Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Anadolu Rock isimli liste muhteşem olmuş ellerinize sağlık Spotify!
  • Merhabalar dostlar, eşim ve kendim için 2 kişilik aile kontenjanı arıyoruz, grup varsa katılabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu "3 aylık 1 TL" kampanyası bitti mi? Yeni bir hesapla deniyorum ancak her işlem bittikten sonra telefonuma kod geliyor ve onu da giriyorum ancak tekrardan ödeme bilgileri kısmına atıyor. Yeniden deneyince de "Siz zaten bundan yararlandınız" diyor. Premium olan hesabımı ödediğim sanal kartla denemiştim, ondan mıdır acaba? Ancak önceden de bu şekilde denemiştim bir sorun olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 26 Aralık 2018; 1:25:26 >
  • Spotify şarkıları insagram hikayede paylaşamıyorum paylaş dediğimde instagram hikayesi çıkmıyor direct mesaj çıkıyor sadece böyle olan var mı? Sildim geri yükledim spotify ve instagramı hatta telefonu sıfırladım ama düzelmedi

Telefon xiaomi mi a1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart limitini 1 tl ye düşürdüm ama ödeme başarısız diyor. Hani 0.99 tl çekecekti 3 ay için niye böyle oldu ?
  • https://open.spotify.com/user/umtakcy/playlist/6qXekC7fR8T0bxfFj9vU5a?si=eVEPRzXTQDe1RaHQ8Kf5HQ

Deep house, chill

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı premium ile alakalı.

Ben yeni premium üyelik aldım 3 aylık. Mesela ben premium üyeliğim bitmeden tekrar bir 3 aylık premium ödemesi yapıp üyeliğimi uzatabiliri miyim acaba. Yoksa illa premium süren dolduğunda mı yenilenir premium hesabım.

Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

• Üyeliğin bitmeden 1 TL ye alamazsın. 3 ay geçtikten sonra standart fiyatı olan 13,99 TL yıl ödemeye başlarsın.

• 3 aydır premium olarak uygulamayı kullanıyorum ama geçen haftadır telefonun ekranı kilitliyken çalarken sürekli cızırtı tarzı sesler çıkıyor, normal çalarken birşey yok sadece kilitli ekranda bu sorunu yaşıyorum.
  • Arkadaşlar aile üyeliği nasıl yapılıyor? Kardeşim Almanya'da şuan.
    Ben, kardeşim ve eşim olarak kullanmak istiyorum. Aynı evde yaşamıyorsunuz diyip uygulamadan atıyormuş, doğru mu?
    Birde herkes benim hesabımdan mı girecek üyeliğe yoksa kendi hesaplarından mı? nasıl oluyor?
  • arakdaşlar 1 kişilik yeri olan var mı aile üyeliği için?
  • güzel çalma listesi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalette -- 9 Ocak 2019; 21:36:33 >
  • Apple Aile hesabından Spotify Aile hesabına geçiş yapıcaz. Adres sorunu olduğu söyleniyor. Benim hesabım bayağı eski ve hesap adres bilgileri bilmiyorum ama.

Eşim, kardeşim ve bir arkadaşım olarak kullanıcaz.

• Aile uyeligime 1 kisi ariyorum
    Yillik 42 tl herhangi bir sorunda iade garantili sorunsuz kullandığım üyeliğim var 3 yildir

• arakdaşlar 1 kişilik yeri olan var mı aile üyeliği için?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 10 Ocak 2019; 14:52:9 >
  • Arkadaşlar girdiğimiz zaman son zamanlarda en çok hangi şarkıları dinlemişiz vs gösteren bir site vardı. Nereden bulabilirim onu?
  • https://open.spotify.com/user/y97ms0ay9au96sje3r0c99zom/playlist/1akd3VNmoRqaOKJoXbkBhK?si=ZYUISaLEQ8-qwkXlx2vc4Q

Chill ve Alternatif müzik ağırlıklı bir liste

• Spotify aile alacağım 4 kisiyiz son bi kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 16 Ocak 2019; 10:42:38 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.