Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.636
Cevap
158
Favori
162.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1673
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 72
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 159
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WISDOM (84 mesaj) Pulsefire Soraka (75 mesaj) M.M.G (72 mesaj) Tieion Amastris (68 mesaj) T A R I K (49 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1570 mesaj) Mobil (1289 mesaj) Tablet (75 mesaj) Mini (209 mesaj) Uygulama (389 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: 8agcio

spotify hesabını satan arkadaştan iade alındı
    iade yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kendihalindebiri33 -- 25 Eylül 2020; 19:15:55 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Holigannn

nicki suskunn du

bendede yusuf tarafından çıkarıldın diyor.

Whatsapptan yazdım ben ama cevap vermiyor.

saygılarımla.

Alıntıları Göster
    İadeler yapılacak hocam hepiniz Whatsapp Business hesabımda kayıtlısınız, telefonum arızalandı Whatsapp Business yedeğim android Google drive da idi, şuan eski iPhone kullanıyorum dolayısıyla kim kayıtlı kim değil göremiyorum ama düzeltince iadeleri yapıcam hocam art niyetim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendihalindebiri33

iade yapıldı

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 25 Eylül 2020; 21:7:19 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Spotify 1 yıllık aile üyeliği arıyorum yeri olan arkadaşlar varsa pm atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    1 yillik varsa bende alirim :)

|
    |
  • Yarbay
    15112 Mesaj
    Şu spotifyın öğrenci üyeliği çok güzel ya 9 liraya kullanıyorsun. Öğrenci üyeliği olmasa direk tidal veya deezer geçerdim. Tidalın premiumu 9.99 hifisi 19.99 o açıdan çok iyi. Spotifya 17.99 verene kadar tidal hifi kullanırım. Deezer da türkçe içerik bol ama hifi fiyatı 26.99 tidala göre pahalı. Premiumu da spotify ile aynı fiyat herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 23 Eylül 2020; 18:47:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    düzenleme: yer kalmadı arkadaşlar teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Erpek -- 25 Eylül 2020; 15:47:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    Yaklaşık 2 ay önce 50tl vererek alındığım gruptan atılmışım.1 aydır girmiyordum zaten spotify'a onun için ne zaman atıldığımı bilmiyorum.Parayı gönderdiğim elemanın hesap numarası ismi soyismi var 50tl büyük bir para değil ama bunun gibilerin yanına kalmasın diye savcılığa başvurucam.

Elemanın ismi Yusuf Yavaş başkalarını da dolandırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 25 Eylül 2020; 1:11:1 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendihalindebiri33

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Millet senin wapp business hesabını bulmanı beklemek zorunda mı ? Forum hesabın kapanmış telefonları meşgule atmışsın insanların napmasını bekliyorsun ? Diğer arkadaşlara da söyledim bu anlattıklarınız hiç inandırıcı değil işin sonu savcılıkta bitecek gibi duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Millet senin wapp business hesabını bulmanı beklemek zorunda mı ? Forum hesabın kapanmış telefonları meşgule atmışsın insanların napmasını bekliyorsun ? Diğer arkadaşlara da söyledim bu anlattıklarınız hiç inandırıcı değil işin sonu savcılıkta bitecek gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    Whatsapptan yazabilir misiniz bana rica etsem tekrar başka telefona kurdum oradan anlatayım durumumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Grupta boş yeri olan varsa ben de dahil olmak istiyorum. PM
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    2 kişilik boş yerim mevcut, aylık ya da yıllık olarak alabilirim. ,
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Yer var mi

|
    |
    LaToZaR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Ben de dahil olmak istiyorum yeri olan pm atabilir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    1 kişilik yerim kaldı, katılmak isteyen PM.

|
    |
    4 kişinin iadesi yapıldı ayın 2 si gibi 2 3 kişiye daha kalanı da 17 sinde olmak üzere iadeleri tamamlayacağım, 2 3 ay kullanmış olsanız dahi kesintisiz iade yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince, bana whatsapptan dönüş yapmadığım varsa yazsın lütfen

|
    |
  • Yarbay
    6355 Mesaj
    Gruba 1 kişi arıyorum, tercihen aydan aya ödeme yapacak biri olsun.
    Aylık 4,5 TL dir.

Katılımcı sağlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 28 Eylül 2020; 22:0:44 >
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Arkadaşlar hesapta 1kişilik yer açılacak , kullanıcının ödeme günü 1hafta geçti ama bulamıyorum kullanıcıyı bu yüzden mecbur kaldırıcam, 6aylık ödeme yapmıştı doldu hala göndermedi , uzun süreli düşünen olursa pm den numara bıraksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annaX -- 28 Eylül 2020; 16:51:42 >
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Merhaba grup varsa katılmak istiyorum mümkünse aylık veya 2 şer aylık şeklinde

Edit: Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdvanayazz -- 29 Eylül 2020; 20:38:13 >
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    spotifydan aile üyeleriyle aynı evde yaşağıdını onaylayın diye bir mail gelmiş. 2 3 yıldır aynı kadro ile devam ediyoruz. Bayram değil seyran değil. İşkillendim.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.