Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 5.Hafta | Balıkesirspor-Beşiktaş | 05.10.2014 | 19.00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
1
Favori
7.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilic kırmızı kart diyor ama maç bittikten sonra.

Pedro ile Ersan yan yana koşuyordu zaten kırmızıyla alakası yok.
  • Bundan iki hafta önce balıkesirin şamar oğlanı olup arkasına baka baka istanbula dönmüş takımın taraftarına iyi dert olmuş Beşiktaş. Maçı izleyemedim bari şurdan bakıyım dedim takım nasıl oynamış diye , renkli trollerden geçilmiyo arkadaş ya.
    eğer 3 kişi daha ersan'ın pozisyonu kırmızıydı diye ağlarsa maç hükmen gs lehine bitecek falanmı sanıyosunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi bir mac olmadi bugun ama persembe gunu oynanan mukemmel oyundan sonra bugunu normal karsilamak lazim.. Ozellikle milli mac arasina lider girdik bu moralleri yukselten bir durum :) Bu aradan sonra ki maclarda buldugumuz pozisyonlari golle suslersek bu sene bambaska olacak gercekten.. Umarim bu sorun bir an once asilir..

• Sonuçta kazanmak önemliydi Beşiktaş'ta bunu yaptı.. GS'yi yenmiş bir takımla oynadık. Zor deplasmanda 3 puan çıkardık.
  • Çok rahat alacağız maçı
  • beyler dun gece izledim ozeti flnda, pozisyon %100 kirmizi kart francoyla fln alakasi yok adam arkada kalmis sari fln demeyin bosuna. ha biz bu takimi 9 kiside yenerdik o ayri.
  • bencede kırmızı karttı o ama bu maç yoğunluğunda balıkkesirden aldığımız 3 puan iyi oldu
  • Gs yi 2-0 la perişan eden takımı yorgun halimizle yendik pozisyon % 100 kırmızı kart.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

Çok rahat alacağız maçı

maç dün oynandı 1-0 aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: reddes

quote:

Çok rahat alacağız maçı

Bu gün pazar değil mi
  • quote:

quote:

quote:

Çok rahat alacağız maçı

Bu gün pazar değil mi

P.tesi oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok rahat alacağız maçı

Bu gün pazar değil mi

P.tesi oldu

3 gündür aralıksız oyun oynuyorum günleri karıştırmışın. Helal Beşiktaşa her zamanki gibi almış maçı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok rahat alacağız maçı

Bu gün pazar değil mi

P.tesi oldu

3 gündür aralıksız oyun oynuyorum günleri karıştırmışın. Helal Beşiktaşa her zamanki gibi almış maçı

bence fazla oynama sonuç ortada

• reddes kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Gs yi 2-0 la perişan eden takımı yorgun halimizle yendik pozisyon % 100 kırmızı kart.

haha şuraya bak bahane de hazır bi de üstüne gelmiş pozisyon kırmızı kart diyor.E tabi yenince hersey mükemmel
  • Pozisyon %100 kırmızı. Balıkesir'in hakkı yediler. İlla ki çıkar üstlerinden ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk9605

quote:

Gs yi 2-0 la perişan eden takımı yorgun halimizle yendik pozisyon % 100 kırmızı kart.

haha şuraya bak bahane de hazır bi de üstüne gelmiş pozisyon kırmızı kart diyor.E tabi yenince hersey mükemmel

Bahane falan değil doğru olan bu biz ingiltere de sadece bir maç yapmadık rakibi adeta ezdik adamların 1,2 tane pozisyonu var biri gol oldu zaten loris olmasa o maç 4 lük, 5 lik olurdu. Bunu taraflı tarafsız herkes gördü. Çoğu beşiktaş taraftarı bu konularda adam gibi adamdır neyse onu söylüyorum pozisyon net kırmızı al bir daha söyledim. Yenmeseydik te bu pozisyon net kırmızı karttı yenmekle alakası yok bu işin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Pozisyon %100 kırmızı. Balıkesir'in hakkı yediler. İlla ki çıkar üstlerinden ..

Biz mi yedik balıkesirin hakkını?
  • quote:

quote:

quote:

Bahane falan değil doğru olan bu biz ingiltere de sadece bir maç yapmadık rakibi adeta ezdik adamların 1,2 tane pozisyonu var biri gol oldu zaten loris olmasa o maç 4 lük, 5 lik olurdu. Bunu taraflı tarafsız herkes gördü. Çoğu beşiktaş taraftarı bu konularda adam gibi adamdır neyse onu söylüyorum pozisyon net kırmızı al bir daha söyledim. Yenmeseydik te bu pozisyon net kırmızı karttı yenmekle alakası yok bu işin.

adam yazmış gs yi 2-0 perişan eden takımı yorgun halimizle yendik felan.Yahu arkadaş galatasarayın durumunu bilmiyor galiba.Üstüne gelmiş gs'yi 2-0 la perişan etmiş diyor.Maçı bi daha izlesin.Dün trt'de sergen söyledi takımın yarısı ptt 1.lig oyuncusu,alt lig oyuncusu diye

Şunu da söyliyim demba ba felan diyorsunuz da adamın daha golü yok!! Bu nasıl iştir!! Adam resmen hava için gelmiş hiçbir katkısı yok adamın.Daha yeni geldi diye sevinebilirsiniz ama adamın katkısı yok!!

• quote:

quote:

quote:

quote:

adam yazmış gs yi 2-0 perişan eden takımı yorgun halimizle yendik felan.Yahu arkadaş galatasarayın durumunu bilmiyor galiba.Üstüne gelmiş gs'yi 2-0 la perişan etmiş diyor.Maçı bi daha izlesin.Dün trt'de sergen söyledi takımın yarısı ptt 1.lig oyuncusu,alt lig oyuncusu diye

Şunu da söyliyim demba ba felan diyorsunuz da adamın daha golü yok!! Bu nasıl iştir!! Adam resmen hava için gelmiş hiçbir katkısı yok adamın.Daha yeni geldi diye sevinebilirsiniz ama adamın katkısı yok!!

Madem ptt 1.lig oyuncu neden gs 2-0 yeniliyor gs deki adamlar bırak ptt yi türkiye 1.liginden bile üst seviyede oyuncular gs balıkesir maçına 8 kişiylemi çıktı onlarda 11 kişi erciyes deplasmınında da 11 kişi çıktı 2-1 kazandılar sorun ne?

Ben demba ba yı hoffenhaim dan beri takip ediyorum senin futboldan anlamadığın belliki hiç katkı yapmıyor yazmışsın feyenord maçında 3 gol atan ba, totenham maçında gol atan ba hiç yani bunlar öyle mi? Bak bakalım 5 haftalık maç fikstüründe demba ba kaç maç ilk 11 çıkmış kaç dk süre almış boş konuşma bu adam bir patlarsa bu ligte bizi kimse tutamaz.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.