Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada doğrulama için posta kodu istiyor. Eğer bi kere yanlış girilirse atıyor ve geri almıyor
  • yıllık hesap ihtiyacım var , yeri olan varsa rica olunur.

• Yıllık üyeliğimizde 2 kişilik yer mevcut ücret 55 TL.

Doldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman465 -- 23 Aralık 2020; 19:52:51 >
  • duman465 kullanıcısına yanıt
    Düşünüyorum
  • Yıllık yer arıyorum .
  • yıllık yer arıyorum referansı olan yazabilir mi
  • Edit bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 29 Aralık 2020; 14:5:13 >
  • Yıllık aile üyeliği arıyorum pm lütfen
  • Yıllık aile üyeliğim var 5 kişilik boş yer mevcut. Katılmak isteyen arkadaşlar mesaj gönderebilir. Ücret yıllık 54 tl.

Edit: 2 kişilik yer kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmaze -- 4 Ocak 2021; 16:1:2 >
  • Yıllık ve ya aylık 1 kişilik boş yerimiz var iletişim pm
  • Siyahsever06 kullanıcısına yanıt

Referansınız varsa yazarsanız alacağım üyelik

• Dostlar merhaba,

Bir aile grubuna üyeydim kapattık. Yaklaşık 1-1.5 senedir kullanıyordum. Şimdi size samimi bir soru sormak istiyorum;

- Çok standart bir dinleyiciyim, hazır listeleri dinliyorum 20-30 dakikalık metro yollarını güzelleştirmek için, bazen şirkette masaüstü uygulamasını açıp öyle play diyip kafasına göre dinliyorum.

• Sizce YouTube Music mi, yoksa tekrar Spotify' mi? (YouTube Vanced kullanıyorum bu arada reklamsız)

Siz olsanız hangisini alırsınız? YouTube hiç kullanmadım sormak istedim.

• aile grubu açmayı düşünüyorum, veya referanslı eski üye varsa ortak da olabiliriz. tosla nın 3 ay süresince geçerli aylık 10 tl lik indirimi ile alırsam daha da uyguna gelebilir.

• BULUNDU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 1 Ocak 2021; 19:21:42 >
  • Yıllık yer arıyorum pm yazabilirsiniz
  • Spotify ile hi.res muzik dinleme imkani yok mudur?
  • BULUNDU

Merhaba, 1 kişilik yerimiz açıldı. 3 seneye yakındır beraber kullanıyoruz. Eskilen arkadaşımızın yerine 1 kişi arıyoruz. 6 aylık periyotlar halinde ödeme alıyoruz. Ücret 27 liradır. Soru ya da katılmak için çekinmeden yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AphzL -- 4 Ocak 2021; 0:8:50 >
  • Üyeliğim sonlandığı için boş yeri olan varsa katılmak isterim.
  • Arkadaşlar Spotify a sabah girdim dili İngilizce olmuş indirmiş olduğum müzikler iptal olmuş çevrimdışı dinleyemiyorum, sınırsız şekilde atlama devam ediyor onda sorun yok. 3 aylık 17 liralık kampanyadan üye olmuştum daha 1 ayı anca doldu. Neden olmuş olabilir?
  • Dostlar benim de dolmuş süresi yer olan var mı yıllık girebileceğim
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.