Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.392
Cevap
317
Favori
251.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Min 6 aylık tercihen 1 yıllık aile üyeliği arıyorum. Yer varsa pm atın lütfen.
  • Kullanıcı engelleme nerede bulamadım takipten çıktığım kişi beni yine takip ediyor ??
  • Aile Hesabımıza Yıllık olarak alımlar mevcuttur detaylar için DM atabilirsiniz 55TL/YIL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nr07 -- 7 Eylül 2020; 22:19:47 >
  • Bulundu tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfncskn -- 8 Eylül 2020; 19:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamdır hocam telegram dan mesaj atıyorum
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nr07 -- 7 Eylül 2020; 22:19:39 >
  • Katılabileceğim spotify aile hesabı arıyorum. Grubunda boş yet olan pm yollayabilir mi acaba?

• Aile grubu arıyorum. Ancak uzun süredir forumda olan ve referansları olan bir üye olmadığı sürece girmeyi düşünmüyorum. Ayrıca ücretin aylık olması tercihimdir, ücretin yıllık olması durumunda dediğim gibi yeni ve referanssız hesaplar pm atmasın lütfen.

• Arkadaşlar merhaba..

Telefonda kullandığım uygulama premium. Kart bilgilerimi değiştirmek istiyorum ancak uygulama ayarlarına giremiyorum. Uygulamayı nasıl açtığımı hatırlamıyorum. Mail adresini bulamıyorum, facebook bağlantısı yok. Uygulamada üyeliğim açık sadece. Çıkmazdayım resmen, acil yardım rica ediyorum 🙏🏼

• aile üyeliğinde 1 kişilik yer var. yıllık 55 lira şeklinde katılmak isteyenler mesaj atabilir

5 Eylül güncelleme : hala yer var Arkadaşlar. katılmak isteyen mesaj atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Erpek -- 5 Eylül 2020; 9:36:23 >
  • Burdan aile paketi almıştım, 1 ay sonra hesap kapandı, satıcı çocuğun babası mesaj attı, özür diledi, iade edeceğim paranı dedi, çocuğuna kitap al dedim. Geçen sene oldu bu olay.

• yıllık aile paketine girmek istiyorum. yaklaşık 3-4 yıldır aynı gruptaydım ancak arkadaş artık devam etmek istemediği için grubu dağıttı. yine böyle uzun soluklu olan varsa iyi olur. referanslı eski üyeler olsun lütfen.
  • Bizzat kendimin kurmuş olduğu (12 yıllık üyeyim) Sorunsuz ve güvenilir Yıllık/6 aylık spotify premium aile grubumuzda 2 kişilik yer boşaldı bugun. katımak isterseniz cep telefonunuzu pm yazın whatsapp grubuna ekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 7 Eylül 2020; 15:9:25 >
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    Günceldir.

• Spotify pakedinde boş yer olan ve aylık ödemeyi kabul eden arkadaş varsa pm atabilir. Katılmak istiyorum.

• aile hesabimda 2 tane bos yer var isteyen pm atabilir

• Aile paketine yıllık ya da 6 aylık üye olabilirim.

müsait olan varsa pm atabilir.
  • Selamlar 6 aylık aile üyeliği arıyorum. Eski ve referanslı üyeler tercihim dir

• quote:

Orijinalden alıntı: dincmuhammed

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    katılabilirim
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.