Şimdi Ara

Sportive de Garage Sale ve 4.90 a tişörtler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
18.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sporda giymek için şort, dizlik ve yüzücü gözlüğü aldım yaz için iyi fiyatlar var. Haber için teşekkür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tane aldım 50 TL tuttu pamuk tişörtler siyah lacivert mavi olarak. Bence iyi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tshirtler mankenin ustunde bile garip duruyo bizim ustumuzde nasil durur kim bilir

• oozgur16 kullanıcısına yanıt
    Elde nasıl yıkamalıyız hocam ?
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Tarifi veriyorum

1 leğen su

1 su bardağı turşular

Yapılışı,

Leğenin içine tursili dök köpürt daha sonra tişörtü icine at citile citile sık sonra kurut bir ütü yap mis gibi oldu

Kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 TL ye %100 pamuk t-shirt alacağınızı mı düşünüyorsunuz. Yaz başında fortunato ve lucky modellerinden almıştım, kumaşı %100 polyester malzeme, sağında solunda hava alsın diye delikler koymuşlar nafile. Normalin 3 katı terletiyor. Sağlığınızı düşünüyorsanız almayın.
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Link paylaşır mısın?

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam uygulayacağım çünkü nedense bu sene aldığım bütün tişörtler boy attı demek ki artık kumaşlara hassas davranmak gerekli
  • bykeskin38 B kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı yeni gördüm. Forumda alıntı bildirimi çalışmıyor sanırım.

Aşağıdaki ürünleri aldım toplam 35 TL

Sportive de Garage Sale ve  4.90 a tişörtler

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

10 TL ye %100 pamuk t-shirt alacağınızı mı düşünüyorsunuz. Yaz başında fortunato ve lucky modellerinden almıştım, kumaşı %100 polyester malzeme, sağında solunda hava alsın diye delikler koymuşlar nafile. Normalin 3 katı terletiyor. Sağlığınızı düşünüyorsanız almayın.
    hocam aldıklarınız bilmem ama marklaı kaliteli polyester ve havalandırmalı spor tişörtlerde amaç terlemeyi önlmek değil zaten sporda oluşacak terlemeyi en kısa sürede vücttan giyilen vasıtasıyla dışarı atmak. pamuklu ise teri emer ve vücuda yapışır. ben çok terleyen biri olduğum için yıllardır poly içiertkli havalndırmalı ürünler giymek zorundayım. yoksa üstümde kalıyor ter ve buz etkisi yapıyor. poly lerde ter emmiyor havalnaırma vasıtasıyla dışarı atılıyor
    yani kısacası %100 pamuk olması iyi ve pahalı olması anlamına gelmez. özellükle spor giyimde pply ürün varyasyonları en önmeli maddedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Hocam size nacizhane tavsiyem
    Yeni aldığınız kıyafet ürünlerinin ilk yıkamasını elde yapmanız yönünde
    Bu işin içinde olan biri olarak istenmeyen sonuçlar olabiliyor

Alıntıları Göster
    Neden elde yıkamak gerekir hocam ilk yıkamayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.
    Bizim pazarda laciverti var hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam aldıklarınız bilmem ama marklaı kaliteli polyester ve havalandırmalı spor tişörtlerde amaç terlemeyi önlmek değil zaten sporda oluşacak terlemeyi en kısa sürede vücttan giyilen vasıtasıyla dışarı atmak. pamuklu ise teri emer ve vücuda yapışır. ben çok terleyen biri olduğum için yıllardır poly içiertkli havalndırmalı ürünler giymek zorundayım. yoksa üstümde kalıyor ter ve buz etkisi yapıyor. poly lerde ter emmiyor havalnaırma vasıtasıyla dışarı atılıyor
    yani kısacası %100 pamuk olması iyi ve pahalı olması anlamına gelmez. özellükle spor giyimde pply ürün varyasyonları en önmeli maddedir

Alıntıları Göster
    Hocam dedigin gibi teknik polyester olanlar pahali

• Zamanında Sportive.com üzerinden 317TL'lik alışveriş yapmıştım. 2 hafta gelmedi. Aradım, iptal ettirdim. Sportive'den ürün almak isteyen dükkanına gitsin. İnternet üzerinden ürün alırsanız gelmiyor haberiniz olsun.

https://eksisozluk.com/entry/76872095

https://eksisozluk.com/entry/77626294

https://eksisozluk.com/entry/79121471

https://eksisozluk.com/entry/79344725
  • Sportive de Garage Sale ve  4.90 a tişörtler

bunları sipariş ettim. beyaz yerine baskılı beşiktaş tişörtü geldi. işin kötüsü beşiktaşlı değil galatasaraylıyım.

Sportive de Garage Sale ve  4.90 a tişörtler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe3297 -- 11 Eylül 2018; 16:18:33 >
  • bjk logoso yerine gs logosu diktirip devam edin tişört yakası güzelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

%100 pamuk ise tişörtler çok mantıklı
    Merhaba, bazı ürünlerimiz %100 pamuklu, bazıları polyester bazıları da özel teknolojik kumaşlardan üretilmiştir.
    Ürünlerin uygun fiyatlı olma sebebi eski sezon ya da eski logolu olmasından kaynaklanmaktadır. Güvenle sipariş verebilir gelen ürünü beğenmediğinizde kolayda iade ya da değişim talep edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sportive Türkiye -- 12 Eylül 2018; 9:46:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.