Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig - 4.Hafta : Bursaspor - Beşiktaş 15.09.2013 20:30 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
9
Favori
19.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Spor Toto Süper Lig - 4.Hafta : Bursaspor - Beşiktaş 15.09.2013 20:30
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Spor Toto Süper Lig - 4.Hafta : Bursaspor - Beşiktaş 15.09.2013 20:30

Çok iyi ama bi türlü şuan anlamıyorum

Kaleciler nası 4500m gibi değerlere çıkaibiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: tanapay

quote:

Orijinalden alıntı: structuralengineer

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Manunun aksiyonlarının videosu varmı beyler

http://s7.directupload.net/images/130915/6wnoa538.swf

LİG TV deki videolar bende hiç çıkmıyor. Windows8'de flash player güncel, ama maç özetleri ve gollerin linkine tıklayınca hiçbirşey olmuyor. Ne önerirsiniz?

Komik gelecek ama üye olmanı :D Üye değilken bende çıkmıyordu hiç bir uyarı vemeden.

Üyeyim zaten, bugün birisinin uyarısı üzerine üye girişi yaparak denedim yine olmadı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Macit1903

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Spor Toto Süper Lig - 4.Hafta : Bursaspor - Beşiktaş 15.09.2013 20:30

Çok iyi ama bi türlü şuan anlamıyorum

Kaleciler nası 4500m gibi değerlere çıkaibiliyor

Ben bile 15 dakikalık yürümeyle 1km yol alıyorum.Sonuçta olduğu yerde durmuyor 90 dakika.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Tam uydu valla En az 3 çekeriz

deplasman falan aynı

Onceki macta atilan gol sayisi bile ayni

• Bursaspor tum mac boyu bir kere sut cekti. Tolgayi almasaydik bari hic. adama is dusmuyor. morali bozulacak, bos yere kalede durmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Sivok gol atar yazın bi kenara

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Sivok gol atar yazın bi kenara

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Önceki sayfalarda kalmış ama yine ekliyorum mesajımı, Bursa değil bu akşam rakibimiz...

Bursa bize rakip olamaz. Besiktas'in dengi degildir Bursa, hic olmamistir da !!!

Besiktas gibi bir buyuk kluple dalasmayi kendilerine adet edindikleri icin gundem malzemesi oluyorlar. Malum renkli basin da zaten cok sever Besiktas aleyhinde olan herseyi ve herkesi; pompalayip veriyorlar gazi...

Neyse, benim esas yazacagim konu macin hakemi: Bulent Yildirim

Bu hakem musvettesi, gecen sene ucan adam dalinda Oscar'i alan Burak Yilmaz'in yardimci yonetmenligini yapmistir. Bu basarisindan (!) sonra da her ne hikmetse 2012-2013 sezonunda baska hicbir Besiktas macinda gorevlendirilmemistir....

Sebebi ne olabilir ki acep? Yanlis birsey yapti diye cezalandirldi mi, yoksa Besiktas taraftarinin hakli tepkisine maruz kalmamasi icin kayirildi mi? Bunlar derin sorular....

Simdi bakiyoruz... 2013-2014 sezonunda simdilik Besiktas'ta isler yolunda, takimin havasi iyi. Ama Bursa gibi provokasyonu bol olacak bir maca, ve deplasmanda seyircisiz oynanan bir maca hem de GS maci oncesi, hemen hooooop Bulent Yildirim veriliyor. BEN BUNDA ART NIYET ARARIM ARKADAS !!!

Kimse demesin "Daha mac oynanmadan hakemden sikayet ediyorsunuz" diye. Gecen sene 1 mac oynadik ne oldugunu gorduk. Essek bile ayni cukura 2 kere dusmez !!!

Bursa buyuk ihtimal seyircisine guvenerek hakemi etki altina almaya calisacaktir, Besiktas'li oyunculara ozellikle Fernandes, Almeida, TOre, Oguzhan gibi kilit adamlara sert ve bilincli fauller yaparak tansiyonu yukseltecektir. Bizimkiler de, hakli tepkilerini ortaya koyunca Bulent Yildirim hoooop AL SANA SARI, AL SANA KIRMIZI tiyatrosuna baslayabilir.

GS maci oncesi, tum oyuncularimizin buyuk takim mentalitesi ile bu oyuna dusmeden hem hakemi, hem seyirciyi hem de Bursa'yi yenmesi gerekiyor. Isleri zor.

Yoksa kazansak bile her turlu biz zararli cikariz.

+ 1903

• arkadaşlar kusura bakmayın da bu konuya dalmak zorunda kalldım . hazır hepiniz burdayken ya dügünde duygusal bir parça llazım dans için ne olabilir acillllllllllllllllllllllllllllll yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

https://vine.co/v/hnDD2e3awLt

https://vine.co/v/hnDjIuUjwgd

Fernandesin tespih üretimi

• quote:

Orijinalden alıntı: nevercollapsed

arkadaşlar kusura bakmayın da bu konuya dalmak zorunda kalldım . hazır hepiniz burdayken ya dügünde duygusal bir parça llazım dans için ne olabilir acillllllllllllllllllllllllllllll yardım

Nightwish - While your lips are still red

• hadi yafffffffffffffff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekne Kazıntısı

/>

Bu Atiba'nın küçüklüğü galiba, gözlere bak hacı anlarsın.
  • yafffffffff adanalının düğününde onu çaldırırsam vururlar beni , damar birsey lazım, acıdan kendimizi kesmemiz lasım
  • Moskovanın kadro derinliğine bakın bir de beşiktaşınkine.

Bu arada bir şey bulamadım ama yine de FO istifa !

• kac kac bitti mac

• quote:

Orijinalden alıntı: Aks The Gorgeous

ligtv de 52.000 bilet 16.000 kombine var denildi. 68.000 su anki rakammis benim takildigim nokta 8.000x2 ile mi 16.000 kombine yoksa 32.000 mi olacak 1 kombine alanin 1 kisi daha getirebildigi icin?

yok hocam 2 li olarak 16000, zaten toplam satışa çıkan 12 000 di kombinede

bilet yok diye haber çıkıyor ama hala 8 bin bilet var Batı tarafında, 100 tl , kapalı ile 20 lira farkı var herkes gelmeye çalışsın lütfen, resmi sayı ne olur bilmiyorum ama Trömso maçında kuzey kale arkasının bi kısmında taraftar vardı, sonra yetmeyince diğer kısım açıldı ve neredeyse tamamen doldu oradan geçenler, yani %10 civari fazla seyirci oluyor 85 bine yaklaşır toplam sayı

havaya girmeden, çamur haberlere takılmadan gider inşallah takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Sivokun 48. dakikadaki düşüşü penaltı imiş.

Kendisini düzgün estetik atamadı biraz daha inandırıcı olsaydı çalardı.(atmaktan kastım aldatmak değil pozisyon net penaltı ama sivok kendini bırakamadı yere)
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.