Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.413
Cevap
320
Favori
252.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 Seneyi devirdiğimiz aile grubunda 1 kişilik boş yer var. DM ile ulaşırsanız numara iletebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adrenalin_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba üyelik için yeriniz mevcutmu 533 5148408 bir kişilik yer arıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 21 Ağustos 2022; 9:26:36 >
  • Spotify aile hesabında yer arıyorum. Altı aylık kullanırım. Bir sorun sıkıntı olmaz ise aynen devam ederim. Not sadece eski üyelerden alışveriş yapmayı tercih ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni kurduğum aile grubuna 4 kişi arıyorum özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Fiyat 60 TL yıllık.
    Edit: Tüm üyelikler doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustCrew -- 29 Ağustos 2022; 11:9:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu spotify iyice kafayı yedi. iphone 8 plus kullanıyorum müziğin sesini açtıkça spotify kısıyor. spotifydan çıkıp dinleyince sorun yok ama. başına gelen oldu mu

• aile üyeliği yer arıyorum

• Grubumda 2 kişilik 1 yıllık yerim açılmıştır. Yıllık 70 TL.

• 6 Seneyi devirdiğimiz aile grubunda 1 kişilik boş yer var. DM ile ulaşırsanız numara iletebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, spotify premium aile uyeligi icin yeni grup olusturuyorum.
    35x12/6 kisi basi yillik 70 liraya geliyor, odemeler pesin olacak, ileride fiyatta "guncelleme" olursa yeniden hesaplasiriz, odemeyi ben yapacagim, katilmak isteyen olursa beklerim.

Dm den bana yazabilirsiniz.

Not: son 2 kisilik yer kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harik -- 29 Ağustos 2022; 11:50:50 >
  • Yer kalmadı doldu hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerss -- 5 Eylül 2022; 12:28:13 >
  • Son 1 kişilik yer kaldı arkadaşlar. Fiyat yukarıda da yazdım 60 TL yıllık. Birkaç arkadaş diğer kişilere göre neden daha uygun diye sormuş birçok ödeme platformu spotify netflix gibi ödemelerde size geri ödeme veriyor. Ben de kullandığım için bu ödeme kanallarını kar miktarını cüzi bir tutar belirledim.

• tanerss kullanıcısına yanıt
    Hala yer var mı? Bir de Lakers06 Yusuf Yavaş'ın açtığı gruba girmiştim ama kendisi dolandırıcıymış. Yeni aile üyeliğine geçebilir miyim?

• kahramanellisekiz K kullanıcısına yanıt

Evet var Özel Mesaj atınız.

• Aile üyeliğine yeni arkadaşlar alabiliriz. 3 kişilik yerimiz var. Yıllık ücret 70 TL'dir. İlgilenenler özel mesaj atabilir. Teşekkürler.

• Kimse lakers06 Yusuf yavaş ile bi üyeliğe girmesin kendisine 2 adet üyelik için ödeme yapmıştım iban istedi iade için hala iade yapmadı üyelik kapanmak üzere 50-100 lirayla ellerine ne geçiyor çok merak ediyorum ama ödeme görüntüleri banka dekontlarıyla suç duyurusunda bulundum uğraşacağım kendisiyle

• Spotify Premium Aile Planı için yer varsa katılabilirim.

• 1 kişilik yerimiz var, yillik 70 tl. İsteyen özelden mesaj atabilir

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt

Son 1 kişilik yerimiz kaldı. Gelmek isteyene yardımcı olabilirim.

• aile planında 3 kişilik yerimiz mevcut katılmak isteyen pmden ulaşabilir yıllık 70 tl

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.