Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 2.Hafta | Beşiktaş-Çaykur Rizespor | 15.09.2014 | 20:00 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
0
Favori
7.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onder1911

bu takımın şampiyon olma ihtimali yok. En az 5-6 oyuncu değişmeli dedik geçen sene ilk 11 den hala aynı tas aynı hamam.
    bu arada penaltı falan ağlamayın her sene bir bahane buluyoruz kötü oynadığımızı kabul edin artık.

şampiyonluk ikinci haftada belli oluyorsa bu sene akhisarla konya kapışır heralde
  • -Olcay pasif
    -Töre formsuz
    -Orta sahada top yapıcak adam yok malesef
    -Defans uyumlu ama ramon güven vermiyo
    -Forvete demba ba sart
    -ikinci yarıyı izlemeyemedim bunun icinde frei hakkında bu mac icin yorumda bulunamam ama frei kanatlarda olcaydanda töredende istekli

Suanlık tespitlerim bunlar beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelin kadıköyde oynayın dedik, siz hala zulümpiyatta oynuyosunuz kardeşim.
  • Geçen sezon iki maçta da rizeye şansımız tutmadı.Birini hakemden diğerinde almeida. Bu maçı kazanır
  • Böyle bir şey var mı cidden?
  • Kadrodaki 3-4 oyuncu olmadığı sürece malesef hep böyle olacağız. Rize nin oyun yapısı bu beğenmmesekte saygı duymak zorundayız. Adamların gücü belli aldıkları her puan ligde kalma ve para kazanma açısından önemli.

• - Tribünlerin bu kadar boş kalmasını tahmin etmedim. Beşiktaş Rıdvan Dilmen'in söylediği yerde 17 bin kişilik Başakşehir Stadında maç yapabilir. Derbiler hariç tribünler full dolmayacak nasılsa. Başakşehir'in zemini Olimpiyattan çok daha kaliteli. Bence biran önce anlaşma yapılıp bu stada geçilmeli.

- Oğuzhan ve Demba Ba nın oynamadığı maçlarda bu görüntüyü daha çok izleyeceğiz o anlaşıldı.
    - Yaratıcı oyuncu sıkıntısı yüzünden 3.bölgede hiçbir varlık gösteremiyoruz.
    - Kenar oyuncuları koşu yapmadıklarından boş alan yaratılamıyor.
    - Son olarak sahada emek çalan hakemi es geçmeden olmaz. Tamam BJK takımı kötüydü ama bu hakemin hatalarını görmezden gelmek mümkün değil. Net 2 penaltıyı çalamayan hakem de malesef maçın neticesine tesir etti.
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Hiç uzaktan şut denemedik neredeyse, uzaktan daha fazla şut atsaydık rize defansını biraz daha açardık diye düşünüyorum.
  • bu takımda kerim frei ama olcayın yerine ama gökhanın yerine banko oynar, oynamalı. maçın sonlarında ki dikine oyunu çok hoşuma gitti, çalım ve adam eksiltme yönünden bence oğuzhandan daha etkili.

atiba ve veliden birisi fazla gibiydi sanki, yani rize zaten komple kapanmış haldeyken 4 defans 2 ön libero dan ziyade kerimi bunlardan birinin yerine alabilirdi biliç.

gökhana birisinin her pozisyonda yan hakemin önüne inmesine gerek olmadığını söylemeli.içeri katetmeyi öğrenmeli yoksa düz bir futbolcu görüntüsüne bürünüyor.

son olarak bu hakem nasıl fifa kokartı almış hayret, kim neye göre vermiş hiç yönettiği maçı izlememişler mi buna belge verirken, adam mottaya 2 kişinin aynı anda yaptığı faulu göremiyo, kerimin kendini yere bırakmasını anında müthiş önsezisiyle çözebiliyor, beşiktaş düşmanlığından başka bişey değil.

• Gökhan Töre aynı Quaresma gibi harcanan bir yetenek oldu Beşiktaşta. Çok istemiştim Fenerbahçe'ye gelmesini. Ama ne yazık ki orası burası oynak yönetim Türkiya A Milli takımında oynayan gurbetçi yeteneği fark etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

- Tribünlerin bu kadar boş kalmasını tahmin etmedim. Beşiktaş Rıdvan Dilmen'in söylediği yerde 17 bin kişilik Başakşehir Stadında maç yapabilir. Derbiler hariç tribünler full dolmayacak nasılsa. Başakşehir'in zemini Olimpiyattan çok daha kaliteli. Bence biran önce anlaşma yapılıp bu stada geçilmeli.

- Oğuzhan ve Demba Ba nın oynamadığı maçlarda bu görüntüyü daha çok izleyeceğiz o anlaşıldı.
    - Son olarak sahada emek çalan hakemi es geçmeden olmaz. Tamam BJK takımı kötüydü ama bu hakemin hatalarını görmezden gelmek mümkün değil. Net 2 penaltıyı çalamayan hakem de malesef maçın neticesine tesir etti.

Hangi penaltı kandırmayın kendinizi artık Motta nın itilmesi belki diğerlerinin alakası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

- Tribünlerin bu kadar boş kalmasını tahmin etmedim. Beşiktaş Rıdvan Dilmen'in söylediği yerde 17 bin kişilik Başakşehir Stadında maç yapabilir. Derbiler hariç tribünler full dolmayacak nasılsa. Başakşehir'in zemini Olimpiyattan çok daha kaliteli. Bence biran önce anlaşma yapılıp bu stada geçilmeli.

Hangi penaltı kandırmayın kendinizi artık Motta nın itilmesi belki diğerlerinin alakası yok

giray'ın pozisyon penaltı

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Böyle bir şey var mı cidden?

geçen yıl, Aziz Yıldırım Fikret Orman'a teklif etti, ancak Bjk yönetim kurulu istemedi diye biliyorum.
  • quote:

quote:

gökhanın penaltı pozisyonunda 2 ayağı yerden kesilmiş halde nasıl sırtüstü düştüğünüde mantıklı şekilde açıklarsın heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: PederliKeder

Gökhan Töre aynı Quaresma gibi harcanan bir yetenek oldu Beşiktaşta. Çok istemiştim Fenerbahçe'ye gelmesini. Ama ne yazık ki orası burası oynak yönetim Türkiya A Milli takımında oynayan gurbetçi yeteneği fark etmedi

Tire kendi istedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboveusonlysky21

Allah rızası için söyleyin hangi kafayla Cenk Tosun'u aldılar geçen hafta gol atsa ne olur bir maç kazandırır 10 maç kaybettirir böyle forvet adamın ayağına top deymedi be

biz transferimizi 5 yabancıya göre yapacağız diyen MR. Orman kafasıyla yapıldı.
  • quote:

quote:

• Bu sezonda iktidar BEŞİKTAŞ'ımıza oynuycak ve böylelikle herşeyin önüne geçeceğini 35 kişi mahkemeye sevk edildiğinde anlaşılmıştı bugün ki maçda da herşey ortadaydı BEŞİKTAŞ'ımızın allah yardımcısı olsun diyorum ve gerisini siz anlayın.
  • pfdk hayırlı olsun
  • rizenin formaları paintte çizmişler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.