Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Spordan anlayanlar içeri. Delta spor aletlerinde sıcak fiyatlar. Hızlıal.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
87
Cevap
1
Favori
5.100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Spordan anlayanlar içeri. Delta spor aletlerinde sıcak fiyatlar. Hızlıal.com
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2128 Mesaj
      24 Kasım 2013 00:36:50
      demir döküm ağırlıklara hiç indirim gelmemiş aylar önce de kilosu 4 lira idi. Ama vinyl ağırlıklarda ve barlarda büyük indirim var.

Deltanın yaptığı, kaliteli, yüksek ağırlıklara dayanabilecek düz bench sehpası var mı?
      katlanabilir, eğimi ayarlanabilen tarzda almayacağım onların ağırlık kapasitesi düşük oluyor ve de sallanıyor. Ben sadece bench press yapmak için dayanıklı bir tane arıyorum var mı böyle bir ürünleri önerebileceğiniz?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      266 Mesaj
      24 Kasım 2013 11:07:18
      Ne kadar devam edicek acaba bu indirim ?
      |
      |

Bigman, pigman, ha ha, charade you are
    • Binbaşı
      1125 Mesaj
      24 Kasım 2013 11:14:02
      Kargo ücretli sanırsam göremedim ücretsiz kargo gibi bi ibare.Eğer kargo parası var işin içinde çok can yakar.
      |
      |

• Yarbay
      3902 Mesaj
      24 Kasım 2013 12:31:30
      |
      |

Quanum NOVA / Cx-20

WlToys v912 - Quanum Nova FPV GPS Waypoint QuadCopter - 1/10 Quanum Vandal 4WD Buggy
      Genesis Offshore Brushless RC Twin Hull

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      24 Kasım 2013 12:38:11
      Hangi kum torbasını almalıyım yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

“Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?”

― Friedrich Nietzsche
    • Teğmen
      117 Mesaj
      24 Kasım 2013 12:38:20
      Özellikle ağırlık sehpası ve döküm-krom dambıl set arayanlar için kaçırılmaması gereken 1 fırsat. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Fiyatlar gayet uygun, işe yarar ürünler de var ancak kargo ücreti söz konusu. Kargo hariç ~200 TL sepet yaptım. 15 TL' de kargo eklendi üzerine. Sonuçta indirim çekleri ve enpara ile 144 TL' ye geliyor.

İndirimler:
      200 üzerine 20 TL (Hizlial bazı müşterilere tanımlamış. Puanlar sekmesinden kontrol edebilirsiniz)
      150 TL üzerine 15 TL BKM
      20% enpara iade

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      24 Kasım 2013 14:24:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: fberen

quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Göbek eritmelik ne önerirsiniz

bunu buldum işe yarar mı
      http://www.hizlial.com/ab-rocket-twister/19.007.4646.0019#

Göbek eritmelik koşu bandı önerelim sana hocam :) Profesyonel kimi dinlediysem koşmanın çok etkili olduğunu söyledi zayıflamak için.

aman koşu bandı aslında en sakıncalı olanı...http://www.haber7.com/guncel/haber/353169-kosu-bantlari-tehlike-saciyor
      o nedenle eliptik bisikleti öneririm. araştırırsanızda daha faydalı olduğunu anlarsınız. ama bundan da öte bir üst mesajda belirttiğim gibi evde çalışma programları var onları tavsiye ederim. boşuna aletlere para verme bana sorarsan. hiç kondisyonun yoksa biraz dışarda yürüyüş koşu felan yap 1-2 hafta ciğerlerin açılsın ondan sonra bu evde çalışma programlarını yap bana hak vereceksin

Teşekkür ettim hocam cevapların için. Ben sporda yeniyim ve vücut geliştirme yapmaya başladım . Yani maksadım kilo vermek değil aksine almak. Yağ ve kas olarak eksiklerim var. Şimdilik sadece kas kütlemi arttırmaya çalışıyorum. Hocalardan duyduğumu söyledim koşu hakkında ama gerçekten zararlıymış koşu bandı. Bunu da öğrendiğim iyi oldu.
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      24 Kasım 2013 15:15:27
      Bu ürünlerle ilgilenen arkadaşlar kaçırmasın fiyatlar uzun zamandır gördüğüm en iyi fiyatlar. Vücut geliştirme ve fitness ile ilgili kısma gelince birkaç tavsiyem olacak. Özellikle yeni başlayan arkadaşlar için. Tavsiyelerim tamamen benim tecrübelerimden edindiğim fikirlerimdir, katılır ya katılmazsınız.

Zayıflamak isteyenlere önerim kesinlikle eliptik bisiklet. Koşu bantlarının çoğunda yastıklama teknolojisi yok. Diğer yandan kilo problemi olan kişinin dizlerine zaten yüksek miktarda yük biniyor, ne kadar yastıklanırsa yastıklansın diz problemleri yaşarsınız. Gerçek şu ki koşu bantlarını hızlı tempo yürüyüş dışında önermiyorum.
      Eliptik bisiklette ise darbe etkisi olmadan pedal çevirdiğiniz ve kolları da devreye sokabildiğiniz için kısa sürede daha fazla kalori yakma ve sürekli kullandığınızda dizlerinize zarar vermeden kardiyo yapma şansınız olur. Dışardan bakılınca hiç öyle görünmediğinin farkındayım ama eliptik bisiklet gerçekten iddialı olabiliyor. Denemenizi tavsiye ederim.

Fitness için giden arkadaşlara ise serbest ağırlık ve kettlebell öneriyorum. Dikkat ederseniz smith machine tarzı makinalar ile yapılan hareketlerde dengeleyici kaslar çalışmıyor ve tavsiye edilen ise serbest ağırlıkla aynı hareketlerin yapılması. Bir yerden sonra serbest ağırlık ve sehpalarla da sürekli aynı hareketleri yapmaya başlıyor ve sıkılıyorsunuz. Fakat vücut ağırlığı ve kettlebell gibi ağırlıklarla yaptığınız hareketler hem daha eğlenceli hem de bu tarz sporlarda en önemli kısım olan merkez bölgesine yönelik hareketlerin yapılmasında etkili.

Vücut geliştirecek arkadaşlar sehpa ve ağırlık seti ile evlerinde belli bir seviyeye kadar gelebilirler veya salona gidemedikleri periyotlarda iyice kuvvetten düşmemek için bu setleri kullanabilirler. Fakat sonuçta bunlar ev tipi aletler. Ben zaten 100 kg ım. 80-100 kg bench yapacak olsam oluyor sana 180-200 kg. Bu tarz aletlere bu ağırlıklar altında güvenmek size kalmış. Belirli bir seviyeden sonra salon, hem motivasyon jem de güvenlik açısından bence şart.
      |
      |

Fujitsu Lifebook A-6230, Creative X-Fi Sound Blaster 5.1 Surround Pro, Logitech X-530, Aver Tv Volar Go

• Yarbay
      6344 Mesaj
      24 Kasım 2013 15:49:46
      Çalışma sehpası ve birkaç dambıl her işinizi görür, üst tarafa fazla uğraşmayın sonra inmiyor :)
      |
      |

• Yarbay
      2912 Mesaj
      24 Kasım 2013 15:57:24
      Şahsen ürünlerin bir çoğunu önermiyorum , şu yüzden ; alanların çok büyük bir kısmı ürünü 1 ay kadar kullanacak , sonra depoya , kilere , balkona kaldıracak. Benim de böyle hevesle aldığım 2-3 alet mevcut yatıyor evde kilerde. 1-2 hafta kullandıkça hevesim köreldi , kiloluydum da ama yapmak istemiyordum. Sonra spor salonuna yazıldım , hem belli saatlerde gittiğim için hayatım biraz olsun düzene girdi , hem 3-5 aylık parayı toplu verdiğiniz için gitmezsem paraya yazık olacak düşüncesi sizi salona getiriyor hem de tüm vücudunuz çalışıp kendinizdeki gelişmeyi gördükçe gelmek istiyorsunuz.

Fiyatlara gelirsek , hakikaten alıp hakkıyla kullanacaklar için çok sağlam fiyatlar var , 1 ay kadar boks torbalarını takip ediyorum , genelde 120X35 boyutundakiler 120-180 arası değişiyordu burada 65-70 lira. Evde yer olsa boks torbasını mutlaka kaçırmam ama hem evde yer yok hem de tavana güvenmiyorum.
      |
      |

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      24 Kasım 2013 17:51:33
      quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

Özellikle ağırlık sehpası ve döküm-krom dambıl set arayanlar için kaçırılmaması gereken 1 fırsat. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Fiyatlar gayet uygun, işe yarar ürünler de var ancak kargo ücreti söz konusu. Kargo hariç ~200 TL sepet yaptım. 15 TL' de kargo eklendi üzerine. Sonuçta indirim çekleri ve enpara ile 144 TL' ye geliyor.

İndirimler:
      200 üzerine 20 TL (Hizlial bazı müşterilere tanımlamış. Puanlar sekmesinden kontrol edebilirsiniz)
      150 TL üzerine 15 TL BKM
      20% enpara iade

200 TL üzerine 20 TL indirim BKM ile birleşiyor mu? Bu arada ben avantajix de kullandım, 1.87 liralik kismi BKM den eksik indirim olarak uyguladi. (Sanirim Avantajix icin odemesi gereken rakami icinden dustu, baska sebep dusunemedim) Pazartesi musteri hizmetleriyle gorusucem.
      |
      |

• Yüzbaşı
      267 Mesaj
      24 Kasım 2013 17:59:15
      quote:

Orijinalden alıntı: LoLdeki Trundle

Hangi kum torbasını almalıyım yardımcı olabilir misiniz?

+1

İlgili arkadaslardan kum torbası ile ilgili tavsiye rica ediyoruz.Bu arada birkaç arkadaştan çalışırken çok gürültü olduğuna dair birşeyler duymustum
      var mıdır aslı astarı?
      |
      |

• Binbaşı
      1161 Mesaj
      24 Kasım 2013 18:24:27
      |
      |

GA 770TA-UD3--955b.e+venomous x--2x4gb hi level 1333--hd3850--rc692--inca 20'
      BURSASPOR
    • Yüzbaşı
      342 Mesaj
      24 Kasım 2013 18:31:46
      Kum torbasi icin burayi onermiyorum. n11'de ringspor magazasindan boks eldiveni + asma aparati hediyeli, excalibur marka 100x33 kum torbasi aldim, fiyat 127 tl, en para %20 iade ile cok ucuza geliyor. Kum torbasinin disi pvc kapli degil, sunu deri. Pvc kum torbalarina bu kadar para vermeyin. Ici ise ozenle atik deri ile doldurulmus ve silikon darbe emme ozelligi olan katmana sahip. Kum torbasi alacaksaniz dedigim urunden alin. 100 tl'ye eldiven, asma aparati ile cok kaliteli bir urune sahip olursunuz. Kargo bedava ve 1 gunde geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:23:03

kapı barfiks aparatını bence
      http://www.hizlial.com/delta-ds-1325-cok-fonksiyonlu-deluxekapi-barfiksi-mekik-sinav-cekme-aleti/19.012.4910.0030?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=19.012.4910.0030
      birşey al ben 5-6 aydır kullanıyorum istediğin zaman çıkart mekik aparatı olarak kullan daha işlevsel bence
      ağırlık olarak 59 kiloluk olan seti almıştım ağırlıkların boyutları biraz büyük oluyor malesef ama evde kullanmak için yeterli
      ağırlık sehpalarına güvenmiyorum mekik filan tamam ama bench te altına güvenip yatamam max 110 kilo gibi bir taşıma kapasiteleri oluyor bunların
      mekik için alıyorsan p90x in ab ripper videosunu indir günlük uygularsan daha verimli olur sehpadan
      |
      |
      brktmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok imza

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:31:26

Güzelmiş bu barfiks aparatı. Nasıl takılıp çıkıyor onu anlamadım kapıya ya da duvara montelemiyor musun ?
      |
      |
      re_death kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

(LÜTFEN BANA YORUM YAPARKEN ALINTI YAPMAYI UNUTMAYIN!)
    • Yüzbaşı
      773 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:34:27

hiçbir yere montelenmiyor kapının üst 1-2 cm lik cıkıntısına getiriliyor düz yeri , öndende kapıdan destek alıyor uçları, kapıda sabit kalıyor istediğin zaman tutup çıkartıyorsun
      |
      |
      eye.Q kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok imza
    • Yarbay
      2245 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:37:44
      dumbel alinir mi¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:44:47

Kapı göçmesin sonra
      |
      |
      re_death kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

(LÜTFEN BANA YORUM YAPARKEN ALINTI YAPMAYI UNUTMAYIN!)
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      24 Kasım 2013 19:52:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: re_death

kapı barfiks aparatını bence
      http://www.hizlial.com/delta-ds-1325-cok-fonksiyonlu-deluxekapi-barfiksi-mekik-sinav-cekme-aleti/19.012.4910.0030?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=19.012.4910.0030
      birşey al ben 5-6 aydır kullanıyorum istediğin zaman çıkart mekik aparatı olarak kullan daha işlevsel bence
      ağırlık olarak 59 kiloluk olan seti almıştım ağırlıkların boyutları biraz büyük oluyor malesef ama evde kullanmak için yeterli
      ağırlık sehpalarına güvenmiyorum mekik filan tamam ama bench te altına güvenip yatamam max 110 kilo gibi bir taşıma kapasiteleri oluyor bunların
      mekik için alıyorsan p90x in ab ripper videosunu indir günlük uygularsan daha verimli olur sehpadan

Hocam ben ağırlık çalışmalarım için alıcaktım da almadım zaten. Spor salonuna gidiyorum şimdilik. Gidemediğim zamanlar için ayrı bi çözüm üretirim artık.

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.