Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aile paketine üye olmak istiyorum. Yeri olan varsa pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süredir free versiyonunu kullanıyorum gercekten mükemmel bir uyguluma
  • Aile uyeliginde yer olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekom müzik kullanıyorum spotify de özellikle yabancı şarkılar da sunumu daha geniş görünüyor. açıkcası öncelikle karmaşık geldi uygulama. benim öğrenmek istediğim premium da kaç şarkı indirmeye izin veriyor. telekommüzik te 250 yerli şarkıya izin var fakat yabancı yabancı şarkı da extra paket satılıyor. spotify de bu durum nedir. en avantajlı premium aile tarifesi midir
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    nasıl düzelttiniz hocam
  • premium aile için arkadaş arayan varsa mesaj atabilir yıllık olursa güzel olur.
  • Aile için arkadaş arayan varsa irtibata geçelim.
  • Apple müzik nasıl sizce arkadaşlar? Spotify daha mı iyi?
  • Size de sürekli aynı şarkıları öneriyor mu ?
    Çok sıkıldım ben bu olaydan özellikle Can Bonomo, ısrarla dislike butonuna tıklamama rağmen tekrar tekrar öneride bulunuyor.
    Var mıdır bir çözümü olan ?
  • spotify aile odemesini eksik aldı 21 alacagina 15 tl sizde durum nedir?

• Aile grubu icin yer varsa girilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify'da Kasım Şeren bile varmış oha dedim
  • bıktım bu hatadan, geçen senede aynı hatayı verdiği için alışveriş yapamamıştım, başka bir arkadaştan kod satın almıştım bu sene abonelik bitmesin diye hediye kartı almak istedim ama yine aynı hata :

"Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan."

Yokmu bu sorunu aşan birisi?
  • Arkadaşlar, Mighty streaming music cihazını satın alıp kullanan var mı? Türkiye'ye de gönderim yapıyorlar mı ya da Türkiye'de de satılacak mı? Eğer kullanan varsa Spotify'ın yanında kendimizde müzik atabiliyor muyuz?
  • aile hesabinda yeri olan var mi?

• Spotify aile hesabina katilmak isteyenler bana ulasabilir.

• Merhaba.
    2 kişilik boş aile yerimiz var. PM ile ulaşılabilir. Enpara kullanılmamaktadır. Zaten saygısızlar vermemiştir. Kefil istemek nedir yahu?

Neyse, yıllık 42 TL. Tüm hesabın yıllık maliyeti 252 TL / 6 üzerinden ücretlendiriliyor. Ayın 28'inden bu yana aktif. 1 Senemiz var.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strelok

Size de sürekli aynı şarkıları öneriyor mu ?
    Çok sıkıldım ben bu olaydan özellikle Can Bonomo, ısrarla dislike butonuna tıklamama rağmen tekrar tekrar öneride bulunuyor.
    Var mıdır bir çözümü olan ?

Bana da ynı haltları önermeye başladı. Bİr Rus şarkı beğendim. Sonra bir kaç tane daha önerdi. Beğendiklerim çıktı. Şimdi her radio oluşturuşumda sürekli Rus şarkılar görüyorum.

Gerçekten bir süre sonra sıkıyor.Düzeltirlmeli.
  • .Joe. kullanıcısına yanıt
    yeni üyelik açtık.
  • Uygulama kendi kendine kapanıyo habire bu sorunu nasıl gideririz arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.