Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | ESKİŞEHİRSPOR - FENERBAHÇE 01.ŞUBAT.2014 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
4
Favori
13.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mehmet topal 5 top kaybetti ..birisi gol oldu diğerleri gol pozisyonu oldu.. Adam sakat sakat oynatıldı sanırım..
    Volkanda artık biraz dinlensin bence...Canerin o güzel paslarına yazık oldu..
  • Fark hala 10 puan oynanmamış maça puan mı yazıyorsunuz telaşa gerek yok 3 tane eksik vardı Kuyt golü atsaydı çok farklı konuşacaktık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımda sakatlıklar olunca gedikler mi olacak hep. Kapanabilen takımlara ve sert savunma yapan takımlara karşı daha sabırlı olmayı öğrenebiliriz bugün kaçan net pozisyonlara ve boşa geçen onca baskıya rağmen bir beraberlikle dönmek fevkalade mümkündü.
  • Hahhaah gs liler seviniyor lan, fark Belki 7 ye düşücek diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmky

Bu Ersun a çok gülüyorum ben ya

anlatta bizde gülelim

Ersun Hoca kalp ameliyatı geçirdi ben korkuyorum bir gün kalpten gitmese sahanın kenarında genç yaşta

bu arada aragones hoca ölmüş Allah rahmet eylesin rahmetli sayesinde Guiza gibi bir futbolcu gördü bu ülke

• Ersun Yanal'ın yayıncı kuruluşa açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
    "Takım olarak mağlup olduk, takım olarak kazandığımız gibi. Webo'nun çıkması oyun sistemimizi etkiledi. Pozisyonlar bulduk ama topu içeri atamadık. Çok maçlar kazandık, her maçı kazanabilecek bir takımız. Kazanamadığımız için üzgünüz. Hemen toparlanıp kalan 15 maçın motivasyonu sağlayacağız ve şampiyon olacağız.

Özellikle ikinci yarıda biz daha çok pozisyon bulmuştuk. Bir maç kaybettik, sezonu kaybetmedik. Neler yapabileceğimizi uzun zamandır gösteriyoruz, buna devam edeceğiz."

Webo'nun durumuyla ilgili de konuşan Yanal, "Tektiklerden sonra belli olacak. Bileğinde burkulma sonucunda meydana gelen aksaklık var. Umarım önemli bir şey çıkmaz" dedi.

• Kalede volkanı gördükçe tüylerim ürperiyor bence kale merte teslim edilmeli hiç değilsede geleceği var
    emre nin 90 dakika oynayacak ne gücü var , nede kondisyonu
  • Fenerbahce'nin onunde Webosuz Emenikesiz cikacagi kritik sivas deplasmani var. Ordan da yenilgi geldigi takdirde lig karisir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın saat 21'i bekliyorum.
    Çok merak ediyorum
  • etkili oynayan fenerbahçe idi fakat es es kazanmayı bildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmky

Bu Ersun a çok gülüyorum ben ya

anlatta bizde gülelim

Ersun Hoca kalp ameliyatı geçirdi ben korkuyorum bir gün kalpten gitmese sahanın kenarında genç yaşta

bu arada aragones hoca ölmüş Allah rahmet eylesin rahmetli sayesinde Guiza gibi bir futbolcu gördü bu ülke

Şampiyon olcaz demişte ona güldüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskisehir haketti adamlar hakkiyla kazandi

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    ne kaybedek farklı kazanır şampiyonluğu bırakmaz...
  • Sıkıntı yok beyler desteğe devam biriki maç kaybedince takımımıza sırtımızı dönmeyiz biz bizim farkımız bu destek olalım ki takım hırslansın
    Volkan konusunda bende katılıyorum mertde çok başarılı ve şans verilip kendini kanıtlaması lazım.

• Zaten bizim her şeyimiz rastgele dimi Futbolda rastgele diye bir şey yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

Zaten bizim her şeyimiz rastgele dimi Futbolda rastgele diye bir şey yoktur.

Yapmayın hocam o ayağı bilerek öyle olacağını bilerek mi uzattı kuyt. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: legendim

etkili oynayan fenerbahçe idi fakat es es kazanmayı bildi

kusura bakma ama hakettin yani bunu

• Noluyoruz ya. Burası FB alanı değil mi.

Bencede FB etkili oynadı. EsEs hiç oynamadı demiyoruz ama FB gerçekten etkiliydi. Fenerbahçenin daha az oynama oranı olsada. Bu oran genellikle rakip ceza sahası çevresinde geçti. İstatiskikte şutlar yakın gözükmesine karşın topu ayağına aldığında daha etkili olan taraf FB idi. Ama Eski genelde çok dirençliydi ve orta saha çevresinde pas yaptı ve en önemlisi kendi ceza sahası önünde ve yarı alanında karşıladı oyunu ve bunu çok iyi yaptı. FB şuursuz ataklardan sonrada Eski nin topla oynama oranı yükseldi.

Biraz daha sabırlı aceleci olmayan bir oyun oynasaydık maç çok daha farklı olurdu. Butür maçlarda yavaş ama sağlam ataklarla ilerlemeyi öğrenmeliyiz. Tempomuz iyi bunu devam ettirmek istiyoruz ancak. Gerektiği zamanda oyunu ortasahada kurmayı ve ortasahada ve kendi yarı alanımızın önünde karşılamayayıda iyi yapmalıyız. Gol attığımızda iyi. Ancak çok net goller kaçtığında ve her top kaptırıldığında savunma dengesiz yakalanıyor ve bütün bu toplar tehlike oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.