Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Sivasspor - Beşiktaş | 27.04.2014 | 19.00 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
7.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi gecmis olsun. 3. Olup on elemede elenip ordan uefadan devam ederiz artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilic yeter be yeter artik yap su degisikligi sonra oturuyosun agliyosun tamam basimizin ustunde yerin var ama su oyuna etki et artik sen de aglama biz de aglamayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhan Töre giriyor Atiba sağ beke geçiyor.
  • Çıkar artık şu Almeiadayı
  • Oyundan al su Almeidayi sok Omer'i bu kalasla gol mu aticaz biz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Sezonun bitis maci. Gecmis olsun. Seneye de yonetim ayni seyleri yaparsa artik benim destegimi kaybeder. İstersen stadi yap istersen dunya yildizlari getir. Her sene ayni sey ya. 3.olursak kombine forma almiyorum ulan. Her olayda yonetimin, takimin olumlu bir tarafini ariyoruz ama yeter artik.

Cidden amatör ve beceriksizler hele Mehmet Baransu'nun iddaaları gerçek ise(bence yüksek ihtimal) bizim kulüp harbiden rezalet durumda demektir. Fikret Orman'da var işin işinde inanmayanlar Mehmet Baransu'nun videosunu izlesin 30 dakika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Akerfeldt.

quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Sezonun bitis maci. Gecmis olsun. Seneye de yonetim ayni seyleri yaparsa artik benim destegimi kaybeder. İstersen stadi yap istersen dunya yildizlari getir. Her sene ayni sey ya. 3.olursak kombine forma almiyorum ulan. Her olayda yonetimin, takimin olumlu bir tarafini ariyoruz ama yeter artik.

Cidden amatör ve beceriksizler hele Mehmet Baransu'nun iddaaları gerçek ise(bence yüksek ihtimal) bizim kulüp harbiden rezalet durumda demektir. Fikret Orman'da var işin işinde inanmayanlar Mehmet Baransu'nun videosunu izlesin 30 dakika

Merak ettim link var mi?

• dany nasıl beyler
  • Dany seneye şampiyonlar ligine gitmek istiyor ama bizim takım ile değil !!

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

dany nasıl beyler

Birebir pozisyonda adam geçip gol attı
  • Elektrikler kesildi şansa bak arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

dany nasıl beyler

Birebir pozisyonda adam geçip gol attı

İmla hatası yaptım. Yanlış anlamayın Dany gol atmadı
  • tolga sen yapma bari
  • 2. golü de yedik, geçmiş olsun.
  • Yediğimiz gole bak Geçmiş olsun arkadaşlar.
  • YAV DAKİKA 90 I MI BEKLİYORSUN BE ADAM DEĞİŞİKLİK İÇİN AL 2-0 OLDU ŞİMDİ DE BEKLE BAKALIM 90 DA DA OTURUR BAKARSIN
  • Biliç kenarda ısınıyor beyler.

• yine mi
  • Yediğimiz gole bak ulan yemin ederim bıktım be bıktım. Pazar günü güzel kahvaltı yapıyorum akşam kendi kendime eziyet çektirmek için beşiktaş maçı izliyorum. Psikologa gitsem önce mac izlemeyi yasaklar bana

• al işte bak ben böyle işin var ya yeter lan yeter lanet olsun be lanet kahretsin sizin gibni adamları
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.