Şimdi Ara

Spotify abonelik fiyatlarına zam geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
1
Favori
6.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 77
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • th9 (10 mesaj) Ahmet DOĞAN (4 mesaj) Hayvangibicalıstım (4 mesaj) Veronicaa (3 mesaj) lucklucki (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (3 mesaj) (13 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Spotify abonelik fiyatlarına zam geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    172 Mesaj

Şuan evden çalışıyorum. Pandemi döneminde çıkmam çok fazla :D ondan önce çıkıyordum. Asosyal hayat iyidir bu arada insanlardan uzak 1 - 2 saglam arkadaşım var onlar yetiyor sanada sosyal hayatında başarılır :D

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj

5 senedir apk kullanıyorum mis gibi

|
    |
  • Binbaşı
    1297 Mesaj

1) Sigara zararlıdır. Müziğin nesi zararlı?

2) Sigaraya para verenler ortalama 2 3 günde bir (fazlasıyla iyimser davrandım) en az 15 lira veriyor. Aylık 150 200 arası bir meblağ yapıyor. Ayda 10 lirayla bunu karşılaştırmak :D

3) Her şeyin bedeli olduğu gibi müziğin de bir bedeli var. Bunu aklınıza sokabildiğiniz zaman zaten anlayacaksınız. Yediğin yemek kullandığın doğalgaz elektrik aldığın teknolojik ürünler kıyafetler nasıl bedava değilse bu da bedava olamaz bu kadar basit.

4) Youtubedan dinlemek de sıkıntı değil fakat her şarkı başı reklam dinleyeceğinize spotifyı premium olmadan kullanın her 3 4 şarkıdan birinde reklam çıkar.

|
    |
    bullx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Bu olay en çok bizim forumdaki ortak abonelik başlıklarına yarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    978 Mesaj

bende onu diyorum işte, günde 2 3 paket sigara parası veren adamlara 10 lira çok mu geliyor?

aynı kafa yapısı orjinal oyunlara para vermeyenlerdede var, "eüeüeüeüüe ben oyuna para vermem sen kerizsin eüeüüeüeüe" gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 4 Kasım 2020; 20:33:20 >
    |
    |
    huseyinadukeeee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1297 Mesaj

Pardon hocam yanlış anlamışım o zaman

|
    |
    bullx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.