Şimdi Ara

Sportive de Garage Sale ve 4.90 a tişörtler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
18.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PunkBunny

ürün alacaktim iyiki almadim.

Anlamadığım ürünlerin fiyatlari 1 -2 tl artti sebebi nedir?
    Sanırım garaj indirimi bitmiş, fiyatlardaki artışın sebebi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Hepsi hızlı gönderi olan siparişim hala kargoya verilmedi. Yorumlardan anladığım daha çok bekleyeceğim.
    Merhaba sipariş numaranızı iletebilirseniz hemen kontrolünü sağlayalım
  • Sportive Türkiye kullanıcısına yanıt
    100282995

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelofiori

Sanırım garaj indirimi bitmiş, fiyatlardaki artışın sebebi bu.

Alıntıları Göster
    Evet %90'a varan indirimler sona erdi ama hala garaj günleri butiğimizde avantajlı ürünlerimiz mevcut. Ayrıca sezon ürünlerinde de sepette ekstra indirimlerimiz devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reinhardt

Sportive urunleri gondermiyor, sikayetvar a bakarsaniz ne kadar sikayet oldugunu gorursunuz. Basima gelmisti de ugrasarak para iadesi alabildim.
    Merhaba,Sportive toplamda 22.000 metrekare alana yayılan çok markalı 27 mağazası ile Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. Bunlara ek olarak,www.sportive.com.tr ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Zaman zaman yoğun kampanya dönemlerinde ürünlerin kargolanma süresinde her internet sitesi gibi biz de aksamalar olmaktadır. Fakat ürün göndermeme gibi bir durum söz konusu değildir. Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler en geç 48 saat içerisinde kargoya verilmekte, diğer ürünler de bir aksilik çıkmaz ise 3-5 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu süre zarfında tedarik edilemeyen ürünler de olursa mail yolu ile bilgi verilerek para iadesi yapmak sureti ile iptal edilmektedir.

• quote:

100282995
    Merhaba siparişiniz içerisinde yer alan bir ürün(100971-0MD) tedarik edilemediği için siparişiniz henüz kargoya verilememiş, bugün o ürünün iptalini gerçekleştirerek siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Bilgilerinize sunarız.
    tedarik edilemedi dediğiniz ürün hala satışta ve hızlı gönderi seçeneğiyle satılıyor.
  • quote:

tedarik edilemedi dediğiniz ürün hala satışta ve hızlı gönderi seçeneğiyle satılıyor.
    @Sportive Türkiye

Merhaba , bu kapağa nasıl cevap vereceksiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garage indirimi tekrar başlar mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraya gelip cevap veremeniz iyi ama geçiştirme amaçlı ve doğru bilgi içermeyen cevaplar hoş olmuyor. şimdiye kadar sportive den çok alışverişim oldu büyük bi sıkıntı yaşamadım ama biraz daha dikkatli olmalısınız
  • bugüne kadar 3-4 defa sipariş verdim. hiç sorun yaşamadım. iade ettiğim ürünler de oldu. iade süreci de başarılı. en son geçen hafta verdiğim sipariş, dün geldi. bir parçayı bugün iade ettim.
  • Siparişim hala kargoya verilmemiş görünüyor.
  • Merhaba,

Sizin siteniz neden böyle Internet exploerdan bi rtürlü açamıyorum.Mobilden deniyorum o kadar yavaş ki ensonunda vaz geçiyorum.
  • Garaj günleri indiriminden bir çok ürün aldım satılmayan uygun fiyatlı modası geçmiş ürünlerdi fakat kimin umrunda, spor yaptığın gün elbisen batmıştır, bu yüzden uygun fiyata 4 çift dizdiğime çok memnunum.
    Ayrıca boks eldiveni gayet uygun fiyatlıydı, decathlon'daki en ucuz eldivenden çok daha iyi ve yarısından daha ucuza fiyatı vardı.
    Sportive oluşumuna teşekkürü borç bilirim, bu ekonomik krizde gayet tatmin edici ürünleri uygun fiyata sattığı için.
    hala ortada kargolanmış bir ürün yok. ne mh den ne de sizden bir cevap alabiliyorum. ayrıca tedarik edilemediği için iptal ettiğiniz
    https://www.sportive.com.tr/sportive-spo-lucky14k ürünüm xl beden ve hala satışta. mesele ürün tedariği değil firmanızın beceriksizliği olduğunu düşünüyorum. ilk başta söylediğim gibi sanırım 48 saat değil çok daha uzun süreler bekleyeceğim kargolama için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TokerCraft

Garaj günleri indiriminden bir çok ürün aldım satılmayan uygun fiyatlı modası geçmiş ürünlerdi fakat kimin umrunda, spor yaptığın gün elbisen batmıştır, bu yüzden uygun fiyata 4 çift dizdiğime çok memnunum.
    Ayrıca boks eldiveni gayet uygun fiyatlıydı, decathlon'daki en ucuz eldivenden çok daha iyi ve yarısından daha ucuza fiyatı vardı.
    Sportive oluşumuna teşekkürü borç bilirim, bu ekonomik krizde gayet tatmin edici ürünleri uygun fiyata sattığı için.
    Bende alacaktim aynı ürünü ama bugün yarin derken kacirdik.

Yetkili arkadaş sesimizi duysanda tekrar ne zaman garaj indirimi olacak söylese...

• Düz renk t shirt fena değil aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

@Sportive Türkiye

Merhaba , bu kapağa nasıl cevap vereceksiniz ?

Alıntıları Göster
    Tabi ki de cevap vermeyerek

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    ne site üzerinden yazdıklarıma ne de buradan yazdıklarıma bir cevap veriyorlar. bugün öğlene kadar kargo bilgisi girmezlerse iptal edeceğim. normalde beklerdim ancak böyle ilgisiz, süreç yönetmeyi beceremeyen bir firmaya zaman vermek istemiyorum. ürün alacak olan arkadaşlarda bekleyecek vakitleri varsa alsınlar yoksa uğraşmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportive Türkiye

Merhaba,Sportive toplamda 22.000 metrekare alana yayılan çok markalı 27 mağazası ile Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. Bunlara ek olarak,www.sportive.com.tr ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Zaman zaman yoğun kampanya dönemlerinde ürünlerin kargolanma süresinde her internet sitesi gibi biz de aksamalar olmaktadır. Fakat ürün göndermeme gibi bir durum söz konusu değildir. Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler en geç 48 saat içerisinde kargoya verilmekte, diğer ürünler de bir aksilik çıkmaz ise 3-5 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu süre zarfında tedarik edilemeyen ürünler de olursa mail yolu ile bilgi verilerek para iadesi yapmak sureti ile iptal edilmektedir.

Alıntıları Göster
    https://www.sikayetvar.com/sportive/sportivecomtr-spormarketimcom-urunler-kargoya-verilmiyor

Zamanindaki olay, bir urun alip pesinde kosacaksam ne anladim ben kurumsalliginizdan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.