Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 22.Hafta | Beşiktaş - Balıkesirspor | 01.03.2015 | 19:00 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
3
Favori
10.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Şoklardayım şu an çünkü ligin bitimine daha 12 hafta var ve millet kahin kesilmiş yok şöyle yok böyle.

Olm ne zaman tahmin ettiğiniz gibi bitti bu lig?

Daha bu köprünün altından çok sular akar..

Gören de ligin bitmesine 2 hafta kalıcak zanneder..

Hiçççç belli olmaz bu işler. Gs nin kaybettiği hafta biz galibiyet alırsak puanlar yine eşitlenicek. Ne çabuk havaya giriyorsunuz.

bjk ile armızda 6+ averaj var.Arenada 0 puan yazın .10 hafta olarak heaapla

Biz winner takımız kolay kolay liderliği bırakmayız.
    2 zorlu deplasmanımız var.Fener ve trabzon

16-14=6 evet canım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen haftaya kadar gık diyemeyen geseliler bu hafta coşmuş :)
    daha 12 hafta var beyler, ama şimdilik keyfini sürmek hakkınız, hele hele Prandelli'den sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın detaylı taktik analizi:http://t.co/DyjkIdE4x0
  • Şuan hiçbirşey belli değil ama derbide süpriz olursa bir daha Galatasaray'ı kimse tutamaz o kadarda net konuşuyorum ve uzun zaman süre sonra ilk defa galibiyet alacağımıza bu kadar inanıyorum çünkü takım yenılse bıle lıder olacak bunun rahatlığıyla Gs nın yenebılecegını dusunuyorum.
  • ligin kaderini fener gs maci belirler fener yenerse 3 takimin sampiyonluk sansi esitlenir gs yenerse sampiyon olur.

• ne kaderler gördük biz
    öyle erkenden şampiyonluk olmaz türkiyede
    en sonra beşiktaş olacaktı yedirmediler 18 puanla
  • 3 puanlı sistem ve önümüzde daha 12 hafta var iken 4 puanın bu kadar abartılması, insanların bu derece kendinden bir şekilde takımı şampiyon ilan edermişcesine büyük konuşmalarını doğru bulmuyorum. büyük lokma ye büyük söz söyleme, ne olacağı hiç belli olmaz. üstelik önümüzde deplasmanda fenerbahçe derbisi, kendi evimizde de olsa yine de zorlu olacak beşiktaş ve trabzon derbisi var. bunları atlatmış, en yakın rakibin ile aranda 4 puan fark olsa hadi anlarım diyecem, ki bu durumda bile yine de saçma geliyor.

galatasaray'lıyım. ancak şu son günlerde oluşan ''winner'' algısı yüzünden çoğu renktaşlarımın sığ ve ezeli rakiplerini küçümsermişcesine yaptığı yorumları okumadan geçer oldum.
  • 12 sayfa boyunca en mantıklı yorum
  • artık herşey fb-gs maçında.. galatasaray yenemez ama o maç berabere biterse bile gs şampiyon.
    ama alper potuk un sakatlığı iyileşir ve ismail kartal da emenikenin yerine alperi oynatırsa fenerbahçe derbiyi farklı skor ile kazanır.
  • takmisiniz derbiye bak 2 haftada ne oldu kimsenin sans vermedigi gs lider oldu hic beklenmedik puanlar kaybedildi. yani her mac 3 puan beyler derbinin sonucuna göre kimse şampiyon olmayacak

• Beyler şimdi eğri oturup doğru konuşalım galatasaray kadıköyde feneri yenemez. Fener çok kötü futbol oynasa dahi yenemez. 15 yıldır yenemiyor. O yüzden hemen şampiyonluk havalarına katılmasın galatasaraylılar onlarda biliyor kadıköyde yenemiyiceklerini o maç berabere biterse beşiktaş veya galatasaray şampiyon olur ama o maçı fenerbahçe alırsa %85 şampiyondur. İnşallah 33.haftadaki bjk-gs maçında belli olur şampiyon daha heyecanlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yegemen

artık herşey fb-gs maçında.. galatasaray yenemez ama o maç berabere biterse bile gs şampiyon.
    ama alper potuk un sakatlığı iyileşir ve ismail kartal da emenikenin yerine alperi oynatırsa fenerbahçe derbiyi farklı skor ile kazanır.

Helal olsun. Potuk olunca farklı kazanır, potuk yoksa yenilir ha :) 60 cm çizgi dışından top sürerek attığı golle mi fark yaratacak? Ben 25 seneden bu yana hiç GS-FB derbisi kaçırmadım ve bugüne kadar FB nin GS den üstün oynadığı maç hatırlamıyorum. Ama 16 yıldır Kadıköy' de kazanamadığımız da ortada. Yarısında olay çıkardılar, kalan yarısında hakem HATAları ile kazandılar ama tarih bunları yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

artık herşey fb-gs maçında.. galatasaray yenemez ama o maç berabere biterse bile gs şampiyon.

Helal olsun. Potuk olunca farklı kazanır, potuk yoksa yenilir ha :) 60 cm çizgi dışından top sürerek attığı golle mi fark yaratacak? Ben 25 seneden bu yana hiç GS-FB derbisi kaçırmadım ve bugüne kadar FB nin GS den üstün oynadığı maç hatırlamıyorum. Ama 16 yıldır Kadıköy' de kazanamadığımız da ortada. Yarısında olay çıkardılar, kalan yarısında hakem HATAları ile kazandılar ama tarih bunları yazmıyor.

alper olmassa yenilir mi dedim ben? sezon başından beri fenerin maçlarını izleyen biri olarak yaptım o yorumu. emenikenin yerine alperin oynadığı maçlarda fenerbahçenin ne kadar iy olduğunu herkes görmüştü.
    fb nin gs de üstün olduğu maç hatırlamıyormusun? en son sizin deplasmanda yediğimiz kırmızı kart olmasa yenmiştik. ki zaten o karttan önce oyunun hakimi fenerbahçeydi. tüm futbol yorumcularıda o maçı fb nin hakettiğini söylemişti.

• Töre çok bencilleşmeye başladı herşeyi ben yaparım havasına girmiş bugünde yaptıkları cabası
  • quote:

quote:

Git kumda oyna dostum

• quote:

quote:

Demek ki sen 25 sene başka maç izlemişsin.
    Tam troll sun sen ya

Son maçta zor kurtulan bir gs vardı hala 25 diyor:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şampiyon galatasaray aranızda kavga etmeyin yarenler :)

• kadıköyden puan alamayız
  • Gökhan Töre gibi kaşıkla verip kepçeyle alan kimseler oldukça şampiyonluk şu oyuna şu emeğe rağmen kaçıp gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

Defalarca söylediğim üzere GS maçıyla beraber bıraktım demiştim ama gelen ısrarlar üzerine son kez açıyorum. Berabere bile kalırsak bırakırım

zor maç...

kardeş neyi bıraktın?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.