Şimdi Ara

Spotify 3ay 1 tl (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
20
Favori
21.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni üyelik lazım bende ayda 9.99 istiyor.
  • Çevrimdışı dinleme olayı mobil veri tamamen kapalı olduğu durumlarda mı geçerli yoksa Wifi ağına bağlı olmak zorunda mıyız acaba gene. Bilgisi olan var mıdır.
  • Beyler bende sanal karta 1 tl tanımladım ama ödeme yapmıyor

Edit:2 tl tanımladım sorun oradaymış. 1.01 tl çekti mail atmayı düşünüyorum neden fazla çektiği hakkında 0.99 yazıyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustegmen -- 24 Kasım 2016; 15:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 Kişi aile paketi kullanıyoz 1 yıllığına adam başı 15 lira düşüyor en para sağolsun
  • A Lifetime A kullanıcısına yanıt
    Enparanın spotify indirimi mi var bende enpara kullanıyorum benim niye haberim yok :D bi araştırayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 24 Kasım 2016; 16:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Lifetime

6 Kişi aile paketi kullanıyoz 1 yıllığına adam başı 15 lira düşüyor en para sağolsun

enpara %50 indirimi bitmedi mi?
  • 3 tane hesbım var 1 ini uzattı diğerlerinden faydalandırmadı kafasına göre yapıyor
  • brownness kullanıcısına yanıt
    Hanzee kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım bitmiş gerçekten.Daha bu ayın 7sinde 7.5lira ödemişlerdi sanırım diğer aylar için yarı ödeme olmayacak üzücü

edit:Şimdi baktım spotify isminin kaldırılmasını istemiş enparadan indirim devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A Lifetime -- 24 Kasım 2016; 18:42:37 >
  • çok gereksiz uygulama spotify ne işe yarıyor .. dinlediğim şarkılar belli benim. mp3 olarak var. orjinal bunlar derseniz, dinlediğim şarkılar da yapımcıları tarafından ücretsiz indiriliyor.
  • aynı sanal kart ile 2 ayrı üyelik alınmıyor mu?
  • Bende sırf TV de dinlemek için aldım. TT Müzik premium var zaten ama Smart TV Uygulaması yok onunda.. Youtube'dan da müzik dinlemeyi sevmiyorum hem kalite takıntım var hemde interneti çok yoğun kullanıyoruz aile olarak. Bant genişliği herkese yetsin diye.

• Aile paketi yapın forumda 6 aylık 15 liratyı hakediyorlar müzikte kalite, geniş arşiv arayanlar ve yeni keşifler için en iyisi applemüzik android için hala çok eksik

• Benim kartı tanıdığı için yeni hesap açmama rağmen alamadım. Biri benim için alsada bende ona 2 lira olarak geri yollasam hesabına

• 3 hesabim bar birine gelmis. Tidal bitiyodu 19 unda iyi oldu bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple music i denemek istedim 3 ay sonunda beğenirsem devam ederim
  • Kendiniz kullanmıyorsunuz diye hemen gereksiz yaftası yapıştırmak neyin kafası hiç anlamıyorum. Ben alternative rock müzikleri de dinliyorum, ders çalışırken klasik ya da focus tarzı müzikler de dinleyebiliyorum, araba kullanırken direk hit müziklerin bulunduğu listeleri de açasım geliyor bazen. Duruma ve yere göre ne dinlediğim çok değişiyor. Ayrıca hep bildiğim belli başlı müzikleri dinlemek istemiyorum, yeni müzikler keşfetmek ve türe ve ruh haline göre kaliteli bir şekilde oluşturulmuş milyonlarca listeyi keşfetmek istiyorum. Binlerce alternatif listesi var, seçiyorum birini daha önce duymadığım güzel şarkılar keşfediyorum. O şarkıyı kayıt mı etmek istiyorum listelerimden birine? Tek bir dokunuşla internet yokken de dinlenecek bi şekilde kaydoluyor.

• Aile paketi için grup varsa benide alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alamayan arkadaşlar için sorun nedenini bilmemek kaydıyla kredi kartlarında olduğunu düşünüyorum.
    Teb,işbankası kredi kartlarını denedim ama ödeme yapamadım ziraat ile denediğim zaman sorun kalmadı ödeme yapabildim.
  • Kredi kartı bilgilerinl yazma ekranı gelmeyen vpn açsın denesin.

• Kredi kartıyle ödeme ekranı geliyorda orda 1 tl falan yok bu yazıyor

Ayda 9,99 TL ödeyeceğin 3 aylık Premium üyeliğini başlat.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.