Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 5.Hafta | Balıkesirspor-Beşiktaş | 05.10.2014 | 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
1
Favori
7.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Bitti. Lideriz çatlayın geseliler.

Nasıl lider oldunuz 23 nisan falanda değil

hala uzaklaştırma almaman ilginç "gese" yazmak serbest demek ki !!! bakalım daha neler görecez forumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

hakemler ne güzel korudu şiketaşı öyle ya resmen kırmızıyı vermediler ayıptır ayıp!

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=13****
    Pencereyi kapa ?

tamam şov yapmana gerek yok şiketaşlı verecek cevabın yok anca şikayet. şiketaş mısınız değil misiniz savun hadi? şikeyle almadınız mı türkiye kupasını? bugün %100 şike yaptığınız ortada değil mi? söyleyecek lafın yok tabi haklı olduğumu biliyorsun

Arsenal mi Balıkesir mi?
    Hangisinin acısı kaldı doğru söyle

geçen sene 2.liği elinizden söke söke almamız mı, her sene içerde dışarda öpmemiz mi acı yaptı peki sana da böyle ağlıyorsun

Tatili kaptım kombo yapayım diyorsun yani
    Hı hı

• Seni cebimden çıkartırım rahat ol.

• Bu Gs liler de iyi alistilar şike turkusune , canları yandica söylüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    Yarıldım :D:D:D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

hakemler ne güzel korudu şiketaşı öyle ya resmen kırmızıyı vermediler ayıptır ayıp!

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=13****
    Pencereyi kapa ?

tamam şov yapmana gerek yok şiketaşlı verecek cevabın yok anca şikayet. şiketaş mısınız değil misiniz savun hadi? şikeyle almadınız mı türkiye kupasını? bugün %100 şike yaptığınız ortada değil mi? söyleyecek lafın yok tabi haklı olduğumu biliyorsun

Arsenal mi Balıkesir mi?
    Hangisinin acısı kaldı doğru söyle

geçen sene 2.liği elinizden söke söke almamız mı, her sene içerde dışarda öpmemiz mi acı yaptı peki sana da böyle ağlıyorsun

Tatili kaptım kombo yapayım diyorsun yani
    Hı hı

Hayırda ne karın ağrın var geliyorsun beşiktaş forumunda yorum yapıyorsun arkadaşım ben anlamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hala uzaklaştırma almaman ilginç "gese" yazmak serbest demek ki !!! bakalım daha neler görecez forumda

Siz trollük yapınca oluyor, biz yapınca olmuyor. 8JK yazanlar ceza almıyor ben mi alacağım?

Ben yazmadım öyle birşey yazmamda

• balıkesirsporlu olarak söylüyorum. beşiktaş bu sene şampiyon olamaz gerçekten kötü, hiçbirşeyi yok.
    balıkesirin 18.olarak küme düşmesi garanti beşiktaşın da şampiyon olamayacağı garanti.
    kapanan takımı açacak adamı yok çünkü çok puan kaybederler anadolu kulüplerine.
    hep 1-0 1-0 gitmez bu işler , puan kayıplarınız yakındır.
    çünkü balıkesirspora bile pozisyonunuz yok nerdeyse yahu .hakem korkmasaydı da verseydi o kırmızıyı , bjk o maçı alamazdı
    fener şampiyon olacak hem de yata yata , çünkü malesef bjk ve gs gerçekten rezalet.
    bjk kısıtlı kadrosuyla elinden geleni yapacak ama her sene gibi 3. olmaktan kurtulamayacaklar.
    ha bu arada bundan sonra hakem bizim emeğimizi çalıyor demeyin lütfen , çünkü adam olan orda kırmızıydı der.
    sizin oyuncunuz ordan kaçtı haftaya penaltınız verilmediği zaman burda ağlamasın kimse.

• Bi sen eksiktin. Hadi kümeye canım. Ptt bir iki. Good bye.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Bi sen eksiktin. Hadi kümeye canım. Ptt bir iki. Good bye.

doğruları söylüyorum balıkesirsporu zor zar yenen takım şampiyon olamaz mümkün değil.
    balıkesirin bundan sonra puan alması başarı olur zaten çünkü klüpte para yok yapabilecekleri kısıtlı . bjk de gs ve fbye göre.
    alınmayın ama cidden çok zor bjknin işi hatta imkansız.
  • Sizin 2-0 yendiğiniz takım olur şampiyon. Bizde bi numara yok. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Sizin 2-0 yendiğiniz takım olur şampiyon. Bizde bi numara yok. ;)

gs olur demedim zaten fb olacaktır. sen maçı izledinmi bilmiyorum ama beğendinmi bjkyi bugün?
    balıkesirspor gibi düşmesi garanti olacak takımı nerdeyse yenemeyecekti.
    doğruya doğru bugün bütün bjkliler 3 puana sevindi ama içlerinden bu oyun devam ederse işimiz zor demişlerdir illaki
  • Sinan engin bile sari kart dedi o pozisyona. Ayip yahu biraz objektif olmaliyiz. Sanirim benim gozlerim bozuk. Pesss..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz trollük yapınca oluyor, biz yapınca olmuyor. 8JK yazanlar ceza almıyor ben mi alacağım?

Ben yazmadım öyle birşey yazmamda

Sen yazdın demiyorum zaten. Yazanlar ceza almıyor diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu ana kadar en fazla maç yapıp yıpranan takım biziz. Bunu dikkate aldın mı ? 11 resmi maç. Ve her maçı hangi takım iyi oynamış. Bazen iyi oynar yenemezsin. Bazen kötü oynar alırsın maçı.

• ulan bi laf edecem şimdi tövbe tövbe.. maçı izleyemedim, kim nasıl oynamış falan diye geliyorum misafir çocukları konuyu trollemiş açtırmayın bayramlık ağzımı!!
  • kolay bitecek maçı ,1-0 zor bitirdik , dur bakalım bu 1-0 lar nereye kadar gidecek
  • Helal olsun Biliç'e delikanlı adam
  • Beşiktaşlıyım.
    Tottenham maçının yorgunluk izleri kesinlikle görüldü. Maç neden Pazartesi oynanmadı, anlamış değilim. (Gerçi TFF nin başında Yıldırım Demirören gibi; neyse şimdi....)
    (Aynı şekilde gsnin maçı pazar oynanabilirdi)

Sercan/Ersan'ın pozisyonu için evet, 'Kırmızı kart denebilir'. Fakat Ersan; 'kaymasaydı ve kovalasaydı Sercan 'ı yakalayabilir ve pozisyonunu bozabilirdi.
    Hakem böyle değerlendirdi sanırım..Ben bugün hakemin yerinde olsam kırmızıyı verirdim, o ayrı..
    Geçen haftaki Eskişehir maçında da Eskişehir 'in ofsayt denilen pozisyonu net goldü, olcayın golü de ofsayttı. HAKEMLERIN çok ciddi bir şekilde pozisyonu doğru yorumlayabilmesini öğrenmeleri gerekiyor. Zira şerefli mağlubiyetler, şerefsiz galibiyetlerden İYİDİR.

Diğer yandan bugün kimse çıkıpta Balıkesir, Galatasarayı yendi, Beşiktaş'ı da yenerdi veya maçın hakkı beraberlikti demesin. Balıkesir in sadece 1 tehlikeli pozisyonu vardı, O da kornerden gelen topa defans oyuncusu Coelho 'nun yükselişi ve Tolga 'nın çıkarışıydı. Balıkesir tehlike bile yaratamadı.
    Çünkü; Galatasaray maçındaki boş alanları bulamadı, Alanzinho 'yu ilk yarıda oynatmadı ve defans-ortasaha arasında gitgelli, şişirme ortalarla rakibin hatasından gol atabilmeyi umut eden bir Balıkesir vardı.
    Mustafa Pektemek ortada iyi pozisyon aldı, iyi yükseldi güzel vurdu golü attı.
    Bugünkü Maçın özeti;

Demba Ba geldiğinde herkes havalara uçtu; Feyenoord maçı onun kendisini gösterdiği maç ilan edildi (halbuki değildi) fakat herkes yerlere göklere çıkardı ve beklenti tavan yaptı.
    Dikkat ederseniz Ba, içerdeki Arsenal maçından beri kaçırdığı goller, yavaşlığı ve pozisyon alamayışı sayesinde 'hazır değil' olarak düşünülüyor ama 'kapasitesi o kadar' (Gelecek maçlarda da göreceğiz) Bir forvete göre ağır kalan & top kontrolü yavaş bir oyuncu.
    Cenk Tosun, zannediyorsam sakat değil. İlk 18'e bile alınmayışına anlam veremedim, hocayla sorunu mu var bilmiyorum.
    Bu hafta Mustafa gol atmasaydı, Beşiktaş 'ın forvetlerinin gol atmadığını (atamadığını) daha net görecektik. (Arsenal maçındaki penaltıyı saymazsak)
    Özellikle takım atağa çıkarken oyuncuların birbirlerine attıkları havadan ve yerden paslar cidden sert, top gelen oyuncu kontrol edebilmek adına topu 2 hamlede alıyor veya geriye çekiyor. Golde asisti olmasına rağmen Oğuzhan 'ın bir türlü Gökhan Töre 'ye pas atmayışı (!) takımı atağa çıkarken hala defansif paslarla oyunu geriye çekmesi ve laubali top kayıpları yapması da, Bilic 'in niye 42. dakikalarda oyundan çıkardığını haklı gösterek; acilen bu oyuncu için özel bir önlem almasının sinyalini veriyor.
    Bir de Bilic; 'basit pas yapın' dedi mi bilmiyorum ama, takım atağa çıkarken Gökhan Töre 'ye & forvet oyuncularına ara paslar atılsa; kaleciyle karşı karşıya kalma ihtimalı olabilirken o paslar hep göbeğe veya geriye atılıyor. YAZIK.

Özellikle lig maçlarında Beşiktaş bir şekilde ilk golü buluyor. Ligde 3 haftadır bu şekilde.. ama 2.gol kesinlikle yok. Zaten golden sonra takım niye o psikolojiye giriyorsa birden geriye çekilip rakibin üstünlüğünü 10-15 dakika kabul ediyor. Be adam, domine etsene ! Zaten 1-0 öndesin; rakip üzerine gelecek belli, kontra için hızlı oyuncularını ilerde tut bırak dönmesinler, bir tanede Mustafa/Ba gibi forvet bırak, gayet 3-4 pozisyon yakalayıp 3 kişiyle 2.golü bulabilirsin.

Gelelim Olcay Şahan konusuna,
    Olcay yetenekli çocuk, şüphe yok. Koşuyor, pas atıyor. Fakat samet aybabanın Beşiktaşımız'a mührü olan bu çocuk '"kaleye sert şut" çekemiyor, (2.arda turan vakası) ve kesinlikle bitirici/son vuruşları çok ciddi çalışması lazım.
    Bilic efendi, antremanlarda bağla ağırlıkları kiloları Olcay 'ın ayaklarına, 5 5 2 istasyon antremanlarında şut çalıştır, sert vurabilmesi için özel program hazırla. Yoksa daha çok saç baş yoldurur.

Bence maçın adamı araya girişleri, pozisyon alışı ve rakibi dikkatli analiz edişiyle Pedro Franco 'ydu. özellikle takım arkadaşlarıyla yaşadığı anlaşmazlıklarda topu tek hamleyle oyun dışına atması ve hataya şans vermemesi konusundaki tereddütsüzlüğü için kendisini tebrik ederim.

Beşiktaş 'ı haketmeyen oyuncuların başında kesinlikle Serdar Kurtuluş geliyor. Devre arasında ACİL önlem alınması gerekli. Gerekirse alacağı verilsin yollansın takımdan.

Ayrıca eskiden İtalya ligine laf ederdik ama, 3 büyükler haricinde diğer maçlarda da oyuncular birbirlerine çok sert müdahalelerde bulunuyor. Diş gösterip rakibi korkutmak başta Mourinho gibi (Madrid 'i çalıştırırken, özellikle Barça derbilerinde) birçok teknik adamın tercih sebebi ama sonuçta futbolcu sakatlanıyor, mutlaka yırtık/ödem tespit ediliyor ve min. 2-3 hafta sahalardan uzak kalıyor.
    Rakip takım oyuncusu, gebersin banane deme, o oyuncu rövanş maçında kendisine yapılanı unutmayıp dk 75 te iyi ivme yakalamış desteklediğin takımın oyuncusunu biçiyor 3 hafta da o oynayamıyor.

Konuyu dağılmasın, sonuçta Beşiktaş adına çok önemli bir 3 puan, deplasman galibiyeti. Umarım zirvedeki istikrarımızı koruruz. (özellikle 18inde gs-fener derbisi varken beşiktaşın MUTLAKA 3 PUAN ALMASI LAZIM, Bilic takımı iyi hazırlamalı)

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.