Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 2.Hafta | Beşiktaş-Çaykur Rizespor | 15.09.2014 | 20:00 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
0
Favori
7.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maça dair tek iyi şey holoskoyu tekrar görmek oldu herkesle de el sıkıştı özlemişiz beşiktaşın çocuğunu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

bu maç 0dan 0

Mesajı eksileyen arkadaşı buraya alalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Gökhan Töre ne iş yapar, ruslar iyi kazık attı bize

n daha Chelsea altyapısındayken bir şey olmaz diyordum hala diyorum ama insanlar kulüp bazlı yorum yapıyorum sanıyordu.
  • atiba yamuk ayağına şettirriyim
  • Bu akşam Beşiktaş banko kazanır da ligde zirveye çıkar diye düşündüm, 1-1 bitmiş. Maçı izlemedim gerçi, nasıl futbol döndüğünü bilmiyorum da.

Bu sezon ligimiz tatsız tutsuz, az gollü başladı. :)
  • motta yüzünden verem oldum bugun
  • yok abi oğuzhan olmayınca takımın iq seviyesi 20 falan oluyor sanırım pas atmak oyunu açmak çok mu zor
  • 10 numara olmayınca en büyük aktivite yan pas geri pas oluyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

https://m.ak.fbcdn.net/photos-d.ak/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-0/10702038_10205280467149957_645157703184538054_n.jpg?oh=88d23a4e64ede4d1525ce98020b4e343&oe=54C9FC24&__gda__=1422952733_7e80bb63cb7649b391b44b9d28f64f2f :(

Niye Beşiktaş'a oynuyorsun kardeşim resmen takımı sabote ettin senin yüzünden kazanamadık maçı

• Gene kanser gene kanser

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmailden sağ bek olmaz.... Adam solunda baskı yapıyor sağ ayağıyla önünde ki arkadaşına top atabilir ama solöayağına alıyor adama top atıyor. Sadece sol ayağı var böyle topçu olmaz abi. Bıktırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Necip girdikten sonra değişti biraz işler. Sağ ayaklı adam sonuçta.
  • Allah rızası için söyleyin hangi kafayla Cenk Tosun'u aldılar geçen hafta gol atsa ne olur bir maç kazandırır 10 maç kaybettirir böyle forvet adamın ayağına top deymedi be
  • Bu sene de işimiz zor.
  • Motta, Veli ve Gökhan töre çok kötülerdi. Sağlık olsun stadın boş olması, perşembe gününe avrupa ligi macımızın olması ve bu maçın pazartesi gibi bir güne konması nedeniyle beraberlikle ayrıldık. Tabi birde hakem faktörü var.
  • Gol atmamız tesadüfe kalmış, keşke Gekas'ı alsaydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

gs ve fb berabere kaldığına göre bizimde puan kaybedeceğimiz kesinleşti

Ben sana nediyim ki

napim aga alıştık
  • bu takımın şampiyon olma ihtimali yok. En az 5-6 oyuncu değişmeli dedik geçen sene ilk 11 den hala aynı tas aynı hamam.
    bu arada penaltı falan ağlamayın her sene bir bahane buluyoruz kötü oynadığımızı kabul edin artık.
  • Üzülüyorum cidden bu hale üzülüyorum halısahadan adam toplasan daha iyi oynalar bu adamlar bu işten para kazanıyor oynadığı takım BEŞİKTAŞ gibi soylu ve büyük bir takım ancak işlevleri 0 Cidden para da kalmadı oyuncuda alamıyoruz tek çare dışarıya çıkıp adam aramak olmuyor böyle bıktım artık böyle maçlardan
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.