Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Elazığspor - Beşiktaş | 11.05.2014 | 19.00 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
8.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidin kendi konunuza renkliler
  • Burda Ts maçını izleyen var mı bol keseden laf atıyorsunuz da açında gollere bakın Maç öncesinde dedim iki klüp içinde önemli maç. Şimdi benim lafım önemli değildir ama kaptanınıza sorun Tolga'ya Trabzon maçı satar mı diye
  • Onur yalandan kart görüyor
  • Bilic tam bir taktik dehası dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Bu kadar da olmaz yahu. Bilerek mi yedi yani Onur o golleri.

Yahu hadi birader kendi forumuna.Kimse gelip rahatsız etmiyor seni forumunda.İnsanlar kendi arasında konuşuyor, bırak da stres atsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

4 oldu şaşırdık mi hayır

Kendi sahasında 4 tane yiyen Trabzon utanmıyorsa biz mi utanalım...
  • Nigga Veli Kavlağa artistlik yapıyor Tolga'ya daldı artistlik yapıyor hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Yahu hadi birader kendi forumuna.Kimse gelip rahatsız etmiyor seni forumunda.İnsanlar kendi arasında konuşuyor, bırak da stres atsınlar.

Üsluba bak. Kimse kimseye satılmış diyemez. Stres atacaksa kıraathaneye gitsin. Hakaret içeren bütün mesajları şikayet ediyorum
  • geçmiş olsun beyler kendi ipimizi kendimiz çektik sivas maçında. trabzona falan laf etmiyorum ben zamanında saçma sapan puan kayıpları yapmasaydık şu anda bunları konuşmazdık neyse hayırlısı olsun umarım elemeleri geçeriz
  • Söke söke alırız maçı böyle, 2.lik bizim gerçi ön elemeyi de geçebilirdik biz de böyle direk katılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanmad

Burda Ts maçını izleyen var mı bol keseden laf atıyorsunuz da açında gollere bakın Maç öncesinde dedim iki klüp içinde önemli maç. Şimdi benim lafım önemli değildir ama kaptanınıza sorun Tolga'ya Trabzon maçı satar mı diye

oğlum kaybol burdan milletin sinirleriyle oynama Tolga'yı karıştırıp. Ne tuhaf insanlar var be abi
  • geçmiş olsun beşiktaş a seneye fenerin cezası da bitiyor artık cl çok zor olacak

• quote:

quote:

quote:

Üsluba bak. Kimse kimseye satılmış diyemez. Stres atacaksa kıraathaneye gitsin. Hakaret içeren bütün mesajları şikayet ediyorum

bir şey yazmadan da şikayet edebilirsin

• 1 maç daha var beyler umudu kesmeyin
  • quote:

quote:

quote:

Üslup falan geçelim bu işleri Uğur.Seni gelip rahatsız etmiyorlar değil mi ? Sen istediğin gibi şikayet et hepsini ama insanları germe.Git kendi konunda yaz bu elemanlar da amma hazımsız diye ama buraya yazma işte bunu.Senin istediğin gibi davranmak zorunda değil hiçbiri.

Bak ben Sneijder güzel attı demişim sıkıntı yok ama Trabzon yine yaptı yapacağını dediği zaman mı sorun var ? Kendi konumuz burası, bırak da herkes görüşünü yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

quote:

quote:

bir şey yazmadan da şikayet edebilirsin

Gösteriş peşinde işte. Tipik Gs'li yani boş beleş bir insan

• O diilde bu renkliler direk savunma psikolojisi ile damlamış. Suçlu deilsen ne geliyon buraya, beşiktaşlıdan çok gs lı var forumda.

• .millet kpnusur yapacak sey yok.biz su mac yenilseydik denecek ki okan takimina calisiyor ! Gs bjk b falan hic bakmaz konusan konusuyor insanlar gormek istediklerini gorunce hic birsey amlatamazsin ki.evet ts yenildi ama ben burada bir art niyet goremiyorum elazig in su maca bu kadar asilmasinda da bir art niyet goremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: diyerbekirliyim

quote:

Orijinalden alıntı: Aslanmad

Burda Ts maçını izleyen var mı bol keseden laf atıyorsunuz da açında gollere bakın Maç öncesinde dedim iki klüp içinde önemli maç. Şimdi benim lafım önemli değildir ama kaptanınıza sorun Tolga'ya Trabzon maçı satar mı diye

oğlum kaybol burdan milletin sinirleriyle oynama Tolga'yı karıştırıp. Ne tuhaf insanlar var be abi

O kadar da sinir bozmayın hastalık yapar haftaya 1 maç daha var belli olmaz .

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.