Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: djdream21
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.395
Cevap
317
Favori
251.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yıllık spotify aranıyor

• Leeu kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan Playlist oluşturun, o şarkıları playliste atın, aynı wifi ağındayken mobil cihazdan oluşturduğunuz playlisti indir seçeneğini açın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    yapiyorum ancak telefonda sarkilar gozukmuyor olusturdugum playlistte
  • Leeu kullanıcısına yanıt
    Telefondan bir playlist oluşturun, bilgisayarda görünecek mi bakalım, yada uyguamayı kapatıp tekrar açın.

• 1 kişilik yer lazım mumkunse

• 12 yıllık üyeyim benim gibi arkadaşlar varsa gruba alırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar arkadaşlar

Yıllık yer arıyorum. PM atabilirsiniz.

• henüz açtım aile üyeliğini. dileyen olursa 55 liraya yıllık alabilirim.

doldu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görkem ! -- 2 Aralık 2020; 9:31:11 >
  • 6 aylık ya da yıllık yer arıyorum. PM atın lütfen

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    gözükmedi hocam zaten denerken bilgisayardan da telefondan da spotify’ı silip tekrar yüklemiştim.
  • Spotify'da son zamanlarda karşıma çıkan bir sorun var ; bu sorunlardan birincisi müzik dinlerken arka planda başka bir iş ile uğraşacağım zaman , mevcut durumda çalmakta olan müziğin durması ( duraklaması ) ( Her zaman olmamakla birlikte arada denk geliyor )

ikinci sorun ise yine son zamanlarda spotify açtığımda dinlemediğim bir grubun veya şahsın müziklerinin , beğenilenler kısmında eklenmiş olması . Başlarda silsemde zamanla tekrar karşıma çıkması ( Bazen aynı müzik olmakla birlikte farklı müziklerde olmakta ) sinirimi bozmaya başladı .

Bu veya buna yakın durum yaşayan kişiler var ise , yardım ederlerse sevinirim .

• Yıllık yer arıyorum PM
  • Sene sonu istatistikleri geldi yine. Aslında program içerisinde last.fm benzeri kendi sistemlerini oluştursalar daha iyi olur.

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★

• Merhabalar

Yıllık olmak üzere yer arıyorum.

• Güvenilir üyelerden oluşan gruba yıllık yer arıyorum. PM atabilirsiniz.

• Yıllık yer arıyorum pm atabilirsiniz

Edit: gruba katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerimhaber -- 6 Aralık 2020; 0:13:10 >
  • DÜZENLEME: YER KALMADI!

Düşünenleri YILLIK AİLE grubuna dahil edebilirim.

Yıllık ücret: 60 TL

Forumda fazlasıyla referansım var, sıkıntı olmaz.

Özelden mesajla iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında üyelerden talep olursa whatsapp grubu kurarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 4 Aralık 2020; 0:20:20 >
  • erim ama yıllık yer arıyorum yardımcı olabılecek varmı ?

"Yer buldum teşekkürler herkese "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrknYavas -- 5 Aralık 2020; 15:18:48 >
  • En az 5-10 yıllık Dh hesapların kuracağı yıllık üyeliklere katılabilirim. pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 5 Aralık 2020; 13:51:46 >
  • 6 aylık aile arıyorum, mümkünse bi kaç yıllık üyeler yazmasın. ufak bi göz ucuyla konuya bakayım dedim sorun yaşayan yaşayana. en olmadı edebiyle alır kullanırız hiç kimse yoksa.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.