Şimdi Ara

Sport in Street Garaj İndirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
7
Favori
15.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memins M kullanıcısına yanıt
    2 aya alamayanlar da oluyor ama ben 3-4 günde aldım.

• Mervell gore fex ayakkabı hakkında bilgi sahibi arkadaş varsa yazarsa sevinirim, ayakkabı hava alıyor mu malum ayakları terleyen birine alsak fayda görür mü vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şundan bir tane sipariş geçtim. haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
    https://www.sportinstreet.com.tr/columbia-bm3977-255-acik-kahve-erkek-outdoor

şunu da zamanında takatuka dan 230 tl ye sipariş etmiştim ama göndermemişlerdi.
    https://www.sportinstreet.com.tr/keen-1015311-kahverengi-erkek-outdoor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi den -- 31 Temmuz 2017; 0:20:23 >

• Benim Merrell Annex goretex geldi. Ayakkabı dehşet. 46 giyiyorum tam oturdu.

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    size haber verdiğim için kendime teşekkür ederim

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Benim Merrell Annex goretex geldi. Ayakkabı dehşet. 46 giyiyorum tam oturdu.

Gorsel paylasabilirmisiniz? Gunluk kullanim icin uygun mu?

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam işteyim eve gidince atarım. Kışın çok uygun ama bu havalarda giyilmez

• okitai kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Hocam bir türlü resim çekip atamadım. Sunucu hata veriyor sürekli yarın bakayım tekrardan

• bosphrus B kullanıcısına yanıt
    Merrell ayakkabılar çok kalitelidir. 5 sene kadar karda kışta giydiğim Moab Goretex ayakkabıyı yeni model aldığım için abime verdim, hala giyiyor.

Goretex ayrı bir marka olup (Vibram taban gibi) birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Kumaş çok küçük gözeneklerden oluşur. Su damlasını geçirmediği için su almaz, ayakkabıdaki ter sebebiyle oluşan su buharı ise bu gözeneklerden geçebildiği için ayakkabı hava alır.

Burada dikkat edilmesi gereken ayakkabının modelidir. Örnek olarak Moab modeli kışlık olduğu için efil efil hava almaz tabi ama kışın da zaten pek ayak terlemesi sorun olmuyor.

Yine 5 senedir kullandığım Waterpor Maipo modeli yazlık fileli bir yapıya sahip. Ayakkabının bir yanından bakınca diğer tarafı görünebilir. Haliyle yazın terleme gibi bir dert de olmuyor. Normalde bile oldukça hava alıyorken rüzgar estiğinde ayakkabının içinden geçtiğini hissediyorsunuz. Umarım yeterli açıklama olmuştur. Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar.

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Güzel ayakkabı, güle güle kullanın. Birkaç defa başka yerde denk gelmiştim ama ihtiyacım olmadığı için almadım.

Kahverengi bota ihtiyacım vardı. Yüksek boyunlu modelini markafoni kapanırken 210 TL ye görünce anında yapıştırdım. Kahve ve yeşil tonlarını çok iyi kullanmışlar. Aldığım ayakkabı şu...

http://www.hepsiburada.com/merrell-annex-mid-gore-tex-erkek-outdoor-ayakkabi-p-HBV00000557WY?magaza=Slalom%20Sport&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=EAIaIQobChMInJyhtqi51QIVUbobCh2tog_IEAQYBCABEgKPOvD_BwE

• Haber verenlere teşekkürlerimi sunarım,

bir bundan,
    bir şundan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdeha -- 3 Ağustos 2017; 15:15:56 >
  • simonmc S kullanıcısına yanıt
    Üstat selamlar,

Öncelikle geç cevap için kusura bakayın. Merrell in kaliteli outdoor ürünleri var. Bende bir adet aşağıdaki üründen var.

http://www.hepsiburada.com/merrell-all-out-charge-erkek-ayakkabisi-p-OUTSCTJ03953M435

Gayet memnunum. Yaz günlerinde hiç sıkıntısız akşama kadar ayağımda. Nike da 42,5 giyiyorum. Merrell 42 tam oluyor.

Bot geldi bu arada. Sağlamlık anlamında çok iyi duruyor. Kışı görmeden yorum yapmak için erken. Saçma sapan ayakkabı fiyatlarının yanında 237 liraya iyi bir tercih. Tabanı orta sertlikte. Eğer çok yumuşak bir bot aramıyorsanız tavsiye ederim.

• merell mi Colombia mi jack wolksin mi iyidir ayakkabıda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seç beğen al. Üçü de iyidir üzmez. Önemli olan numarası. Columbia kesinlikle yarım numara büyük alınmalı. Merrel goretex ise bir numara büyük alınmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sosyal medyadan(tvit yada face) sallarsan biraz ertesi gün iletişim bilgilerini alıp iade ederler
  • bir adet nike airmax sequent 1 model ayakkabı sipariş verdim.faturasıyla birlikte geldi fakat faturada nike ile ilgili bir şey yazmıyor ayakkabının sadece kodu var.açıkçası acaba sahte nike mı geldi bana düşünmeye başladım.çok rahat edemedim zaten.konu ile ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memins

bir adet nike airmax sequent 1 model ayakkabı sipariş verdim.faturasıyla birlikte geldi fakat faturada nike ile ilgili bir şey yazmıyor ayakkabının sadece kodu var.açıkçası acaba sahte nike mı geldi bana düşünmeye başladım.çok rahat edemedim zaten.konu ile ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

hocam kesinlikle sahte hemen iade edin
    Koskoca flo da sahte satacaksa bırakalım bu işi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.