Şimdi Ara

Sporda yeni sayılırım. 2 destek ürün hakkında yorumunuza ihtiyacım var(10 gün sürem var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olayı kısaca anlatmaya çalışacağım. Yaşım 30, yaklaşık 3 aydır evde bisiklet ve dışarıda yürüyüş yapıyorum ve ortalama 130 kilodan 115 kiloya düşmüş bulunmaktayım ve şuanda XXL beden giyiyorum. 10 kilo daha bu şekilde verip sonra XL bedene düşüp yeni kıyafetlerimle 6+2 aylık bir spor salonuna yazılma planım var

Geçen sene 2 aylığına bir salona yazılmıştım ama hüsran oldu benim üşengeçliğim yüzünden bu yüzden aynı hatayı tekrardan yapmamak için artık destek kullanmaya karar verdim ve daha kararlıyım artık. Bu zamana kadar protein tozlarına vs öcü gözüyle baktım(Eskiden gittiğim bir salonda dehşet vücudu olan muhtemelen 30 35'li yaşlarda bir antrenör sanırım doğa yürüyüşünde kalp sorunundan ölmüştü bu da acaba kullandığı takviyelerden mi diye korkutmuştu beni) aslında şimdi sizden isteyeceğim öneri yine protein tozu değil ama ben de artık bu tip şeyler kullanmak istiyorum. Şuana kadar multivitaminler kullandım çünkü çoğu eti yemiyorum(sucuk, sosis falan yiyorum ama diyette bıraktım) tavuk, balık yemiyorum sevmediğimden dolayı bu yüzden diyette multivitamin kullandım, ama süt ürünlerini severim. Bu kullandığım vitamin saçlarada faydası vardı ama genetik dökülmeyi sanırım bu tip şeyler durduramaz, genetik dökülmeyi kuşu öldürme ihtimali olan haplar durduruyormuş onlarıda kullanmayacağıma göre artık bu tip vitamin takviyeleri yerine direk spora odaklanıp spor odaklı ürün kullanmak istiyorum

12.000tl bir borcum var 10 gün sonra ihtiyaç kredisi çekip bunu ödeyeceğim. Başlıkta yazdığım 10 gün bundan kaynaklı. Alacağım takviyelerin 6-8 aylık masrafını hesaplayıp 12.000 yerine atıyorum 13.500tl çekeceğim krediyi ve bu 1.500tl falan ekstra masraf aylıklara vurulunca beni etkilemeyecek. Sporumun bitene kadar bu takviyelerle 8 aylık süre sonucunda zayıf ve çok güçlü bir şekilde ortaya çıkmak istiyorum

İstediğim şeyler beni üşengeçliğimden ve biraz güçsüzlüğümden kurtaracak güç ve enerji veren bir destek + 1 tane yağ yakıcı kullansam fena olmaz diye düşünüyorum
    Vitaminlerimi şuana kadar hep supplementler'den aldım bu yüzden bu ürünleride yine bu siteden alacağım. Geceleyin çok dolaştım siteyi ve 2 tane ürün buldum hoşuma giden, sizce bunları alsam benim gibi amatör birine(sporumun da çoğu kardio olacak muhtemelen spor salonunda bile) iyi gelir mi, bir sağlık sorunum yok kullandığım bir kaşıntı hapı hariç. Ürünler şunlar arkadaşlar

1 - Enerji güç vs ürünü bulduğum =https://www.supplementler.com/urun/hardline-nox-2-1000-gr-533
    Hergün 1 ölçek kullanırsam tam 1 ay gidiyor, maalesef biraz pahalı. Acaba şöyle yapsam olmaz mı bu ürünü uygun görüyorsanız bana, 1 ölçek yerine yarım ölçek alsam ve 1 aylık masraf 2 ay'a bölünse, bu devasa içeriğin yarısı bile beni coşturmaz mı?(Spor salonu dışında başka hiçbir uğraşım yok, full evde olacağım onuda söyleyim. Salon 1 saat uzaklıkta, 1 saat dönüş 2 saat, 2.5-3 saat de spor sürse toplam 5 saat günlük spor için ayırmış oluyorum) Ama yok illa 1 ölçek diyorsanız o başka. Birde bu ürünü 1 ölçek alsam beni kaç saat çoşturur enerji bakımından, yarım ölçek alsam kaç saat coşturur etkisi? Performansımı % kaç artırır mesela 1.30 saat yürüyosam bunu 2.30 saate çıkarır mı? Diyette az yiyorum bu üründe diyetide destekleyen şeyler var ayrıcana

2 - Yağ yakımı için bulduğum =https://www.supplementler.com/urun/hardline-carnipure-100-kapsul-889
    Bunu kesinlikle kapsül almam lazım çünkü sıvı olanlarının içinde kafein var, yukarıdaki üründede kafein var bu yüzden devasa kafein almak istemiyorum. Zaten bu ürünler yüzünden kahve içemeyeceğim muhtemelen, günlük fazla kafein almamak için
    500mg diyor 1 kapsül, bunu günde 2 kapsül toplam 1000mg L Karnitin (Carnipure) almak istiyorum ne diyorsunuz? Yada 1 kapsül yeterlimidir?

Bu 2 ürünüde evden çıkmadan önce kullanıp, 1 saat sonra spor salonunda çalışacağım. Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris11 -- 6 Mart 2020; 16:36:22 >

• Birde L kartinin + CLA ortak kullanımı var şöyle bir ürün
    https://www.supplementler.com/urun/hardline-zumba-1-kombinasyonu-8610
  • https://www.supplementler.com/urun/hardline-nox-2-1000-gr-533

Bu linkteki üründe kreatin var yani kısaca bu ürünü kullanırsan saçlarını eline alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.