Şimdi Ara

Spotify 3 aylık premium hediyesini yeniden başlattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 ay free deniyorum şu an ama ı ıh, niyeyse ısınamıyorum spotify'a. Apple music bile daha iyi geliyordu bundan :<
  • 10 yıldan fazladır SoundCloud kullanıyorum. Düzenim herşeyin kurulu, ses kalitesi, arayüzü, kategori ve haftalık bana özel önerileri sunması bana fazlasıyla yetiyor. Aradığım tüm müzikleri bulup dinleyebiliyorum. Hemde Ücretsiz! 💕
    Ben SC ile mutluyum ya 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Valla spotify severim ama yt music çok daha güzel.. artık işi zor bunların rekabet etmek için fiyatları en az yüzde 50 düşürmeli yoksa silinip gider.
    Youtube müzik nasıl hocam kaç ayrı cihazda kullanabiliyoruz sınır var mı? Misal giriş yaptığım tüm cihazlarda kullanabiliyor muyum? Youtube listeleri daha güzel sanki bana öyle geliyor.
  • YouTube Music gibi öneri sistemi olsa daha güzel olacak. Öneri sistemi çok kötü.
  • Hastasıyız böyle haberlerin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: LE0NARD

Bedava kampanyasi vardi bir ara 3 aylik Uyelikde uyelik yapim dedi kredi karti sordu iptal ettim hala bu sekildemi bedava olsa bile kredi kart vs soruyormu hala.
    1 liralık sanal kart açmak zor değil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denile

Apple Music 3 aylık denemem de 19 Haziran'da bitiyordu. Sıra yine Spotify'da. Önceden de Tidal 5 ay 1tl kampanyasını kullanmıştım. Hala Tidal üzerinden indirdiğim müzikleri dinliyorum.
    Örnek ölücü ödülü kazandınız.
  • "Spotify Premium hediyesi her zaman olduğu gibi daha önce hiç Premium aboneliğini denemeyen kullanıcılar için geçerli."
  • Dostlar bu spotify da bir listedeki şarkıların tamamını nasıl beğeniriz.

tek tek beğenmeye izin veriyor şaka gibi.

• Ben 2 seneye yakın süredir Spotify Aile paketi kullanıyorum ve gayet de memnunum. Parası biraz tuzlu olsa da, parasının hakkını da sonuna kadar veriyor.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    O listedeki şarkıları indirirsen, sistem otomatik olarak hepsini beğenmiş olarak sayacaktır. Bunun için, o listenin en başındaki "İndir" seçeneğine dokunman yeterli!
  • Uzun bir süre Spotify kullanan birisi olarak Deezer’daki gibi lyrics(şarkı sözü) özelliği olmasını çok istiyorum. Ayrıca şarkı kalitesini artık artırması gerek. Ses kalitesi anlamında YouTube music de Spotify da flac sunamıyor. Youtube yeni olduğu için hadi neyse ama Spotify’da artık flac ve benzeri ses formatları sunulmalı.

• Dediğinizi yapmama rağmen Beğenilen şarkılara gelmiyor parçalar ?

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Aynen nolmus öyle ya leş gibi ses veriyor. Önceden böyle değildi sanki

• SoundCloud kullanıyorum yıllardır son derece memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Youtube müzik nasıl hocam kaç ayrı cihazda kullanabiliyoruz sınır var mı? Misal giriş yaptığım tüm cihazlarda kullanabiliyor muyum? Youtube listeleri daha güzel sanki bana öyle geliyor.

Alıntıları Göster
    Valla ben sadece telefondan kullandığım için bilmiyorum ama artıları bütün şarkıların bulunabilmesi hatta Remix cover yt de ne varsa olması, programın hızlı çalışması,android uygulamasında Equalizer olması(spotifyda yoktu en son), istersen şarkı çalarken klibinide izleyebilmen vs. Ses kalitesi olarakta spotifydan 1 tık iyi gibi geldi bana. Aynı ücrete yt Music daha mantıklı.
    Kişiye özel liste olayında spotify daha başarılı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tosla kartımla alamıyorum sebebi var mı sürekli hata veriyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.