Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 7.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 05.10.2013 19:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
2
Favori
12.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok bilen arkadaşları kulübe davet ediyorum.Gidin Önder hoca ve Bilic'e karşı bik bik konuşun o gitsin bu kalsın, o çöp bu oynasın diye.
  • Bu Orion beşiktaşlı değil miydi la ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderStroke®

Bu Orion beşiktaşlı değil miydi la ?

Sanırım iddaaya girdi derbi maçında kaybetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Çok bilen arkadaşları kulübe davet ediyorum.Gidin Önder hoca ve Bilic'e karşı bik bik konuşun o gitsin bu kalsın, o çöp bu oynasın diye.

Sezer çöptür bunun başka bir açıklaması yok. Şimdiye kadar neden oynamadı, sakat olarak alındı ise daha vahim.

Ama vardır Önder hocanın bir bildiği diyoruz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Çok bilen arkadaşları kulübe davet ediyorum.Gidin Önder hoca ve Bilic'e karşı bik bik konuşun o gitsin bu kalsın, o çöp bu oynasın diye.

Sezer çöptür bunun başka bir açıklaması yok. Şimdiye kadar neden oynamadı, sakat olarak alındı ise daha vahim.

Kulübü arayıp sorabilirsin neden oynamadığını.Bir oyuncuya ''çöp'' şeklinde hitap etmek çok yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

quote:

quote:

quote:

Antalya'yı yenemiyorsun, Eskişehir'i yenmek çok zor.

Haklısın 34 maçın hepsini kazanmak gerekıyor.

İmkansız demedim farkındaysan, gerçekçi bakmak lazım.

Antalya ile mukayese etmen yanlış..

Evet, Antalya'dan çok daha kötü bir takım. Bu futbolla yenersin Eskişehir'i.

O kötü takım dediğin Antalya ile kendi sahanda 1-1 berabere kaldın.

Ama pardon, sizin UEFA kupanız var di mi?

•  Spor Toto Süper Lig | 7.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 05.10.2013 19:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Spor Toto Süper Lig | 7.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 05.10.2013 19:00

Necip ve Muhammed ile maça başlayacağını sanmıyorum. Biri yedekte kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Necip ve Muhammed ile maça başlayacağını sanmıyorum. Biri yedekte kalır.

Açıkçası ben ikisiyle de başlayacağını düşünmüyorum ama böyle genç bir kadro çok iyi olurdu.

• maç günü yine antalya'daki kadronun benzeri ile çıkacak .Alıntılarsınız
  • quote:

quote:

quote:

Kulübü arayıp sorabilirsin neden oynamadığını.Bir oyuncuya ''çöp'' şeklinde hitap etmek çok yanlış.

Ne yaptı da savunuyorsun mesela onu açıkla hak vereyim. Adam Fener'de oynamadı, bize geldi hala oynamıyor. Ne diyelim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yaptı da savunuyorsun mesela onu açıkla hak vereyim. Adam Fener'de oynamadı, bize geldi hala oynamıyor. Ne diyelim

Bak burada haklısın, transfer haberlerinde bende hiç mutlu olmadım geldiği için ama çöp falan saygısızlıktır bana göre.Son şansı burası, adam olur da efendi gibi oynarsa çalışırsa forma bulur.3 hafta önceki a2 maçında tribinden geçilmiyordu ama bu hafta doğru dürüst kaptanlık yaptı a2'ye, hiçbir aşırı davranışı yoktu.Kendi içindeki problemi çözdüğü zaman bize de faydalı olacak.

• Bu arada Demirören 60 milyon TL'yi hibe etti diye konuşuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Antalya'yı yenemiyorsun, Eskişehir'i yenmek çok zor.

Haklısın 34 maçın hepsini kazanmak gerekıyor.

İmkansız demedim farkındaysan, gerçekçi bakmak lazım.

Antalya ile mukayese etmen yanlış..

Evet, Antalya'dan çok daha kötü bir takım. Bu futbolla yenersin Eskişehir'i.

O kötü takım dediğin Antalya ile kendi sahanda 1-1 berabere kaldın.

Ama pardon, sizin UEFA kupanız var di mi?

Sen de mi bro?

• ORION bölüme gelmesin, boykot düzenliyoruz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

maç günü yine antalya'daki kadronun benzeri ile çıkacak .Alıntılarsınız

Şimdiye kadar hiç bir t.d ün koşamadığı şekilde güzel konuşuyor zeki adam. 4 maç kazandık diye ne şampiyon olduk, 2 maç kaybettik diye başarısız olduk. Bence de bir kaç değişikliğin olması lazım
  • Aynı kadro çıkar da kazanırsak ne olacak ? Ya da ! Farklı kadro çıkarda yenilirsek ne olacak ? O zaman da alınt olsun mu

Beşiktaş'ın oyuncusu olan 28 kişi var ! O oynasın bu oynasın atıp tutmak kolay ! Milletin ağzı torba değil ki dolsun.
  • Eskisehir macina bilindik kadroyla cikarsak vahim bir sonuc daha aliriz. Kadronun zaaflari ortada ertugrul saglam iyi degerlendirecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizinle bu konuyu sabaha karar tartırışırım arkadaşlar halen neyi savunduğunuzu bilmiyorsunuz .

Artık çok koşan velinin yerine necip'in yada başka oyuncuların denenmesi gerekiyor.Denemek demiyelim.Buna bakın escude artık benim gözümde ağzıyla kuş'da tutsa benim için bitmiştir arkadaş bazı diyecek yerden yere vuruyorsun 2 maç kaybettik hemen leştiriyorsunuz diyecek ama bu oyuncu böyle bakın antalya ve diğer tromso maçlarına ne demek istediğimi anlarsınız tamam iyi oyuncu fakat bir yere arkadaşlar .Bu pedro artık oynamalı diyorum .Adam Güney amerikadan geldi .Kaliteli bir oyuncu yeri ve zamanı geldi arkadaşlar .

Gelelim bizim jeneratör veliye .Abi bu adam kimse kusura bakmasın aynen bir jeneratör .Benzini bitince adam koşma felan yok .Adam koşuyor ama neye koşuyor anlamış değilim. Abicim neden o bölgede necip felan denenmiyor .Hayır bunlar sezon boyunca böylemi oynuycak ?

Sezer öztürk bazıları diyecek anadolu takımı oyuncusu .La olm dalgamı geçiyorsunuz adam kaliteli oyuncu fakat bir türlü nedense bilic hocacığımız oynatmıyor .Ahanda diyorum bu adam çok yararlı olacak ama nedense oynatılmıyor .Bence bu senenin en kaliteli transferi .

Almeida artık bu adam satılcak mı yada ne yapılcaksa yapsın tamam defansı felan bozuyor kafa hakimiyeti'de eyvallah ama arkadaşlar nedir bu sık sık sakatlanmalar .Tamam sakatkalndın çıktı .Mustafa pektemek adama da hak vermek lazım adamla tek forvet olmuyor koy yanına ömer yada eneramoyu izle o zaman pektemek'i burda pektemek'e kötü diyenler var halen onuda anlamıyorum .

beklediğim ilk 11 ama ne yazıkki daha önceki maçlardaki 11 devam arkadaşlar neden kadro bozulmasın .Niyeyse ilerde sakatlık felan olursa ben oynuycam çünkü .
    bakın en basit örneğinden oğuzhan bakın adam2 maçtır yok gördünüz değilmi arkadaşlar peki onun yerine neden daha önceden sezer düşünülmedi yada kerim ? biri açıklasın Allah aşkına

• abi hastayım şu siyah formaya bea

önceki senelerde siyah şort beyaz forma ve konç çok güzel duruyordu ama buda müthiş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.