Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig l 31.Hafta l ELAZIĞSPOR - GALATASARAY l 27.04.14 l 19:00 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
10.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sneijder gol kacirdiginda burak yanindan gecti yuzune bile bakmadi insan bi teselli eder takimda gruplasma var selcuk her pozisyonda buraga bakiyo sevgi eksikligi var takimda, terim zamaninda takimda sevgi saygi vardi terimci degilim bundan onceki hoca o oldugu icin soluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet CL parası önemli. Şu fazla puan toplayan takım şike davası( Admin hemen ceza verme her gazetede falan yazan şeyi yazıyorum )falan gitmezse ( Muhtemelen gidemeyecek) biz direk gidiyoruz bu puanla. Ve teknik direktörün de değişmesi gerek bence de. Deplasman sıfır bu italyan hocayla. Ruhumuz geri gelirse seneye birşeyler başarabiliriz. Hem CL'de hem de 4. yıldız konusunda. Bu arada seneye şimdiki şikeden yargılanan takım yine en fazla puanı toğlarsa ligde 4. yıldıza ilk onlar ulaşacak ki bu da çok kötü bir durum olur bizim açımızdan ( Galatasaray taraftarları açısından )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergov

burak-selçuk-mancini gönderilsin
    yerine adam akıllı forvet birde sağlam,tecrübeli bir stoper gelsin.

hocasızda olur diyorsun.
  • Hacı o nasıl birfutbol ya... insan bu kadar para alırda böyle mi oynar ya. Resmen utaniyorum oynadiklari futboldan cok yazik. Su veysel neden oynatilmaz onu da anlamak zor. Sabriden ebueden de daha diri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Orijinalden alıntı: bergov

burak-selçuk-mancini gönderilsin
    yerine adam akıllı forvet birde sağlam,tecrübeli bir stoper gelsin.

hocasızda olur diyorsun.

hocasızız zaten
  • Maç özeti
    http://gollercepte.tv/livematches/gol/Archive/a_ozet_11869237.mp4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Kral her zamanki gibi yazdı golü şınayderde geleneği bozmadı artık her maç kaçırıyo 3-5 tane ama bizim taraftar Burak ın kaçırdıklarını görür sneijder inkileri görmez

Burak sneijder gibi teknik ve oynu zekası varda bizmi bilmiyoruz ?

Burak 'ın tek özelliği savunma arkası koşu yapıp kaleci ile karsı karsıya kalmak. Adam kaç günden beri gol atamıyor la farkındamısın ?

Torpilli topçu

Sneijderin girdiği pozisyonların hepsini gözü kapalı atardı

Atabiliyor olsaydı muhtemelen şu an kutlamalarda,lacivert meşale yerine kırmızı meşale kullanılıyor olacaktı.

Takımda en çok gol atan, BURAK YILMAZ
    Takımda en çok asist yapan, BURAK YILMAZ
    Orjinal mevkisi, FORVET
    Oynatıldığı yer, SAĞ KANAT

Bursa maçında ve bu maçta forvette oynadı 3 gol attı, Kasımpaşa maçında da yoktu neler olduğunu gördük

Takımda en çok pozisyona giren BURAK YILMAZ
    En çok karşı karşıya kaçıran BURAK YILMAZ
    En çok top ezen BURAK YILMAZ

Hala şu adamı savunmayın arkadaş bu sene kötü oynadı takımın kötü olmasının en büyük nedenlerinden biri ama sağ kanatta oynaması rezillik ona katılıyorum forvette oynasa daha etkili olabilirdi

• Yendik o bize yeter
  • Golden sonrasını izleyebildim. Maç tamamen elazığın hakkıydı. Burak yine kazmalığını gözümüze soktu. Bu sezon 50 olmuştur harcadığı. %10 şut gol oranıyla galatasarayda oynanmaz arkadaş

• Lucescu'yu geri getirsek ne güzel olur ya Milan falan teknik direktör değiştirse'de Mancini'yi alsa gitse maçı izlemekten utandım o derece bu sene hiç bir başarı yok Juventus'u zar zor yenerek çıktık zaten sonra Chelsea bizi Dünya'ya rezil etti lig de deplasmanlar 0 ki bu maçla ikinci yarı da ki ilk galibiyet oldu onu geçtim içerde de bir şey yapamıyoruz ki Bursa (KUPA), Kayseri ve facia olan Kasımpaşa maçı hakemler bizi zaten ezmeye çalışıyor üstüne TFF yükleniyor ne yapsak suç ne desek ceza geliyor buna karşı durmak yerine oyuncular kendilerini bırakmış Mancini gruplaşma yaratmış takım içinde ki kaptan Sneijder gibi saha da tamamen onun üstüne kurulu bir oyun oynuyoruz kim ne derse desin oyuncular hele ki yerliler çok sinirli maç içinde sadece gol olunca sarılıyorlar bir şeyler yapıyorlar ki Selçuk - Melo bile tamamen birbirlerinden bağımsızlar bizim orta sahayı emanet ettiğimiz iki adam birer çocuk gibi bir birlerinin yüzüne bile bakmıyolar.

Eğer Ünal Aysal biraz bile kafasını çalıştırırsa yapması gerekenler;

-Mancini ile anlaşarak yolları ayırmak. (Kupa'yı da alamazsak olacak olan bu zaten)

-Drogba ile sözleşme yenilenmemeli Fransa'da Gomis var bonservisi yok beleş adam tut kolundan getir sözleşmesi bitiyor zaten Eboue ile sözleşme imzalanmamalı

-Gençleri kiraya göndermeli özellikle Ontivero ve Berk İsmail'i

-Chedjou satılmalı yerine Doria gibi bir stoper getirilmeli, Dany satılmalı.

-Amrabat kampta denenmeli eskisi gibiyse satılmalı zaten talipleri çok olur ama ben satılmamasından yanayım onun yerine Hayrovic kiraya

-Tabiki de Mancini giderse hemen Lucescu getirilmeli olmazsa Mustafa Denizli ya da Slaven Bilic gibi oyuncularla uyum sağlayabilen bir teknik adam getirilmeli

Bence ancak bu şekilde 4. yıldız için bir iddaamız olabilir yoksa unutalım o yıldızı...

• Mancini iyi sıradan bir teknik direktör

•  Spor Toto Süper Lig l 31.Hafta l ELAZIĞSPOR - GALATASARAY l 27.04.14 l 19:00

Hem Galatasarayım kazandı hem ben.
  • O değil de Sivas
  • arkadaşlar hajrovicin pozisyonu net kırmızı artı penaltı hakem vermedi hekem açık verdi kendini atma saysaydı bir hakem o pozisyonu direk hajrovice sarı verirdi fakat vermedi demekki hakem penaltıyı gördü vermedi bilerek bunun açıklaması budur yani
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.