Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: crwly , crwly , harvardharvey , harvardharvey
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
5.412
Cevap
320
Favori
252.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #42
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar 2 senedir forumdan arkadaşlarla spotify aile üyeliği kullanmaktayız. bu yıl için 2 kişilik boş yer mevcuttur.
    ücretler yıllık 42TL'dir. katılmak isteyen arkadaşlar pm atsın.
  • _kocer _ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hala. Bos yeriniz varmi yıllık üyelik için

• Bos yer arıyorum aile üyeliği

• Aile üyeliği açılacaktır 6 ay 1 yıl mesajlara göre gelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify üyeliği verebilirim yıllık olarak 3 yerim var dileyenler özel mesaj atabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarlonBrando26 -- 20 Şubat 2019; 4:30:45 >
  • Merhaba arkadaşlar, son bi kaç gündür hesabımdan müzik dinlemeye çalışırken sürekli başka bi telefondan da dinlendiğini söyleyip ona geçiyordu. Sonrasında bütün cihazlardan çıkış yapıp facebook şifremi değiştirdim fakat bugün gelen mailde mail adresimin değiştirildiği yazıyor. Hemen girip düzeltmeye çalıştığımda şifrenin de değiştirildiğini anladım. Facebook üzerinden hesaba girebiliyordum fakat şimdi de facebooktan girince facebook hesabına kayıtlı bir hesabınız yok diyor ve premium hesabım devam ediyor. Ne yapabilirim bu sorunu çözebilmek için arkadaşlar?
  • Hocam şifrenizi paylaştıysanız o dinliyordur

• Aile üyeliği yeri olan varmidir

• Bende aile üyeliği olan varsa yer aramaktayım, yer olan varsa pm atarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar bu forumdan 3 kez spotify aldım. 3 ü de aylık çıktı. Rica ediyorum bu kez dolandırmadan aile üyeliği satsın biri bana. verdiğim paraya da yanmıyorum bide aylık olunca tekrar aile üyeliği de alamıyorsun yılda iki kez diye. Yeri olan dan mesaj bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar bu forumdan 3 kez spotify aldım. 3 ü de aylık çıktı. Rica ediyorum bu kez dolandırmadan aile üyeliği satsın biri bana. verdiğim paraya da yanmıyorum bide aylık olunca tekrar aile üyeliği de alamıyorsun yılda iki kez diye. Yeri olan dan mesaj bekliyorum
    Belki de sorunu kendinde aramalısın artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

Belki de sorunu kendinde aramalısın artık.

Alıntıları Göster
    Birincisi paylaştığın o resim ne alaka?

İkincisi ..Bak güzel kardeşim.. Senide katsa idim 4 kişi yalanla dolanla aylık üyelik sattı derdim. Sen en son aldığım kişiydin ve senin yüzünden tekrar premium aile alamadım.10 aydır da aile dışı premium hesabım var.
    Sana hiçbir ithamda bulunmadan sadece düşük referans verdiğim için hala gocunuyorsun. Utanmadan yazmana şaşırsam da bir yıl geçmesine rağmen hala unutamamış olman referans sisteminin iyi çalıştığına örnek niteliğinde..Bak buna sevindim. Verdiğin adresi,talimatları noktasına virgülüne kadar doğru girmeme rağmen tam bir ay sonra patlayan hesapla ilgili birde üste çıkmaya çalıştın, yeni bir aile hesabı alamama sebep olmuşken ben sana dolandırıcı demedim. Değilsinde zaten. Sen paranı iade edeyim dedin ben o parayı da geri istemedim. Yukarıda da yazdım 3 kuruş meselesi değil bu. Bu bir satıcının işini düzgün yapması ,yapamadığı durumda da efendi gibi özür dilemeyi bilmesiyle ilgili. Şimdi lütfen uzak dur benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 21 Şubat 2019; 20:0:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Birincisi paylaştığın o resim ne alaka?

İkincisi ..Bak güzel kardeşim.. Senide katsa idim 4 kişi yalanla dolanla aylık üyelik sattı derdim. Sen en son aldığım kişiydin ve senin yüzünden tekrar premium aile alamadım.10 aydır da aile dışı premium hesabım var.
    Sana hiçbir ithamda bulunmadan sadece düşük referans verdiğim için hala gocunuyorsun. Utanmadan yazmana şaşırsam da bir yıl geçmesine rağmen hala unutamamış olman referans sisteminin iyi çalıştığına örnek niteliğinde..Bak buna sevindim. Verdiğin adresi,talimatları noktasına virgülüne kadar doğru girmeme rağmen tam bir ay sonra patlayan hesapla ilgili birde üste çıkmaya çalıştın, yeni bir aile hesabı alamama sebep olmuşken ben sana dolandırıcı demedim. Değilsinde zaten. Sen paranı iade edeyim dedin ben o parayı da geri istemedim. Yukarıda da yazdım 3 kuruş meselesi değil bu. Bu bir satıcının işini düzgün yapması ,yapamadığı durumda da efendi gibi özür dilemeyi bilmesiyle ilgili. Şimdi lütfen uzak dur benden.

Alıntıları Göster
    Size sattığım üyelik 1 ayda aileden çıkıyor ama bir başkasına sattığım üyelik 1 yıldır sorunsuz çalışıyor. Belki de sorun satıcıda değildir
    Çok sık spotify gruplarıyla sorun yaşayan birisiniz ve tepkilerinizde biraz komik olunca sizi unutmak mümkün olmuyor. Belkide artık kendi aile üyeliğinizi açmalısız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

Size sattığım üyelik 1 ayda aileden çıkıyor ama bir başkasına sattığım üyelik 1 yıldır sorunsuz çalışıyor. Belki de sorun satıcıda değildir
    Çok sık spotify gruplarıyla sorun yaşayan birisiniz ve tepkilerinizde biraz komik olunca sizi unutmak mümkün olmuyor. Belkide artık kendi aile üyeliğinizi açmalısız.

Alıntıları Göster
    Ben şaşırmıyorum kardeşim. Bu ülkede dönem arsızın ,haksızın, hırsızın dönemi. Hiç olmadığı kadar karaktersiz ve utanmaz insanların devri. Suratına tükürsen yağmur duasının karşılığı sanan tiplerin devri. Ben sana şaşırmıyorum kardeşim. Bu yüzden sende benim defalarca kez üç kağıda geldiğime şaşırma.. Muhtemelen bir değeri olmayacak ahlak terazinde ama, parasıyla aldığım hizmeti sunamayıp yağ gibi üste çıkıp sırıtıyorsun ya birde utanmadan, hakkımı helal etmiyorum... Block...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 21 Şubat 2019; 20:30:28 >

• 2 kişilik yerim kaldı 5 ay 20 tl

• 2 Kişilik yerim var

EDİT: DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutAkcicek -- 25 Şubat 2019; 17:31:41 >
  • 1 kişilik yerim kaldı 5 ay 20 tl

• göya para verip premium dinliyoruz..

şu parçayı şu kayıt ile dinleyin önce, nasıl yumuşak ve doğru çalıyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=RlL_9BDtbCo

sonra aynı parçayı premium spotify da dinleyin... resmen çöp.. ses de faz var çıtırdı var.. daha bunun gibi çok örnek var ama en barizi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 23 Şubat 2019; 4:25:48 >
  • Aile.üyeliği arıyorum, pm.lütfen…

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.