Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama kendi kendine çıkış yapıp kayıtlı müziklerimi siliyor. İkidir bu oluyor. Zaten İnternetim kıt bir de şu saçmalıkla uğraşıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havale ile üye olabilceğim aile paketi arıyorum. Pm ile ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify Aile,
    Son 2 kişilik yer kaldı.
    Yıllık 42 TL.
    Gelecek yıl temmuz 28'e kadar.
    Her yıl devam ediyoruz. Sürekli devam ettiğimiz kişilerden ikisi ayrılmak zorunda kaldı.
    Hatta 28'inde ödeme yapıldığı için, 41 TL bile yollasanız yeterli. Aylık 3,5 TL ortalama.
  • Arkadaşlar hesabım çalınmış facebok ile girebiliyorum şifremi, mail adresimi, doğum tarihimi falan değiştirmişler ayrıca premium paketi aile paketine çevirmişler desteğe yazdım ama cevap gelmedi iletişim için değiştirilen mail adresini kullanacağız falan yazıyordu ben mesaj içeriğine kendi mailimi yazmıştım.

Bunun haricinde ne yapabilirim.
  • Arkadaşlar aile üyeliğimde boş yer mevcut.

6 ay - 21 tl
    1 yıl - 42 tl

Katılmak isteyen arkadaşlar PM'den ulaşabilir, mesajlara anında dönüş yapılacaktır.
  • 1 kişilik spotify aile yerimiz var? Katılmak isteyenler PM ile bana ulaşsın. 40 TL yıllık.
  • aile üyeliği arıyorum pm lütfen
  • Benim bir problemim var. Yerel dosyalar ile ilgili olarak, oradaki şarkılar bilgisyarda gözükmekteler ve çalmaktalar ama telefonda hiçbir şekilde ne çalıyor ne de gözüküyor. Şarkıları çalma listesine de ekledim hatta deneme listeleri oluşturdum bilgisayarda hiçbir sıkıntı yokken telefonda oluşturduğum deneme listeleri ve içindeki şarkı miktarları gözüküyor ama listenin içine girince burada şarkı yok diyor ve gözat butonunu ekrana basıyor. Listeyi "..." tıklayıp indir dediğimde ise liste inmiş gözürkürken hiçbir şarkı gözükmüyor. Telefon ve bilgisayar aynı modemden internete bağlı. Bilgisayardaki her değişikliği oluşturduğum çalma listelerini ya da spotify daki mevcut şarkıları herhangi bir çalma listesine eklediğimde sıkıntısızca dinleyebiliyorken, yerel dosyaları hiçbir şekilde telefondan ne dinleyebiliyorum ne de o şarkıları telefonda görüntüleyebiliyorum. Önerisi olan birileri var mı bu konu hakkında?

Edit: Mevcut çalma listesine yerel dosyalardan eklediğim şarkılar bilgisayarda gözükmekteler. Fakat telefonda gözükmemekte. Şöyle ki, çalma listesinde 37 şarkı var ve ben bu listeye yerel dosyalardan 2 şarkı daha ekliyorum toplam 39 şarkı oluyor. Bilgisayarda bu listedeki 39 şarkı gözüküyor ve çalıyorken, telefonda yine o çalma listesi için toplam 39 şarkı gözüküyor ama listenin içinde yerel dosyalardan eklediğim şarkılar gözükmüyor yine spotify da yer alan ve listeye eklediğim 37 şarkı gözüküyor telefonda. Anlayacağınız telefon hiçbir şekilde yerel dosyalara eklediğim şarkıları görmüyor inatla. Telefon iphone bu arada ve spotify her iki cihazda da güncel son sürüm yüklü. Eğer ios sürümü ile ilgili bir hata var ise bir bilgim yok ondan belirtme ihtiyacı hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGST -- 10 Ağustos 2017; 1:3:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

aile üyeliği arıyorum pm lütfen

arayış devam ediyor. pm atın lütfen
  • AGST A kullanıcısına yanıt
    Ben dediklerinizi daha önce yaptım, bilgisayardaki yerel dosyalar aynı şekilde telefonuma yüklendi. Aynı ağ üzerinden tabiki.

Yeni çalma listesi oluşturdum, yerel dosyaları onun içine ekledim.

Telefondan da listeyi indir dedim. Yerel dosyalar telefonuma yüklendi. Cihaz iPhone 6S

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aile hesabinde yer ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 15 Ağustos 2017; 14:57:29 >
  • Aile hesabında bir kişilik acil yer arıyorum. İlgilenen arkadaşlardan pm bekliyorum.
  • Aile hesabında 1 kisilik yer olan varsa dahil olmak istiyorum
  • Merhaba aile hesabına bir kişilik yeri olan varsa yardımcı olabilir mi?

• Aile hesabında 2 kişilik boşluk vardır.Her ay için 3.5TL rica ediyorum.

Gelecek aylar için devam edilmek istenirse tekrar yollarsınız.

1aylık premium abonelik: 3.5TL
    ÖDEME: ENPARA/CEPTETEB/İŞBANK/ZİRAAT/

PM ATIN

NOT:2,3,4,5,6 aylık abonelik içi pm atmayın.1aylık abonelik sonunda kalmak isterseniz.Bir daha atarsınız hesabıma.Teşekkürler,iyi forumlar
  • Lv7Lecter L kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım.

• Merhaba.Google Play hesabımda bir miktar para var.Eğer 6 aylık aile üyeliği için birini arayan varsa ve bu parayı ona aktarabiliyorsam pm den ulaşsın

• Merhaba spotify listeme bi seyler oldu.

Karisik calmayi aktif etmemis olmama ragmen sarkilar karisik caliyor.

Karisik cali aktif ettigimde de ornegin x kisisinin listemde olan tum sarkilarini arka arkaya caliyor. Ayni zamanda eskiden boyle degildi ama simdi yabanci sarki caliyorsa ardindan gelen 6-7 sarki da yabanci oluyor. 1 yabanci 1 turkce vb. calmasindan memnundum

• Arkadaşlar Spotify dinlediğim şarkıların logunu youtube'a gönderiyor mu?

Çünkü birkaç gündür ne dinlediysem youtube anasayfamda dinlediğim müzisyenin başka şarkılarını görmeye başladım. Benden başka yaşayan var mı bunu?
  • paketimde Fizy olamasa alacam da şimdi hem beleş premium hem de mobil veriden yemiyor, bilemedim

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.