Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.413
Cevap
320
Favori
252.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllık aile için yer arıyorum, boş yeri olan varsa benimle iletişime geçebilir mi?

• bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercankb -- 14 Ocak 2021; 22:33:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile hesabina dahil olmak istiyorum. Grup kuran veya grubunda yer olan bilgilendirirse sevinirim.

• Biraz youtube müzikte takılcam bakalım. Aylık ücretsiz bitsin beğenmezsem bakarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik17 -- 7 Ocak 2021; 12:46:20 >
  • Aile grubumuza son 3 kişilik yer mevcuttur. Ödeme yıllık 50TL'dir. Detaylar için 544 *** *** ** whatsapp üzerinden yazarsanız hemen dönüş sağlarım.

EDİT: GRUBUMUZ DOLDU ARKADAŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatinchewik -- 9 Ocak 2021; 0:14:24 >
  • geçen sene yıllık kardeşlik yaptık ama açmadım bile :) şimdi yeniden kardeşlik arıyorum 3 ayda olur 6 ayda , aile grubu olursa sevinirim .

• Arkadaşlar yıllık grup arıyorum.

Edit: Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 8 Ocak 2021; 18:24:32 >
  • Spotify aile planı 2 kontenjan üyelik vardır aylık 5 tl

Ödeme her ayın ilk 5 günü alınır

Ödeme papara

İlgilenen dostlar özelden iletişime geçebilir

• Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercankb -- 14 Ocak 2021; 22:32:53 >
  • Merhaba. Yillik ya da 6 aylik grup ariyorum.
  • Selamlar aile gurubumuzdan eksilen arkadasimizin yerine yillik 1 kisilik yerimiz mevcuttur isteyenler mesaj atabilir

• Spotify Aile planı 2 kişilik yer vardır

6 aylık yada senelik

ödeme papara

yıllık 50 6 ay 25

• Merhabalar 6 aylık grup arıyorum

• Mobil de çok iyi de,masaüstü çok donuyor takılıyor ve laptopu açtığım da çok geç açılıyor,bu sıkıntı için ne yapmak lazım beyler hanımlar!!!??

• selam arkadaşlar 1 yıllık aile üyeliğinde yer vardır katılmak isteyen pm atabilir. yıllık 50tl telegram grubumuza dahil ediyorum.
    hesap doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki_ist -- 5 Ocak 2022; 22:53:9 >
  • Spotify çalma listelerini beğenmiyorum, popüler listeleri nereden görebilirim?

• Spotify aile planında 2 kişilik boşluk vardır

Katılmak isteyenler özelden yazabilir

• zeki_ist kullanıcısına yanıt

halen aktif ise, görüşelim.

• Uzun süreli guruplardan birisine yıllık yenilemeli olarak uzun süreli (heryıl yenilemeli) olarak girebilirim. Eski üye ve grup üyeleri sabit gurup olursa tercihimdir.

• merhaba arkadaslar 4 kişilik 6 ay aile hesabı almak istiyorum sadece kendim kullanıcam dışarıdan bir gruba dahil olmak istemiyorum.. nereden alabilirim spotfy da yenilemeli 1 aylık var ben 6 aylık toptan almak istiyorum hangi sitelerden alıyorsunuz siz..nette garip garip item satan yerler dijital key verip satıyor buralardan mı alıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.