Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Çaykur Rizespor - Beşitaş | 08.02.2015 | 19:00 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
2
Favori
12.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: devcity

hakemi dikkatle takip edecegiz ;)

KONUDAKI LK MESAJIM !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1persie

Liverpool maçındaki temennim turu hakem eyyamı ile son anda kaybetmeniz, acısı daha büyük olur, beter olursunuz inşallah...

Adalet size de lazım olacak unutmayın, dün tiyatro izledik resmen. Herşey kurgu.

al işte bir kafasız daha artık cevap vermicem bu tescilli şilecilere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp nin niye yüzde 50 oy aldığını fenerlilere bakıp anlayabilirsiniz :D birileri öğretiyor bunlar papağan gibi tekrarlıyor. kumpas parelel devlet kumpas amerikan oyunları dış güçler penslivinya :P :D montaj kedididr kediîiii

• quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Bir fenerli olarak tüm Beşiktaşlıları kutlarım liderliğin tadını bir hafta çıkartın

Tesekkur ederiz
    Bu sene şampiyon biziz

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın, daha gün doğmadan neler doğar, bu ne özgüven bu ?

İnanç meselesi

Bizimkisi borumu ? bizimkiside inanç

• hic o kadar ustunde konusulacak bir mac degil..macin basliklari bellidir ve tartisilmasi abestir

- Besiktas hakemle kazanmadi! Verilen tum kararlar dogru.

- Sıkıntı varsa ne hakemde nede Besiktasta, tamamen Rizesporlu futbolcularda vardi. Rakip takim taraftari olarak birine saracaksak bu Rizesporlular olmali..

- Besiktas bu futbolla sampiyon olamaz, Besiktaslilarinda buna kafa yormasi lazim...

Bu kadar basit...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Kimse hakeme laf etmesin kartlarda penaltida dogruydu hatta penaltiyi yaptiran 2. Saridan gitmesi lazimdi. Ben bilic icin korkak dedigimde bazi arkadaslar tepki gosteriyordu. Rakip 9 kisi bizim defans 4 lüsü yerinde duruyor ataklarda. Halen dedigimin arkasindayim insallah vodafone arenada basimizda sergen olur

Bilicten baskasi takimi bu hale getiremezdi ormanin yeri ayri tabii, sergenin kendinden haberi yok , bu arada bai fenevliler yok bjkyi kayiriyilar diyilar , lan her macta size haksiz yere kazandiriyilar ,bize alnimizin akiylab2 kart verdiler kiyameti kopardiniz ,elini yureginize koyunlan ,10 spor kanalinin 10 u da'' kartlar ve penalti dogruydu hatta son dakikalarda bir kirmizi daha gelebilurdi cakir insiyatif kullandi ''deniliyo . birakin yok kendilerini acindiriyolwr bilmem ne ,kartal ikinci olursa serefli ikinci,birinci olursa onurlu biriinccidir, acindirma havalarini da gecin, milleti de galeyana getirmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hic o kadar ustunde konusulacak bir mac degil..macin basliklari bellidir ve tartisilmasi abestir

- Sıkıntı varsa ne hakemde nede Besiktasta, tamamen Rizesporlu futbolcularda vardi. Rakip takim taraftari olarak birine saracaksak bu Rizesporlular olmali..

- Besiktas bu futbolla sampiyon olamaz, Besiktaslilarinda buna kafa yormasi lazim...

Bu kadar basit...

İlk ikisiine katiliyorum ucuncusunu valla kusura bakma kardes zaman belli eder ,yani simdi atip tutsam bjk sampiyon diye o da olmaz ama fb ve gsye bagli. Gerci gs koptu kopacak, derbilerde ustunluge ve de kondisyona bagli yani sureklilik

• quote:

Orijinalden alıntı: devransule

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hic o kadar ustunde konusulacak bir mac degil..macin basliklari bellidir ve tartisilmasi abestir

Bu kadar basit...

İlk ikisiine katiliyorum ucuncusunu valla kusura bakma kardes zaman belli eder ,yani simdi atip tutsam bjk sampiyon diye o da olmaz ama fb ve gsye bagli. Gerci gs koptu kopacak, derbilerde ustunluge ve de kondisyona bagli yani sureklilik

bu futbolla olamaz, zaman filan gostermez, olamaz net..

ama dedigim gibi, bu futbolla olamaz..biz nasil haftalar once balikesir yada erciyesi yendigimiz mactaki futbolla olamiyacaksak besiktasta bu futbolla olamaz..

tabi daha cok mac var, besiktasin dezavantaji hala 3 kulvarda devam ediyor olmasi, aylardir avrupayi unuttular.

sezonu erken acti, yeni gelenler sakatlandi, yavas yavas dusus baslayabilir..

ama tabi bunlar olabilecek seyler, olacaklar diye birsey yok..

birde hem besiktaslilara hemde fenerlilere lafim var,

sampiyonlukta rakip olduk diye birbirimizi yemeye hic luzum yok, hele yok şikeciler vs gibi laflar hic dogru degil.

2 takiminda ortak dusmani vardir. ben haftalar once umarim besiktas sampiyon olur diye yazmistim burada. ben olamiyacaksam siz olun ama sirf yarisiyoruz diye cirkinlesmenin alemi yok.

onu zaten yoneticiler yapiyor...

• Nedir anlaşamadığınız mesele? Neyi tartışıyorsunuz? Lider miyiz, evet. Hakkımızla ve alınterimizle kazandık mı, kazadık. Boş laf yapmaya hiç mi hiç lüzum yok. Herkes kendi bahçesinde sidik yarıştırsın. Haydi, dağılın.
  • Gördüğüm Beşiktaşın attığı goller sadece Rizespor kalesine girmemiş : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysions

akp nin niye yüzde 50 oy aldığını fenerlilere bakıp anlayabilirsiniz :D birileri öğretiyor bunlar papağan gibi tekrarlıyor. kumpas parelel devlet kumpas amerikan oyunları dış güçler penslivinya :P :D montaj kedididr kediîiii

bir bjk olarak yaniliyorsunuz diyorum ve hic yakistiramadim neyse cokta birsey soylemeiyorum fenerlilerin neci oldunu herkez bilir.

M.K.A

• Kim ne derse desin, bu sene ligde en iyi futbolu Beşiktaş oynuyor.
  • Olcan takimdaki en iyi bek.

• elysions E kullanıcısına yanıt
    senin seviyene inmek istemiyorum şeref yoksunu zavallı insan bir takım için hakaret ediyorsun beşiktaş yönetimi cebine para mı koyuyor ben senin gibi holigan değilim fanatik bile değilim ergenlik dönemlerimdeki gibi heyecanlanmıyorum bile. kimin ergen olduğu belli olmuyor mu ? cevap bile vermicem yazmışsın sonra tükürdüğünü yalayıp küfürler savurmuşsun ama ben tek kelime cevap vermicem adminler ilgilensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Kadikoy'e Galatasaray ve Besiktas'ta geliyor ama adamlar en azindan futbol oynuyor.

Hep bu basinizdaki mafya baskanin isleri bunlar. Arkasina guveniyor zaten, sıkıyorsa halkın icine girsin. Öyle imamla falan poz vermekle olmaz o isler, ibadet dedigin gizli yapilir. O adamdan(!) utanacaginiz yerde birde ovunuyorsunuz.

Biz ne başkanlarla ne ovunenler gördük, iğneyi önce kendinize batirin

Başkanıyla övünen sizlersiniz. Başkanınızın ayaklarını öpecek Trabzonspor taraftarları var.

Bizim taraftarların bir kısmı ve GFB, Aziz Yıldırım'ı sevmezler zaten. Herkes her şeyin farkında da bilmemezlikten geliniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Kim ne derse desin, bu sene ligde en iyi futbolu Beşiktaş oynuyor.

En iyi futbolu Bursaspor oynuyor. Adamların maçını izlemek için televizyonu 10 dakika önceden açıyorum. Özellikle Volkan Şen sezonun oyuncus bence. Karakterinden nefret ederim ma futbolu iyi oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarrusiaF1

quote:

Orijinalden alıntı: elysions

akp nin niye yüzde 50 oy aldığını fenerlilere bakıp anlayabilirsiniz :D birileri öğretiyor bunlar papağan gibi tekrarlıyor. kumpas parelel devlet kumpas amerikan oyunları dış güçler penslivinya :P :D montaj kedididr kediîiii

bir bjk olarak yaniliyorsunuz diyorum ve hic yakistiramadim neyse cokta birsey soylemeiyorum fenerlilerin neci oldunu herkez bilir.

M.K.A

MHP'li başkan dönemini hatırlamıyor musunuz?

Ben Çerkeş Ülkü Ocakları'nda görev yaparken gençlere bedava Fenerbahçe maç bileti dağıtılıyordu. Bu bilgiyi eminim çoğunuz bilmezsiniz diye düşünüyorum. Ayrıca 2000'li dönemlerde maçların başında İstiklal Marşımız okunurken stadın neredeyse tamamı bozkurt işareti yapardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

quote:

Orijinalden alıntı: Trachtenberg

Başlıkta beşitaş mı yazıyor?

Evet kurallar gereği o şekilde

ne biçim kuralmış o?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.