Şimdi Ara

Spor Yaparken Dinlenecek Müzikler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
15.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar. Body Building'e başlamış bulunuyorum bugünden itibaren. Spor yapan herkese yararlı olacak bir topic açmış bulunmaktayım.

Benim aklıma gelen ilk parçayı yazıyorum :

Survivor - Eye Of The Tiger

• Hmm hiç düşünmemiştin özel müzik, itunes'ta basardım shuffle'a ne gelirse dinlerdim zaten hiç slow,metal,rock,punk tarzı müzik olmadığı için herşey gaza getiriyodu Ama iyi oldu söylediğin bi liste çıkartırım akşam
  • lay lay lom çalışmıcaksan hardcore dinleyip limitleri zorlayacaksın sonuç ise hayvani
  • Bir ara ben de Body Building'e gitmiştim.Hoca ile muhabbeti kurdum sürekli Rammstein çalıyordu,fena da olmuyordu hani
  • Her tür hareketli müzik gider, kişiye göre her türden dinleyen vardır, yeter ki haraketli olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

lay lay lom çalışmıcaksan hardcore dinleyip limitleri zorlayacaksın sonuç ise hayvani

Katılıyorum

Lamb of God dinle mesela ben sporda dinliyorum süper gaza getiriyor
  • Rammstein en iyi seçenek olacak hocayı ayarlıyım ben yarın. Du hast

Bu arada ebem şooldu. Bugün ilk günümdü bittim resmen
  • Chumbawamba - Tub Thumping

ya da

Kernkraft - Zombie Nation
  • ramsstein sonne-buck dich-du hast
    megadeth angry again
    dimmu borgir prutania
    slipknot psychosocial
    cob un her sarkisi

istedigin turden olabilir.
  • spor yaparken en iyi step up filmi soundtrackları gidiyo yabancı pop,r&b
    spor salonundada rock müzik çaldırmana izin verceklerini sanmıyorum bende ilk gittiğimde öyle düşünmüştüm ama pop müziği herkez beğeniyo onun için sorun olmuyo
    ben evde çalışıyorum şimdi salondan alışkanlık pop r&b olmadan çalışasım gelmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 28 Mayıs 2010; 0:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i
    spor yaparken en iyi step up filmi soundtrackları gidiyo yabancı pop,r&b
    spor salonundada rock müzik çaldırmana izin verceklerini sanmıyorum bende ilk gittiğimde öyle düşünmüştüm ama pop müziği herkez beğeniyo onun için sorun olmuyo
    ben evde çalışıyorum şimdi salondan alışkanlık pop r&b olmadan çalışasım gelmiyo

Kulaklik takmayacak mi zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

spor yaparken en iyi step up filmi soundtrackları gidiyo yabancı pop,r&b

Kulaklık takacaktım dostum ben. Salonda tekno , r&b , pop çalıyor zaten ..
  • Up Up ..
  • System of a Down'dan toxicity-revenga-cigaro-boom!,kill rock'n roll bu şarkılar hep gaza getirmiştir beni,bu şarkıları özellikle yazdım diğer şarkıları da güzel tabiki
    Maximum the Hormone isimli grupta iyidir,hoşuna gidebilir.
    Türmion Katilöt'dan önce Kirosana isimli parça ile Rammstein'dan Du hast (herkesin bildiği gibi) genelde rock barlarda milleti gaza getirmek için çalınan parçalardır,,Linkin park'dan A place for my head olabilir.

şimdilik aklıma bunlar geliyor,grupları araştırırsan daha iyi parçalara ulaşabilirsin
  • megadeth'in holy wars, tornado of souls, rust in peace, peace sells sözleri anlamazsan -ki ben direk dinler dinlemez anlayabileceğini sanmam 1-2si dışında- 30% zevk alırsın
    metallica'nın the thing that should not be, creeping death, seek and destroy, all nightmare long, judas kiss
    exodus 'ın count your blessings
  • rammstein i tek gecerim muzikleri sporla bire bir uyumlu
  • İlla hardcore olacak diye bir kural yok;

Queen-Show must go on
    Queen-We'll rock you *
    Queen-We are the champions
    Guns n Roses-Welcome to the jungle *
    Guns n Roses-Paradise city
    Dokken-Breaking the chains
    Dio-Holy Diver *
    Tenacious D-Master Exploder *
    Ac/Dc-Shook me all night long *
    Ac/Dc-Highway to hell *
    Ac/Dc-Back in Black *
    Ac/Dc- Tnt *
    Elvis Presley- Hound dog
    Judas Priest-Worth fighting for *

Şimdilik bu kadar.

(*): Daha fazla gaz verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 29 Mayıs 2010; 8:16:59 >
  • @eskiekşiyazarı

Classic iyidir
  • Harbiden Queen'i nasıl unuttum ben. Sağolasın güncelliyorum mp3'ü devam. 4 te antrenmanım var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.