Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

Spotify kampanyaya dahil değil galiba enpara.com da göremedim. Deezer var ama spotify yok sitede yanılıyor muyum.

Alıntıları Göster
    quote:

önceki mesajlardan alıntı yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegrators

quote:

önceki mesajlardan alıntı yaptım.

bu mesaj hangi yılın..? 2015 mi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu konudaki 3. sayfada mart ayı gönderilerinde.
  • teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün 4 kişilik aile hesabı aldım bakalım %50 iade olacak mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULKBABA

Ben bugün 4 kişilik aile hesabı aldım bakalım %50 iade olacak mı :)

Spotify kampanyası kaldırıldı diye biliyorum, eğer %50'si geri yatırılırsa bizi de bilgilendirin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

quote:

Ben bugün 4 kişilik aile hesabı aldım bakalım %50 iade olacak mı :)

Spotify kampanyası kaldırıldı diye biliyorum, eğer %50'si geri yatırılırsa bizi de bilgilendirin lütfen

kaldırılmadı benim her ay yatıyor geri sadece sayfalarda yazmıyor

• Bu arada samsung smart tv uygulaması için premium lazım, free sürüm olarak kullanılmıyor. Ama tv nin web tarayıcısından spotify web player açılarak free sürüm tvden kullanılabiliyor. Sayfayıda hızlı ulaşım için yer imlerine alıp, tarayıcı favori uygulamalar sayfasına alınabiliyor.

Gerçi bir pc'den free sürüm programı açıp hdmi yada ekran paylaşımı ile de tvden yararlanılabiliyor ama bu yöntem ile sadece tv üzerinden free sürüme ulaşılabiliyor.

Sırf samsung tv den kullanmak için premium'u almayı düşünüyordum ama şimdilik gerek yok. Benim için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegrators -- 5 Eylül 2015; 11:40:45 >
  • disintegrators D kullanıcısına yanıt
    Hocam telefondan kullanıyorsanız alın ancak. Smart TV uygulamasında çalma listelerinize ulasabiliyosunuz ve arama yapıyosunuz. Kaydettiğiniz müziklere ulastıracak bir menü yok. Pek bi esprisi yok yani

• arkadaşlar ben spotify premium kullanıyorum. ayda 9.90 çekiyor enpara yarısını iade ediyor. spotify e-kart alsam mesela 6 aylık, sistem aylık 9.90 çekmeyi otomatik olarak kesiyor mu?

• Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    10 gün geçmesine rağmen hala iade edilmedi yarısı, enpara.com'dan yazdım bakalım cevap gelecek mi. Yoksa telefonla arayıp soracağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar ben spotify premium kullanıyorum. ayda 9.90 çekiyor enpara yarısını iade ediyor. spotify e-kart alsam mesela 6 aylık, sistem aylık 9.90 çekmeyi otomatik olarak kesiyor mu?

ayrı aylarda 3 aylık 3 tane almıştım ben iade olmuştu ama kampanya bitti sanırım.
  • Arkadaşlar kampanya devam ediyor mu ya?

Başlıkta "YIL BOYUNCA %50 İNDİRİM" yazıyor halen gelmiş kaldırıldı diye biliyorum diyor.
  • quote:

10 gün geçmesine rağmen hala iade edilmedi yarısı, enpara.com'dan yazdım bakalım cevap gelecek mi. Yoksa telefonla arayıp soracağım...

Bizi de bilgilendirirseniz iyi olur ne sonuç çıktıysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Başlıkta "YIL BOYUNCA %50 İNDİRİM" yazıyor halen gelmiş kaldırıldı diye biliyorum diyor.

kampanya şartlarını değiştirme hakkı saklı adamların ki değiştirdiler spotify yok artık kampanya şartlarında

https://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx

kafanı duvara vurmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

kampanya şartlarını değiştirme hakkı saklı adamların ki değiştirdiler spotify yok artık kampanya şartlarında

https://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx

kafanı duvara vurmaya devam

Vodafone ile yapılan anlaşma yüzünden web sitesinden enpara ismini kaldırdı. Ama kampanya devam ediyor. Bunu aylardır hepimiz biliyoruz.

• Deezer kullanın en para ile
  • Spotify hala dahil kampanyaya , geçen ayın premiumun iadesi yattı bana ayın 5. iş günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brandagamba -- 14 Eylül 2015; 12:34:14 >
    Sayın xxx xxx,

Finansbank Enpara.com internet şubemizden ilettiğiniz kampanyamıza yönelik talebiniz xxx numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Steam, Spotify, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir. Encard' ınızla Eylül ayında gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize ait %50 indirim tutarının Ekim ayının 5. iş günü iade edileceğini bildirmek isteriz.

Adamlar yazmış, bir sonraki ayın 5. iş günü diye, ben 5 iş günü diye anladım :)

Yani Ekim'in ilk 5 iş günü içerisinde yatacak...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.