala gidince seçenek gozukmedi. İndirimler bittikten sonra mı açılır yoksa sadece 1 kanal mı seçebiliyoruz.

- Edit : Follow dedikten sonra açılmakta bu seçenek.

Bir de bu şarkıları nereye atıyor uygulamayı sılınce veya oturum değiştirince indirinler gider mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enginturaman -- 27 Haziran 2014; 14:19:15 >
  • ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Evet paketinizin kotasindan harcar muzik dinlerken.

128kb hiz yetmeyebilir. Ben bazen edge baglantisiyla dinlerken sikinti yasiyorum yolculuk halinde.

Hic kullanmadiysaniz ilk 1 ay bedava deneyebilirsiniz karti tanimlayip.

• Beyler ben şimdi epey çalma listesi indirdim free takılırken ki parça listelerim şimdi ben bunları indirdiğim de nereye indiriyor indirilenler hafıza da yer mi kaplıyor anlamadim bilgisi olan yardımcı olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: cadde19

Beyler ben şimdi epey çalma listesi indirdim free takılırken ki parça listelerim şimdi ben bunları indirdiğim de nereye indiriyor indirilenler hafıza da yer mi kaplıyor anlamadim bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Cihazda yer kaplıyor evet. Spotify kendi içine indiriyor müzikleri
  • Bunu androidde iken şimdi alsam iphone 6 çıkınca onda da devam ediliyor mu yoksa sadece tek platforma yönelik mi lisans acaba?
  • Ayni kullanici adıyla giriş yapınca yune ayni hesabi kullaniyorsun. Ben iki uc platformda birden kullanıyorum.

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Ama bunları alma sanmisiz yok değil mi

• Çok geç kalmış bir kampanya. 1 ay önce 1 yıllık üyelik aldım 120 TL'ye. Gitti 60 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

Çok geç kalmış bir kampanya. 1 ay önce 1 yıllık üyelik aldım 120 TL'ye. Gitti 60 lira.

60 lira iade zaten alamazsın o şekilde hocam

anladığım kadarıyla kampanya 50 liralık limit dahilinde

aylık 10 liraysa 5 lira alabilirsin.12 aylık birden alamazsın . Kampanya yıl sonuna kadar olduguna göre 5 ay kaldığını düşünebiliriz bu da toplamda 25 tl lik bir kazanç sağlayabilirsin anlamına geliyor.

3 aylık 6 aylık 12 aylık fiyatlar varsa da ben göremiyorum şu anda onlar üzerinden en mantıklı alışveriş hangisi olacak o nedenle fikir yürütemiyorum

edit:alıntılayacağıma Pm göndermişim kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 27 Haziran 2014; 16:41:23 >

• acaba aylık haftalık günlük yıllık fiyatlar filan var mı? birisi yazsa sevinirim. sitesinde göremedim?
  • Bu soruyu bende merak ediyorum, baya kurcaladım ama aylıktan başka kayıt göremedim. Eğer 3 veya 6 aylık varsa süper olur

Edit: Kendi kendime buldum Hediye kartı şeklinde alınıyormuş.

https://support.spotify.com/tr/learn-more/faq/#!/article/purchase-ecards/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strm13 -- 27 Haziran 2014; 18:21:55 >
  • iTunes'tan satin alinan parcalara oranla ses kalitesi nasildir? Karsilastirma yapabilecek biri var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: JMalkovich

1/3/6/12 aylık e-kartlar var:https://www.spotify.com/tr/get-spotify/e-card/

Ama kampanya hediye kart alımında geçerli midir, kesin bilgi almak lazım.

Bu ne sacma bir fiyatlandirmadir .aylik 10 tl 12 aylik 120 tl

Omür boyu uyelik alsak yine dunyanin sonunu hesaplayip aylik ucret olan 10 ile carpacaklar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

iTunes'tan satin alinan parcalara oranla ses kalitesi nasildir? Karsilastirma yapabilecek biri var mi acaba?

Bende bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
  • birde nasil oluyor

Yillik uyelik secip 60tl mi oduyorum
    yillik secip 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5mi cekiyor benden
    yoksa sadece 1 aylik mi gecerli kampaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

iTunes'tan satin alinan parcalara oranla ses kalitesi nasildir? Karsilastirma yapabilecek biri var mi acaba?

Bende bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.

İtunes 256kbps,spotify premium 320kbps ile indirme veya dinleme imkanı sağlıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.