Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 28. Hafta | Beşiktaş - Kayserispor | 05.04.2014 | 19:00 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
5.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Galatasaray bu hafta puan kayberse ki kaybetmesi muhtemel fenerbahçe ile oynadığından dolayı,haftaya da zorlu bir sivasspor deplasmanları var ki galatasaray'ın çok kötü bir deplasman performansı var malumunuz,üstelik fb'ye yenilirlerse bu maça da iyice demoralize olarak çıkacaklar,sahada yine muhtemelen silik bir gs olur sivas deplasmanında durum böyle olursa,ben sivas o maçtan en kötü ihtimal 1 puan çıkarır diye bekliyorum.Bizim de konya deplasmanımız var o maçı kazanabilirsek hem puan hem psikolojik olarak avantaj yakalarız gs'ye karşı,tabi yazdığım senaryonun gerçekleşmesi lazım önce fb ve sivastan en kötü ihtimal olarak beraberlik bekliyorum,bizim de konyayı yendiğimizi var sayarsak puan farkı da 4 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: black winter

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Cüneyt'e bak, gol attırmak için iyi uğraştı rezil herif

şu maçta bile cüneyt çakıra laf etmek rezillik asıl,2 kırmızı 1 penaltı es geçti adam daha ne yapsın

bizde biliyoruz hata yaptığını. ancak penaltı konusunda katılmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Los Borrachos

Galatasaray bu hafta puan kayberse ki kaybetmesi muhtemel fenerbahçe ile oynadığından dolayı,haftaya da zorlu bir sivasspor deplasmanları var ki galatasaray'ın çok kötü bir deplasman performansı var malumunuz,üstelik fb'ye yenilirlerse bu maça da iyice demoralize olarak çıkacaklar,sahada yine muhtemelen silik bir gs olur sivas deplasmanında durum böyle olursa,ben sivas o maçtan en kötü ihtimal 1 puan çıkarır diye bekliyorum.Bizim de konya deplasmanımız var o maçı kazanabilirsek hem puan hem psikolojik olarak avantaj yakalarız gs'ye karşı,tabi yazdığım senaryonun gerçekleşmesi lazım önce fb ve sivastan en kötü ihtimal olarak beraberlik bekliyorum,bizim de konyayı yendiğimizi var sayarsak puan farkı da 4 olur

sivas tır gibi ezip geçer gs yi. haftaya fark 6 olur.

• yine rahat bir maç izleyemedik sıkıntılı bitti oyuna bakarsak dany bugün iyi işler yaptı kritik müdahaleleri vardı motta yine savaştı mücadele etti veli vasattı jones un müdahalelerde iyiydi ismailde geçer not aldı.genel olarak takım iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: black winter

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Cüneyt'e bak, gol attırmak için iyi uğraştı rezil herif

şu maçta bile cüneyt çakıra laf etmek rezillik asıl,2 kırmızı 1 penaltı es geçti adam daha ne yapsın

E yani kırmızı vermedi diye bize herşey müstehak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

quote:

Orijinalden alıntı: Los Borrachos

Galatasaray bu hafta puan kayberse ki kaybetmesi muhtemel fenerbahçe ile oynadığından dolayı,haftaya da zorlu bir sivasspor deplasmanları var ki galatasaray'ın çok kötü bir deplasman performansı var malumunuz,üstelik fb'ye yenilirlerse bu maça da iyice demoralize olarak çıkacaklar,sahada yine muhtemelen silik bir gs olur sivas deplasmanında durum böyle olursa,ben sivas o maçtan en kötü ihtimal 1 puan çıkarır diye bekliyorum.Bizim de konya deplasmanımız var o maçı kazanabilirsek hem puan hem psikolojik olarak avantaj yakalarız gs'ye karşı,tabi yazdığım senaryonun gerçekleşmesi lazım önce fb ve sivastan en kötü ihtimal olarak beraberlik bekliyorum,bizim de konyayı yendiğimizi var sayarsak puan farkı da 4 olur

sivas tır gibi ezip geçer gs yi. haftaya fark 6 olur.

İnşallah benim de gönlümden o geçer ama biraz daha gerçekçi bakmaya çalıştım,bakalım yarınki maçta göreceğiz galatasaray'ın oyununu,motivasyonunu,arzusunu.Tabi derbinin ve evinde oynamanın havası deplasmanla ve sivas maçıyla farklıdır ama o maç da referans olabilir gs'nin önümüzdeki haftalardaki performansı için,2.lik için sonuna kadar yarışacaklar mı yoksa havlu mu atacaklar mental açıdan bu önemli.
    Biz belki çok iyi oynayamıyoruz,ama bunun arkasında sakatlıkların ve iyi bir iç saha atmosferimizin olmaması var yoksa istek olarak gs'den daha öndeyiz takım olarak.

• O golü yemeseydik iyiydi.
  • baya stesli bir maç oldu ama rahat izleyemedik..
  • Sivasspor çok mu iyi ki puan alacak rakipten? Kendi evlerinde Trabzonspor'dan 4 tane yediler. Konya maçı bizim açımızdan zor maç olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Sivasspor çok mu iyi ki puan alacak rakipten? Kendi evlerinde Trabzonspor'dan 4 tane yediler. Konya maçı bizim açımızdan zor maç olacak.

Kayseri çok mu iyiydi de arena'da galatasaray'ı yendi? Maç sonuçları oran-orantı ile belirlenmiyor,trabzondan 4 yediyse gs'den 6 yer gibi.Gs'nin deplasman karnesi zaten kötü,takım olarak da sorunları var,bunu mancini'nin açıklamalarından da görüyoruz.Neden olmasın yani çok zor bir şey değil,tabi biz önce kendi maçlarımıza bakmamız lazım biz kazanamadıktan sonra gs'nin kaybetmesi pek bir anlam ifade etmiyor
  • İyi bir galibiyet oldu ama keşke o son dakika da ki gol olmasaydı.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.