Şimdi Ara

Sportive garaj günleri outlet ürünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Outlet olmayanından bir elektronik dart siparişi vermiştim. Bugün elime ulaştı. Oklar kutu içine hatta cihazın içine dağılmıştı. Cihazın arka kapağı açılmış ve adaptör girişi sökülmüştü. Arka kapağın 2 vidası da eksik takılmış ve her tarafı oynuyordu. Kısacası ürün tamamen dağılmış ve kullanılamaz haldeydi. Bu firmanın normal ürünü böyleyse outlet ürünü olarak içi boş kutu gönderirlerse şaşmayın. Onu paketleyip gönderen elemanın da gözlerinden öpüyorum. Kendisini yılın elemanı seçmeliler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminönü sirkeci kökenli bir firma
    para bulunca bozan firmaların başında gelir
  • saçma sapan şeyler gönderebilir...
  • sıcak fırsatlara daha konu açmaya ben cesaret edemiyorum.

valla tırt pırt cırt en son cort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanhalim

saçma sapan şeyler gönderebilir...

Mesela soruma saçma sapan bir cevap göndermişti. Dart tahtası için yazdığım soruya Verdikleri cevap:

Soru:
    Merhaba, iyi çalışmalar. Ürün elinizde kapalı kutu olarak mevcut mudur? Teşekkürler.
    Cevap:
    Değerli Müşterimiz; Ürünlerin sadece sitede görünen numaraları stoklarımızda mevcuttur. Sitede görünmeyen numara veya bedenler stoklarımızda bulunmamaktadır. Saygılarımızla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 16 Ocak 2018; 0:9:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

cırt

çok bekledim bu anı ama geç kaldınız.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    o değilde ben ve altimdaki ayni saniyede yorum atmişiz ilk defa denk geliyorum, ya da ilk defa mi farkettim bilmiyorum
  • çok şahane yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: selowan

o değilde ben ve altimdaki ayni saniyede yorum atmişiz ilk defa denk geliyorum, ya da ilk defa mi farkettim bilmiyorum

• realatik123 kullanıcısına yanıt
    Ben ediyorum hocam. Laf edenler de çok ekmeğimi yiyor bakma sen :D
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın. Teşekkür ederim paylaşımlarınız için. Laf edenler şahsınıza laf etmiyor. Firma sorunlu. Mesela üstte bahsettiğim kırık dökük gönderdikleri ürünü sağlamıyla değiştirmeleri için geri gönderdim. Sonra firmayı aradım. Arkadaşlar değerlendirmelerini yapıp 10 gün içinde bana bilgi vereceklermiş. 10 gün nedir? Neyin değerlendirmesi? Hasarlı gönderdikleri ürünü değiştirmek için yönetim kurulunu mu toplayacaklar? Peki 10 gün sonra "biz durumu değerlendirdik, değişim talebinize olumlu bakmıyoruz" deme hakları mı var kendilerince?

Parasını ödediği ürünü müşteriye sağlam göndermeyi lütuf sayan bir firma. İlk siparişimdi, bir daha işim olmaz. Sorun yaşayabileceğiniz konusunda bilgi vermek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 18 Ocak 2018; 15:11:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.