Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Say Goodbye

hm anladım. reklamda kasıt sanırım programın içinde bulunan reklamlar. indirme özelliği de sadece drm özellikli şarkılarda gecerli değil. saolasın

Yuksek kaliteyi de es gecmeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara nasil %50 indirim yapiyor?
    Bnd almak istiyorum.nasil alabilirim..?))

• bu programın esprisi ne ? Telefonuma dinlediğim şarkıları indiririm, canım isteyince dinlerim. Neden bu programa para vereyim offline zamanlarda dinlemek için .
  • Bu kadar olur ya daha birkaç gün önce yarı fiyat olsa da yıl boyu üye olsam diyordum. Enpara harikasın. Steam yaz indirimleri de geldi.
  • steam'den sıra gelirse spotify iadesi de alırız

Diğer bir yandan finansbank'a rağmen enpara'dan bu kadar uzun süredir herhangi bir şikayetim olmaması ve memnun olduğum hizmetler sunması da az rastlanır bir durum.

Gerçekten ilk defa bir bankacılık hizmetini sürekliliği dolayısıyla takdir ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 27 Haziran 2014; 14:03:09 >
  • Süper oldu bu.daha gecen yıl ABD üzerinden alıp 10$ veriyorduk ayda,önce 9.99tl ye düştü,şimdi onun da yarısına.spotify premium 10$ da hakeden bir hizmet ,emin olun,bu fiyata düşünmeyin bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 27 Haziran 2014; 12:13:21 >
  • Affolun ama artıları nelerdir bu sitenin
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Hem vatandaş sesini dinletsin meşhur olsun, hem zamanımızı çalsın, üstüne birde para verelim.. Onlar versin parayı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miragle

Enpara nasil %50 indirim yapiyor?

..?

• quote:

quote:

Enpara nasil %50 indirim yapiyor?

..?

Direk encardla alin bisey yok baska

• her ay yeni bir maille kayıt yaptırıyorum. devamlı bedava premium
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

bu programın esprisi ne ? Telefonuma dinlediğim şarkıları indiririm, canım isteyince dinlerim. Neden bu programa para vereyim offline zamanlarda dinlemek için .

aynen bencede gereksiz saçma sapan para harcama gösteriş :)

görgusuzluk bence :)

ındır yukle dınle olmadı ac youtube dan dınle yanı aylık 10tl ne dıye verecegım l

• ben vk.com giriyorum müzik(mp3 formatında müzikten bahsediyorum) video film klip herşey ama herşey var hemde bedava sizede tavsiye ederim buna vereceğiniz para ile hayır yapın bari
    bu arada video downloader programı ve muzik down ile de indirebilirsiniz iphone telefonunuza
  • Kac paraya geliyor ?
    Aylik yillik 6 aylik hangisi avantajli?

50 lira limite dahil mi oluyor bu da eger oyleyse pek bir avantaji olmadi steam itunes android dolduruyor zaten.

Bir de su programa bir turlu para vermeyi kendime kabul ettiremiyorum.

Ben muzik arsivimi hem kendi pc imde saklamayi hem de online ortamda olmasini isterim.

Google music kullaniyorum,istediklerimi isaretleyip offline da kullanabiliyorum.

Bu programin arsivimde olmayan muzikleri onermesi disinda bir esprisi yok hatta bunlari arsivime koymamaya sadece devamli kendisine olan uyeligimi yenileyip devamli ona bagli kalmaya zorlamasi bana gore bir eksi.

10 tane yeni grup onerdi begendim diyelim spotifyda kaydettim dinliyorum diyelim

1 yil sonra buna para ayiramayacagim diyelim o zaman o gruplarin albumleri gidip indirmek gerekecek. Ne anladim ilk yapmam gereken seyi son yapmis olacagim

• Dün İnternet Şube'ye giriş yaparken banner'da gördüm bende ama zaten mevcut konu var diye tekrar konu açmadım.

Steam'den sonra bu süper oldu
  • Spotify bizi HIRSIZLIK yaparak müzik dinlemekten kurtarıyor.

Diyanet İşleri: Yaptıklarına bir karşılık ve Allah’tan caydırıcı bir müeyyide olmak üzere hırsız erkek ile hırsız kadının ellerini kesin. Allah, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    ben yine spotify kullanıyorum da oyun oynerken sıkıntı oluyor.aylık kaç liraya geliyo bu şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

bu programın esprisi ne ? Telefonuma dinlediğim şarkıları indiririm, canım isteyince dinlerim. Neden bu programa para vereyim offline zamanlarda dinlemek için .

aynen bencede gereksiz saçma sapan para harcama gösteriş :)

görgusuzluk bence :)

ındır yukle dınle olmadı ac youtube dan dınle yanı aylık 10tl ne dıye verecegım l

Sizin isinize yaramaması bizim gibi işine yarayanlara görgüsuz deme hakkını vermez size! Ben ornegin her gün 160km araba ile yol yapıyorum,sürekli spotify dinliyorum arabada .sizin dediğiniz gibi Youtube falan açıcak olsam ne kota dayanır,ne de kaliteli bir müzik dinleme imkanı olur.youtube kalitesinde müzik sizi tatmin ediyorsa zaten ihtiyacınız yok.ayrica indir dinle derken illegal paylaşım ile müzik indirmekten bahsediyorsanız yine sizin bu konuda işiniz yok!

• boxor kullanıcısına yanıt
    lisanslı sanal ürün alanları, enayı, zengin, savurgan diyenleri duydum ama görgüsüz diyeni ilk defa görüyorum....

İslami açıdan, yasal açıdan yanlış iş yapıyorsunuz bir de doğru yapanları görgüsüz nitelendiriyorsunuz ne desem boş
  • Bir kere kullanmaya başladıktan sonra, vkmusic kullananlar, youtube kullananlar bir daha ellerini atmaz oralara.
    Üstelik paralı almak ta zorunlu değil. Ücretsiz versiyonuyla yine dinlersiniz istediğiniz müziği. ( reklam dinletiyorlar )

Bilip bilmeden sallayanlarla dolu bu forum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.