Şimdi Ara

SPORE Hata vermeye başladı(ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
2.848
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> SPORE Hata vermeye başladı(ÇÖZÜLDÜ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1957 Mesaj
    Arkadaşlar daha bu sabaha kadar oyunu sorunsuz oynuyordum uzayada çıkmıştım, uzayda dolaşırken birden Gönderme Hatası verdi oyundan attı sonra tekrar girmeye çalıştığımda oyuna Spore reklamı gelmeden siyah ekrandayken hata vermeye başladı hiç girememeye başladım. Neyse silip baştan yükleyince sorun çözülür dedim baştan yükledim C: deki Belgelerimdeki bütün dosyalarıda sildim tekrar hata vermesin diye, ama oyunu kurup tekrar girmeye çalıştığımda yine aynı hatayı verdi siyah ekrandayken, Gönderme Hatası verdi niye böyle oldu normalde oyun bende çalşıyordu Windows un derinliklerinde kalan dosyaları filandamı silmem gerek acaba ne yapmalıyım bu sorunla karşılaşan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 15 Eylül 2008; 1:30:15 >

|
    |

• Binbaşı
    1957 Mesaj
    Arkadaşlar sorunu çözdüm çok basitmiş

Önce Winrar ı açtım sonra şu adımları izledim;

C:/Documents and Settings/KullanıcıUSER/Application Data/ ve burdaki Spore a ait 2 tane dosya vardı hepsini sildim bu sefer oyuna hata vermeden girdi aynı sorunları yaşayan olursa bu adımları izlesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 15 Eylül 2008; 1:35:11 >
    |
    |
    |
    |

• Çavuş
    95 Mesaj
    tam olarak nası çözdün anlamadım ama bendeki sorun görsellikle alakalıymış..

oyundaki görsellikle ilgili ayarları en alt seviyeye getirin.. Sorun çözülsün..
    |
    |
    |
    |
    Sabredip de bitirebilen var mı ya? Ben bu oyunu ne zaman kursam sıkılıp kaldırıyorum tekrar. Oyun sonundan ss isterim
    |
    |
    AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.