Şimdi Ara

Spotçulardan Ps4 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-ps4-500-gb-tek-kol-plus1-oyun-6-ay-garantili-konsol-sepeti-774703278/detay

Sıfır slim fiyatları 2000 liraya dayanmışken, ikinci eller bile gayet pahalı ve uğraşasım yokken şu fiyat nispeten ucuz geldi bana.
    Daha monitör de alacağımı düşünürsek konsolu ya şöyle bir yerden alacağım ya da artık ps4 defterini kapatacağım last of us oynamak hayal olarak kalacak bende, daha fazla bütçem yok çünkü.
    Tavsiye verebilir misiniz bu konuda lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 1 Şubat 2020; 12:6:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci el fiyatları öyle. Satıcı güvenilirse ve cihaz internet kafeden çıkma değilse alınır. Başka ikinci el cihazlara da bakın isterseniz. Veya forumdan bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Ocak 2020; 4:13:3 >
  • Konsol ilk çıkan serilerden olduğu için fiyat ucuz değil aslında. Kullanıma bağlı olarak ilk çıkan seri cihazlar hor kullanıldıysa çok yıpranmışlardır. Ama iyi kullanıldıysa sıkıntı çıkarmaz. Deneyip görerek almak mantıklı.
  • Başka yorum yapacak yok mu

• Konsol sepetinden daha iki hafta önce falan aldım şuan için bir sorunla karşılaşmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

Konsol sepetinden daha iki hafta önce falan aldım şuan için bir sorunla karşılaşmadım
    Hocamc peki fat yerine slim kasa almaya değer mi, ne gibi artıları olur
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Dostum ben slim almak için yola çıkmıştım bitmiş halbuki iki gün önce uğramıştım dükkana vardi.

Sonra eski fat mat kasa vardi onu aldım ben. Parlak fat olanlar çok fazla ses çıkarıyor diye almadım şuan için baya yoğun kullanıyorum PS4u herhangi bir ses problemi yok herhangi bir problemle de karşılaşmadım.

Ya slim al ya da fat mat kasa almanı öneririm parlaklara bulaşma.

• quote:

Dostum ben slim almak için yola çıkmıştım bitmiş halbuki iki gün önce uğramıştım dükkana vardi.

Sonra eski fat mat kasa vardi onu aldım ben. Parlak fat olanlar çok fazla ses çıkarıyor diye almadım şuan için baya yoğun kullanıyorum PS4u herhangi bir ses problemi yok herhangi bir problemle de karşılaşmadım.

Tamamdır hocam teşekkür ederim
  • quote:

Hocam son olarak, almaya gittiğimde dikkat etmem gereken şeyler var mıdır
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Hiç açılıp bakılmış mı arkasından belli oluyor, bir de bir cd takın oyun oynayın sesine bakın dualshockun v2 olduğuna dikkatli bakın ben mesela v1 almışım halbuki sitede sahibinden v2 diyordu yanılmıyorsam
  • Verdiğiniz linke tıkladığımda fiyatı göremedim, o yüzden fiyata yorum yapamayacağım. Bence bu tarz cihazlar direkt ilk kullanıcıdan alınmalı, Letgo gibi sitelerde uygun fiyata bulabilirsiniz biraz araştırırsanız.

Ayrıca ilk kasa olan olan FAT kasa tavsiye etmiyorum, çok zorluyor cihaz kendini. Ayrıca FAT kasada mat ya da piano black ayrımı yapma şansınız yok, 40-50TL'ye o bölüm değiştirilebiliyor. Yine de tercih sizin.

• Ceqa kullanıcısına yanıt
    Cihazın arkasındaki güvenlik bantları açılıp cihaz açılmış olmasından ziyade cihazı kullanan veya satan kişiye daha çok bakmak gerekir bence. Misal benim cihazımın bir problemi yok, hiç bir teknik servise gitmedi ancak cihazımın 3. yılında, arka koruyucu bantları çıkararak toz temizliği yaptım. Ki, içindeki tozu gördükten sonra da iyi ki yapmışım dedim.

İllaki işini düzgün yapan insanlar vardır; ancak ben spotçulara pek güvenmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.