Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG TV'lerden kalkmış spotify. Geri gelecekmiş umarım modern bir arayüz ile gelir zira eskisi çok hantal ve çağ dışı idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay ve üstü Spotify gruplarına katılabilirim. P.M atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify aile grubuna katılabilirim. P.M atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibiza123 -- 30 Ağustos 2017; 13:47:44 >
  • spotify aile grubuna katılmak istiyorum birisini arayanlar p.m. atsınlar lütfen
  • Spotify aile grubuna katılmak istiyorum ilgilenenler p.m atsin

• 3 kişiyiz whatsapp kurduk ısteyen pmden numarasını atsın

1 kişiye ihtiyac war 1 yıllık üyelik için.

kişi başı yıllık 63tl

aylık aile üyeliği 21tl X 12 ay = 252tl

isteyen varsa ulaşsın açalım hemen. ( biraz gezindimde güvenlik problemlerinden bahsetmişler arkadaşlar 60tl için yapılcak iş mi bu :D ben hediye ederim sorun değil maksat spotfy fazla kazanmasın. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjudge07 -- 5 Eylül 2017; 19:37:28 >
  • Arkadaşlar vakıfbank kartım ile premiuma yükseltmeye çalıştığım'da kartım 3d secura'a açık olduğu halde şu uyarıyı alıyorum

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

Vakıfbank bankomat kartı ile bu sorunu yaşayan bir tek ben mi varım ? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stretier

Arkadaşlar vakıfbank kartım ile premiuma yükseltmeye çalıştığım'da kartım 3d secura'a açık olduğu halde şu uyarıyı alıyorum

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

Vakıfbank bankomat kartı ile bu sorunu yaşayan bir tek ben mi varım ? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

kredi kartı zorunlu olabilir.
    veya enpara'da geçebilir bilemedim.

spotify hakkında yorum yapayım:
    neden daha önce almamışım diye düşünüyorum...

algoritması, müzik önermeleri çok iyi.

bilgisayardan açıp telefondan kontrol edebilmem çok iyi, ses kalitesi çok iyi.
    arada telif-lisans muhabbetine yurt dışındaki bazı şarkıları göremeyebiliyorsun ama bu sorun her yerde geçerli maalesef.

onun dışında offline custom mp3'leri yükleyebiliyorsun bu çok iyi seçenek.

verdiğin parayı sonuna kadar hak ediyorlar.

son olarak destek ekibi çok iyi, bir ara yeni hesap açıp listeyi aktarmak için yardım istedim.hemen ilgilendiler sağ olsunlar,
    spotify 4ever

• Arkadaslar bilgisayarimda ki yerel dosyalari bir calma listesine atip ayni wifi ustunden telefonda da dinlemeye calisiyorum ama bir turlu telefonda aktif olmuyor.Asagida ki sekilde deaktif gorunuyor cozum onerisi alabilir miyim?

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

Arkadaslar bilgisayarimda ki yerel dosyalari bir calma listesine atip ayni wifi ustunden telefonda da dinlemeye calisiyorum ama bir turlu telefonda aktif olmuyor.Asagida ki sekilde deaktif gorunuyor cozum onerisi alabilir miyim?

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

hocam şöyle yapıcaksınız, (herkesin anlaması için baştan anlatayım)

-1 şarkıyı yerel dosyalardan spotify'e tanıtın.
    -2 bir çalma listeyi oluşturup şarkıyı o listeye atın,
    -3 telefondan o listeye girip "bu listeyi indir" veya her neyse.. onu açıp indirin.

tabi tüm bunları yaparken bilgisayarınızında telefonunuzda çok iyi internet hızına sahip olması gerek.

örneğin:Ben normal adsl-türk telekom 8mbps'lik internet ile yapamıyorum bu işlemi sizin ki gibi donuyor.
    telefonun 4g internetini PC'ye paylaşıp önde pc'den şarkıyı yüklüyorum sonra telefondan indiriyorum şarkıyı.

yani 4g hızından aşağısını kabul etmiyor. welcome to turkey

• N20 kullanıcısına yanıt
    Usta mesajin icin cok tesekkur ederim.Almanyadayim Ttnet'in hakkina girmeyeyim ya Ne yaptiysam olmadi ben de bilgisayarda ki Antivirus u sildim.Program kendiliginden hemen yukledi.Tahminimce Guvenlik Duvari ile alakaliydi cunku kac gundur Antivirus kendini guncellemiyordu.Ve sistem surekli antivirus hatasi veriyordu.

Neyse boyle bir sorun yasayan arkadaslar aklinizda bulunsun guvenlik duvarinizi kontrol edin.Antivirusunuzu guncel tutun :)

Hayirli geceler.

• Spotify aile grubuna katılmak istiyorum ilgilenenler p.m atsin

• Boş yer arıyorum.
  • Aile grubunda boş yer olan varsa pm atabilir

• @X-Slim @onurkose

Arkadaşlar merhaba Spotify üyeliğimde 2 kişilik boş yer vardır.
    6 aylık 5 TL olmak üzere 30 TL peşin olmak suretiyle aile üyeliğime katılabilirsiniz.

Bilgi için PM ile iletişime geçin
  • 6 ay ve altı için üyelik arıyorum. Bir PM kadar yakınım.
  • arkadaşlar aile paketinde boş yer varsa bana ulaşıcak arkadaşlar arıyorum
  • aile şeyine katılmak istiyorum boş yer olan pm atabilir

• Aile paketi için boş yer arıyorum tercihim 1 yıllıktır.Peşin olarak hesabınıza EFT yapılacaktır.PM ile ulaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfio -- 16 Eylül 2017; 13:56:44 >
  • Arkadaşlar son 1 kişilik yer kaldı.

6 aylık : 30 TL

1 yıllık : 60 TL

İletişim PM

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.