Şimdi Ara

Spotify 3ay 1 tl

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
416
Cevap
23
Favori
20.430
Tıklama
Giriş
    12869 Mesaj
    Bu olay yine mi var? Biz babamla almıştık 2 kartla cünkü tek kartla sadece 1 üyelik alınıyodu. Ulan ihtiyacım vardı beee zalım spotify Yeni üyelik açmak sorun değilde kart sorunu var
    |
    |
    yeni üyelik lazım bende ayda 9.99 istiyor.
    |
    |
    Çevrimdışı dinleme olayı mobil veri tamamen kapalı olduğu durumlarda mı geçerli yoksa Wifi ağına bağlı olmak zorunda mıyız acaba gene. Bilgisi olan var mıdır.
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Beyler bende sanal karta 1 tl tanımladım ama ödeme yapmıyor

Edit:2 tl tanımladım sorun oradaymış. 1.01 tl çekti mail atmayı düşünüyorum neden fazla çektiği hakkında 0.99 yazıyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustegmen -- 24 Kasım 2016; 15:13:35 >
    |
    |
    6 Kişi aile paketi kullanıyoz 1 yıllığına adam başı 15 lira düşüyor en para sağolsun

Enparanın spotify indirimi mi var bende enpara kullanıyorum benim niye haberim yok :D bi araştırayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 24 Kasım 2016; 16:45:15 >
    |
    |
    A Lifetime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: A Lifetime

6 Kişi aile paketi kullanıyoz 1 yıllığına adam başı 15 lira düşüyor en para sağolsun

enpara %50 indirimi bitmedi mi?
    |
    |

Şimdi baktım bitmiş gerçekten.Daha bu ayın 7sinde 7.5lira ödemişlerdi sanırım diğer aylar için yarı ödeme olmayacak üzücü

edit:Şimdi baktım spotify isminin kaldırılmasını istemiş enparadan indirim devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A Lifetime -- 24 Kasım 2016; 18:42:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: brownness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Hanzee
    Arv3lo

çok gereksiz uygulama spotify ne işe yarıyor .. dinlediğim şarkılar belli benim. mp3 olarak var. orjinal bunlar derseniz, dinlediğim şarkılar da yapımcıları tarafından ücretsiz indiriliyor.

Ne güzel şey hatırlamak seni:
    ölüm ve zafer haberleri içinden,
    hapiste
    ve yaşım kırkı geçmiş iken...
  • Binbaşı
    1717 Mesaj
    aynı sanal kart ile 2 ayrı üyelik alınmıyor mu?
    |
    |
    4524 Mesaj

Bende sırf TV de dinlemek için aldım. TT Müzik premium var zaten ama Smart TV Uygulaması yok onunda.. Youtube'dan da müzik dinlemeyi sevmiyorum hem kalite takıntım var hemde interneti çok yoğun kullanıyoruz aile olarak. Bant genişliği herkese yetsin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -Arvelo- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    Aile paketi yapın forumda 6 aylık 15 liratyı hakediyorlar müzikte kalite, geniş arşiv arayanlar ve yeni keşifler için en iyisi applemüzik android için hala çok eksik

|
    |
    Benim kartı tanıdığı için yeni hesap açmama rağmen alamadım. Biri benim için alsada bende ona 2 lira olarak geri yollasam hesabına

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Kendiniz kullanmıyorsunuz diye hemen gereksiz yaftası yapıştırmak neyin kafası hiç anlamıyorum. Ben alternative rock müzikleri de dinliyorum, ders çalışırken klasik ya da focus tarzı müzikler de dinleyebiliyorum, araba kullanırken direk hit müziklerin bulunduğu listeleri de açasım geliyor bazen. Duruma ve yere göre ne dinlediğim çok değişiyor. Ayrıca hep bildiğim belli başlı müzikleri dinlemek istemiyorum, yeni müzikler keşfetmek ve türe ve ruh haline göre kaliteli bir şekilde oluşturulmuş milyonlarca listeyi keşfetmek istiyorum. Binlerce alternatif listesi var, seçiyorum birini daha önce duymadığım güzel şarkılar keşfediyorum. O şarkıyı kayıt mı etmek istiyorum listelerimden birine? Tek bir dokunuşla internet yokken de dinlenecek bi şekilde kaydoluyor.

|
    |
    -Arvelo- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Teb,işbankası kredi kartlarını denedim ama ödeme yapamadım ziraat ile denediğim zaman sorun kalmadı ödeme yapabildim.
    |
    |
    400 Mesaj
    Kredi kartı bilgilerinl yazma ekranı gelmeyen vpn açsın denesin.

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.