Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.413
Cevap
320
Favori
252.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify aile grubunda 2 kişilik boş yerim var katılmak isteyen varsa yazabilir.

Edit: Yerimiz Kalmamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunkedUp -- 3 Şubat 2017; 22:57:6 >
  • Spotify Premium kullanıyorum. Kitaplığımda 800'den fazla şarkım var. Bugün yaklaşık 200 tane şarkının kullanılabilir olmadığını fark ettim. 3-5 tane 200'e yakın şarkı. Kaldırılan şarkıların hepsi Türkçe şarkılardı. Önce dedim belki sadece çevrimdışı modunda çalışmıyordur. Çevrimiçi modda da çalışmıyor. Bazı albümler tamamen Spotify'dan kaldırılmış. Gün geçtikçe arşivini genişletmesi gereken Spotify tam tersine geriye gidiyor. Kaldırılan şarkıların bazıları Şebnem Ferah-Sil baştan, Enbe Orkestrası-incir, Ferhat Göçer-Yastayım, Ziynet Sali-Rüya, Gökçe-Oh olsun, Doğukan Manço-Sakin ol, Sertap Erener-Öyle de Güzel, Yavuz Bingöl-Kara tren, Edip Akbayram-Gittin Gideli, Moğollar-Dinleyiverin Gari daha sayamadığım zamanının birçok hit Türkçe şarkısı kaldırılmış. Spotify kullanacak arkadaşlar sevdiği şarkıların Spotify'da yer alıp almadığına incelesin bence.

• Yapılan zamdan sonra bu kez de çoğu albüm ve şarkılar kaldırıldı.
    Çalma listelerimdeki şarkıların yarısı pasif durumda.
  • Aile üyeliğinde bireysel hesapta olduğu gibi tek bir ödeme yapıp tüm yıl kullanma durumu mümkün mü ?
  • Enteresan olan, bizim "kaldirilmis" dedigimiz iceriklerin yurtdisindan aynen kullanilmaya devam edilmesi. Isin teknik tarafi ile ilgili hic bilgim yok, bilen varsa aciklasin, seviniriz.
  • Ekşi'de de yazmış biri, bahsi geçen şarkıların yurt dışında ulaşılabilir olduğunu, fakat ben vpn ile denedim olmuyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var uygulamadan baktığımda 100 lerce şarkı inaktif gözüküyor, fakat web spotify üzerinden kontrol ediyorum vpn vs açık olmamasına rağmen ordan dinleyebiliyorum, çok saçma bir durum.
  • cosonic94 kullanıcısına yanıt
    Hangi şarkılar hocam onlar herhalde türkçe şarkılar birkaç örnek verirseniz ben de bakmak isterim
  • Aynen hocam türkçe listemdeki şarkılar uçmuş genel olarak, enbe orkestrası nerdeyse tüm şarkıları, şebnem ferah'ın şarkılarının çoğu, türk popçuların çoğunluğunun son yıllarda çıkmış albümleri vs
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    Bende telefona daha önce indirdiğim için midir nedir, telefonda Duman - Öyle Dertli dinleyebiliyorum ancak Bilgisayarda inaktif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Ekşi'de de yazmış biri, bahsi geçen şarkıların yurt dışında ulaşılabilir olduğunu, fakat ben vpn ile denedim olmuyor,

aynen ben de denedim, olmadı.
    birçok şarkı silinmiş. benim listelerimin yarısı nerdeyse uçmuş. böyle olursa spotify birçok üyeyi kaybeder.
    kaybeder de nereye gideceğiz? apple music bu kadar iyi midir bilmiyorum, spotify'sız nefes alamam gibi hissediyorum elim ayağım nerdeyse gün içinde, arabada, bilgisayarda...
  • Arkadaşlar, görünöeyen şarkılar artık bende görünmeye başladı. Demekki bu sorun teknikmiş. Eğer telefonda şarkılar görünmüyorsa uygulamayı kaldırıp yenixen yükleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Arkadaşlar, görünöeyen şarkılar artık bende görünmeye başladı. Demekki bu sorun teknikmiş. Eğer telefonda şarkılar görünmüyorsa uygulamayı kaldırıp yenixen yükleyin.

36 şarkılık bir playlistim vardı, öğlen 2 tane kaldı, şimdi baktım 1 şarkı kalmış

• Şarkıların kaybolması teknik bir sorunmuş, öyle diyorlar.
  • Aile üyeliğinde boş yeri olan arkadaşlar pm ile ulaşırsa memnun olurum, dahil olmak istiyorum.

Edit: İşlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma23 -- 6 Şubat 2017; 18:32:28 >
  • edit. Bir gruba dahil olundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darktemplar42 -- 4 Şubat 2017; 16:29:50 >
  • Bizim ülkeden adam olmaz gerçekten, bazı sanatçılar fazla para koparmaya çalışıyor bu yüzden bazı şarkılar pasif. Spotify senelerdir zarar ediyor zaten. Yasal platform da şarkı dinletiyorlar bunun telifini herşeyini ödüyorlar. Ama bazıları daha çok para dediği için bu tip problemler oluyor.

• Beyler aile üyeliğine 15tl den girenler için de artacak mi fiyat? Şuan aile üyeliğinin 21tl oldu malum?

• listelerimde ki parçaların tamamına yakını geri gelmiş

bir iki eksik var ama, sanırım hepsi tamamlanır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 4 Şubat 2017; 8:43:50 >
  • Bende hiçbir sorun yok. Çok memnunum. Ama Deezer ı Tinder ı da merak etmiyor değilim. Bi arkadaşım kullanmıştım Deezer. Memnun kalmamıştı ama yine de aklım kaldı. Kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.