Şimdi Ara

sportage 2017 kasa kullanan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bizimkiler illa tutturdu bu arabayı alıcaz diye.. concept plus modelini ayarlamışlar kia ile indirimli 97 bin liraya
    aslında piyasaya baktığımda bu fiyata bu araba fena değil ancak kullanan arkadaşlar varsa fikir almak istedim.

2.5 sene kia ceed kullanmış birisi olarak çok memnundum ama sportage hakkında hiçbi fikrim yok.
    ford rangerda diretiyorum ama yemiyorlar, illa tutturdular sportage diye..

• Daha 3 gün önce 2016 model sportage concept plus oto.vites aldim, daha öncede 2015 corollam vardi, yakit olarak kafamda soru işaretleri mevcut ama kullanim ve donanim olarak pişman olmayacagimi gördüm:) araç çok seri degil ama kullanimi ve verdigi güven apayri bir his, bence kia dogru seçim diyebilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baronsamedi kullanıcısına yanıt
    Valla ayiptir soylemesi aldik bizde.. Test surusunde cok begendim direkt alalim gitsin dedik.

Evet seri degil pek ama soyle kullanirken arkaya yaslandiginizda rahatligi hissettiriyor.

Tek sorun benim icin yakit tuketimi :) istanbulda 12,13 lt rahat yakarim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çorludan aldim araci otobandan edirne' ye geldim fazla sürat yapmadan 2500 devirde kullanmaya gayret gostererek bi deneme yaptim 6.1 degerini yakaladim ama oyle bi araba alip devirli kullanmayi denemek zor

Bi laf var hani aslan besleyen yemine katlanir diye, azicik binelim bakalim. Sanada hayirli olsun bu arada, allah kaza bela vermesin dostum

• Araç süper bence. Tek sorun yakıtı. 2016 consept var. Donanım çok iyi. Keyifli. Yakıt işini çözemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her şeyiyle güzel araç 3 Yıl kullandım (2013 modelini) yakıtı yazın 9 kışın 10,5L altına inmedi :) sorun yoktu yılda 8-10 bin km yapıyordum.

2017 araçlar ise 10-12 litre arası yakıyor olarak biliyorum
  • 60 bin km oldu aldigimizdan beri, yakiti kafasina takmayacak insan icin ideal araba

• Selam kafama bişey takıldı bulamadım cevabıni kullanıcılara sormak istedim,

2016 sonrası Kia Sportage larin arka koltukları. Öne arkaya kaydirilabiliyor mu? Sabit mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

Selam kafama bişey takıldı bulamadım cevabıni kullanıcılara sormak istedim,

2016 sonrası Kia Sportage larin arka koltukları. Öne arkaya kaydirilabiliyor mu? Sabit mi?
    sirt yaslama yerlerinin esneme payi var ama oturulan yerde oyle bi sey var mi bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.