Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 8.Hafta | Galatasaray - K. Karabükspor | 19.10.13 | Saat:19.00 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
0
Favori
16.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

quote:

Orijinalden alıntı: The Raven

Mactan sonra Mancini´nin basin toplantisi:

Orta siralari ilgilendiren onemli bir macti. Boyle maclari kaldirmak zordur psikolojik yonden.
    Bu tur maclarda oynanan futbol degil alinacak puan ve puanlar onemli.
    Oyuncularimi aldiklari altin degerindeki 3 puan icin tebrik ediyorum.
    Bu sene UEFA ya gitmek en onemli hedefimiz.
    Taraftarimiz sabirli olsunlar.

Çok güldük

Güldüğüne Sevindik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

quote:

Orta siralari ilgilendiren onemli bir macti. Boyle maclari kaldirmak zordur psikolojik yonden.

Çok güldük

Güldüğüne Sevindik

Boş boş konuşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

FIFADAKİ mac bitişi gibiydi la

Aynı cümleyi macı izlerken söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

handikap oynayanlar hakemin evini bassa yeridir

ahahahahhahaahahhahaahahhahahahah bende oynamayı düşünüyordum iyi ki bırakmışım kupon tuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Kedi

quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

FIFADAKİ mac bitişi gibiydi la

Aynı cümleyi macı izlerken söyledim

Fatih terim'e laf etmek istemezdim ama olmuyor tutamıyorum kendini 2 sene şampiyon yaptın tamam çeyrek final oynattın tamam Sabri,Hakan,Aydın,Ceyhun Gibi futbolcu demeye dilim varmıyor adamları nasıl göndermezsin,Fatih terim şu adamları yollasaydı bende yeri ayrı olurdu ama gerçekten torpilli adamlarını yollamayarak kendi kuyusunu kazdı ve böyle kovuldu.Sabri 10 senedir bu klübte nasıl barınıyor anlamış değilim orta açmaktan aciz pas atmaktan aciz bu adamı yollamayın adamı neden savunayım ki Milli takımda GG olmasa sabriyi çağırcak nerdeyse Şu yabancı sınırı 7+0+4 olsa fena mı olurdu bruma-amrabat kadroya giremiyor.Mancini napsın FT'in bıraktığı yedeklere bak.
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    bu dediğinin fatih terimle 10 gram alakasını bulduysam şerefsizim o dediğin adamlar fatih terimden öncede burdaydı ? futbolcuları teknik direktörmü yolluyor ?
  • quote:

Lig TV yi izliyorum daha az önce adam geldi değerlendirme yapti nezaman basin toplantisi yapti aadam? Bi yerlerinden toplanti uydurma juve deplasmanından 1 puan aldik 2 ilk sansimiz var ayik olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

bu dediğinin fatih terimle 10 gram alakasını bulduysam şerefsizim o dediğin adamlar fatih terimden öncede burdaydı ? futbolcuları teknik direktörmü yolluyor ?

kadroda istemedikleri oyuncu listesi diye bir şey verilmiyor mu yönetime Sabri'nin yerinde olmak isteyen kaç tane adam vardır o mevkide oynamak isteyen ama adamın zekasını bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

quote:

Olm şöyle salak salak yorumlar yapmayın lan, valla bak, kendinizi küçük düşürüyosunuz başka bişey değil, yarım saattir takip ettiğim kadarıyla bi sen bi şahinabi denen insan müsveddesi.

Aynen katiliyorum

• Skor nedır? Mobılım bılmıyorm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yaptı yine yapacağını burak efendi

Nerenizle izliyorsunuz su maçları ciddi soruyorum.
  • O değil de,

Melo adam ya harbiden adam, Allah başımızdan eksik etmesin o kadar söylüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

quote:

O mesajımdan hemen sonra ne yazmışım onu da oku, sonra özür mü dilersin utanır mısın bilemem artık.
  • Yenilen golde yine semih basrolde...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

quote:

O mesajımdan hemen sonra ne yazmışım onu da oku, sonra özür mü dilersin utanır mısın bilemem artık.

Aynen kusura bakma ya bir hışımla yazdım.
  • Kesinlikle provakatif bir amaçla bu mesajı yazmadım en başta bu bilinsin, bu maçı izleyen biri olarak içimdekileri dökmek istiyorum. Kimse kusura bakmasın, rakip takım taraftarı olduğum için değil ama biraz sert konuşmak istiyorum. Geçen sene Fenerbahçe'ye o kadar laf edildi kötü futbol oynuyor falan filan diye. Bir kere bile ben ağzımı açmadım etmedim. Ama... Bu maçta da Galatarasay'ın iyi oynadığınızı mı düşünüyorsunuz size soruyorum? Kim ne derse desin kimse kusura bakmasın Galatasaray şansa bala bu maçı kazanmıştır. Sneijder'in 2. golüne lafım yok ve kesinlikle en iyimser düşünmek gerekirse maçın hakkı 0-0 veya 1-1'di. Kimse kusura bakmasın tekrar söylüyorum GS bugün kötü bir futbol oynamıştır, skor taraftarlığını bırakıp herkesin biraz şapkayı öne koymasını ve sağa sola laf atmadan düşünmesini istiyorum. Bunları yazmamın sebebi de herkes hakem, Burak şu bu vs. diyor ama genel olarak takımın kötü olduğundan bahseden yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

Skor nedır? Mobılım bılmıyorm

2-1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Kesinlikle provakatif bir amaçla bu mesajı yazmadım en başta bu bilinsin, bu maçı izleyen biri olarak içimdekileri dökmek istiyorum. Kimse kusura bakmasın, rakip takım taraftarı olduğum için değil ama biraz sert konuşmak istiyorum. Geçen sene Fenerbahçe'ye o kadar laf edildi kötü futbol oynuyor falan filan diye. Bir kere bile ben ağzımı açmadım etmedim. Ama... Bu maçta da Galatarasay'ın iyi oynadığınızı mı düşünüyorsunuz size soruyorum? Kim ne derse desin kimse kusura bakmasın Galatasaray şansa bala bu maçı kazanmıştır. Sneijder'in 2. golüne lafım yok ve kesinlikle en iyimser düşünmek gerekirse maçın hakkı 0-0 veya 1-1'di. Kimse kusura bakmasın tekrar söylüyorum GS bugün kötü bir futbol oynamıştır, skor taraftarlığını bırakıp herkesin biraz şapkayı öne koymasını ve sağa sola laf atmadan düşünmesini istiyorum. Bunları yazmamın sebebi de herkes hakem, Burak şu bu vs. diyor ama genel olarak takımın kötü olduğundan bahseden yok.

Siz sezon tamamlıyorsunuz kotu futbolla biz mac tamamliyoruz. Boyle olunca da 2 yildir sampiyonuz cl de çeyrek final var. Şuan gs müthiş oynadi diyen yok. Madem bu kadar içini ddökmek istedin önceki maçlarda da haneden hep bizdik akhisar mavi hariç. Hep biz dinine ettik pozisyon bulduk ama olmadi ona ne diyeceksin?

• helal olsun aslanlara.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.