Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Çaykur Rizespor - Beşitaş | 08.02.2015 | 19:00 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
2
Favori
12.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan arkadaş Rize li galiba galiba :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

Orijinalden alıntı: Bray Wyatt

quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

haftaya bursa beşiktaşı dağıtır zaten sıkıntı yok :)

Bursa'nın borusu zayıf takımlara öter anca. Haftaya Bursa'yı rahat yeneceğiz yenemezsek hatırlatın bu mesajı bana.

He he de gardaş.
    Takım istikrarlı giderse uzun süredir böyle oynayamıyorlardı. Güzel ve keyifliydi.

gençler maçını izledin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Kadikoy'e Galatasaray ve Besiktas'ta geliyor ama adamlar en azindan futbol oynuyor.

Hep bu basinizdaki mafya baskanin isleri bunlar. Arkasina guveniyor zaten, sıkıyorsa halkın icine girsin. Öyle imamla falan poz vermekle olmaz o isler, ibadet dedigin gizli yapilir. O adamdan(!) utanacaginiz yerde birde ovunuyorsunuz.

Biz ne başkanlarla ne ovunenler gördük, iğneyi önce kendinize batirin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Çay? Kahve?

Çarpıntı yapıyolar hocam varsa su alıyım

Su kalmamış.
    Ayran vereyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Galle

quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

îttir kaktir sampiyonluk olmaz bu futbolla olmaz

2 kırmızıkart 1 penaltı
    9 kişi halen atak yapabilen bir rize karşısında izlediğim beşiktaş
    3 puan kazanmış olabilir ama böyle şampiyonluk olmaz.

Fenerin Antep,eskişehir,gençler,erciyes maçlarından sonra aynı şeyleri yazsaydın şimdi söylediğinin bi anlamı olabilirdi, yıllar sonra bir maçta lehine doğru kararlar verildi çıldırdınız.

Rakip ceza sahası içinde voleybol oynasın penaltı verilmesin mi?
    Rakip kimsenin tartışmaya bile gerek duymadığı bir pozisyonda kırmızı kart görmesin mi?
    İyi oynamadık diye kazandığımız maçta 3 puan almayalım mı?

Siz anca " trabzon 12 kişi defans yaptı yeaa, beşiktaş kırmızı penaltı yeaa" dan öteye gidemezsiniz.

Her mac hakemi karıştıriyorsunuz,7 penaltı kullandık bunlardan 5 tanesi hakli,ikisi haksiz.Sen onde baski yaparsan rakip penalti yapar.Asil siz Fener penaltı, Beşiktaş şeref yeaa dan öteye gidemezsiniz.Sizin yokmu hatalı kararlar?Tabiki var Eskişehir maçı, Karabük maçı,Mersin maçındaki alakasız penaltı, Gökhanın dirseği vs daha birkaç tane sayabilirim,ha ben hakeme yada Beşiktaş'a kizmiyorum futbolun içinde olan şeyler bunlar, lütfen artik bunları bırakıp futbola bakin,su aşikar ki Beşiktaş hiç iyi değil son 2 maçtır.

• "7 penaltı kullandık bunlardan 5 tanesi hakli,ikisi haksiz." Bi kere de gözünüzle izleyin şu maçları kardeşim bu ne arsızlık böyle.
    Fenerin yaklaşık 10 maçta dakika 85-95 arası aldığı penaltılar ile, bu maçta dakika 88'de Beşiktaşın aldığı penaltıyı karşılaştırmak en hafif tabiriyle izansızlık,haysiyet yoksunluğudur.

Rezilliğin standartlarını o kadar kesin belirlemişsiniz ki her penaltiyi ve karti kendi takimima verilen boktan kart ve penaltilar gibi saniyorsun.

Veya

Maçı izledim ama tek bildigim fanatizm oldugu icin futboldan bir bok anlamiyorum dolayisiyla kararlara kafam basmadi de baride bizde şu yazdıklarına bi anlam verelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

quote:

quote:

Bursa'nın borusu zayıf takımlara öter anca. Haftaya Bursa'yı rahat yeneceğiz yenemezsek hatırlatın bu mesajı bana.

He he de gardaş.
    Takım istikrarlı giderse uzun süredir böyle oynayamıyorlardı. Güzel ve keyifliydi.

İzledim. Orada gençler iyi değildi rize kadar. Beşiktaş savunması da çok açık verdi. Bu maçta rüza iyi oynadı. 9 kişiydiler burakmadılar. Tabii bizimkilerde biraz rehavet oldu.
    Ziraat maçları zaten fiyaskoydu belki bilinçliydi.
    Çalışmadan çıktıkları doğaçlama tiyatro gibi oynadıkları aşinaydı. Rize maçında çalışıldığı gözlemlenebikiyor. Gençler maçı da öyleydi. Çalışarak çıktıkları anlaşılıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: retropc

beyler böyle maç saatn adamlar varmış nasıllardır sizce

bedava kazanmak için takip edin arkadaşlar
    https://www.facebook.com/kuru0101
    İlyas Kuru

Maç satmak nedir yaw?
    Kelin ilacı kendine. %1000 güvenilir falan saçmalamış. Lan kendin kazan o zaman nr para kasmaya çalışıyorsun. Taviz vermeyin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

Bir fenerli olarak tüm Beşiktaşlıları kutlarım liderliğin tadını bir hafta çıkartın

Tesekkur ederiz
    Bu sene şampiyon biziz

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın, daha gün doğmadan neler doğar, bu ne özgüven bu ?

İnanç meselesi

Bizimkisi borumu ? bizimkiside inanç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

quote:

quote:

He he de gardaş.

İzledim. Orada gençler iyi değildi rize kadar. Beşiktaş savunması da çok açık verdi. Bu maçta rüza iyi oynadı. 9 kişiydiler burakmadılar. Tabii bizimkilerde biraz rehavet oldu.
    Ziraat maçları zaten fiyaskoydu belki bilinçliydi.
    Çalışmadan çıktıkları doğaçlama tiyatro gibi oynadıkları aşinaydı. Rize maçında çalışıldığı gözlemlenebikiyor. Gençler maçı da öyleydi. Çalışarak çıktıkları anlaşılıyordu.

bursanın dünkü gençler maçını dedim skora baksan 3-1 yazıyor ama ilk golde josue hayatının golünü attı, ikinci gol son dakikalarda taraftarın gazıyla arka arkaya yüklenmeyle geldi, son golde de tamamen moral bozukluğuyla gol yediler. bursa'nın oyununu ben de genel olarak beğeniyorum hatta dün bursa'yı destekledim ama beşiktaş'ı parçalar falan demek komik bana göre.

• Hakem normal davranınca herkesin tuhafına gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

Muhahaha ne güldüm ya şerefli Takımın hali bi başka oluyo şerefsiz dedikleri Fenerbahçenin bütün sezonda kazandıklarını tek maçta aldı adamlar helal olsun ne diyim

Hangisi hatalı karar mesela

Ilk kırmızı kart dogrumuydu sence ve maçın sonuna dogru bir çok pozisyonda Beşiktaş lehine düdük çaldı hatalı olarak sanırsam 3-4 dakkada 3 faul yanlıştı

Ilk kırmızinin dogru ya da yanlis oldugunu ne sen blilebilirsin ne ben belli ki kufurlu konuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

Dün fenere yapılanlar, bugün beşiktaş ın kazanması için yapılanlar süleyman Seba sezonu devam ediyor.sonrada çıkıp ağlıyorlar herşeye rağmen şampiyonluk diye sizin birşey yapmanıza gerek yok şampiyon yapacaklar Beşiktaşı hayırlı olsun beyler 4 yıldız adına reyting i seneye de kazanacaklar çok şerefli takım beşiktaş halkın takımı helal be yürüyün içiniz rahat olsun beşiktaş taraftarı hakkınızla alıyorsunuz Şerefli takım peeehh

birader ne saçmalıyorsunuz siz, 14-15 yaşındaysan anlarımda. ulan 7-8 tane beleş penaltın var hala dünkü yüzde yüzlük 2 penaltıya vıdı vıdı yapıyorsun. iki kırmızıda doğru allah herkeze sizin gibi kafa versin valla adam 12 puan toplamış hakem hatalarıyla bjkyi şampiyon yapcaklar diye ağlıyor.

bugüne kadar bjkye yapılanlar fenere gsye yapılsaydı ortalık inlerdi.
    çoluk çocuğa tarih dersi vermicem burda.

parayla şampiyonluk nekadar kolayyy....vahap beyazla ahmet çakar...

şimdi al biberonunu sızla bi köşede.

• quote:

Orijinalden alıntı: elysions

quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

Dün fenere yapılanlar, bugün beşiktaş ın kazanması için yapılanlar süleyman Seba sezonu devam ediyor.sonrada çıkıp ağlıyorlar herşeye rağmen şampiyonluk diye sizin birşey yapmanıza gerek yok şampiyon yapacaklar Beşiktaşı hayırlı olsun beyler 4 yıldız adına reyting i seneye de kazanacaklar çok şerefli takım beşiktaş halkın takımı helal be yürüyün içiniz rahat olsun beşiktaş taraftarı hakkınızla alıyorsunuz Şerefli takım peeehh

birader ne saçmalıyorsunuz siz, 14-15 yaşındaysan anlarımda. ulan 7-8 tane beleş penaltın var hala dünkü yüzde yüzlük 2 penaltıya vıdı vıdı yapıyorsun. iki kırmızıda doğru allah herkeze sizin gibi kafa versin valla adam 12 puan toplamış hakem hatalarıyla bjkyi şampiyon yapcaklar diye ağlıyor.

şimdi al biberonunu sızla bi köşede.

bide bjk taraftarına ağlak demiyor mu kendisi ağlıyor bi saat burda ulan hakketen ne kullanıyosanız ondan istiyorum bende.

bir tane örnek ver boş boş konuşcana fenere trabzon maçında ne yapıldı lan?

üstüne trabzona zırt pırt her pozisyonda kart gösterdi hakem egemenide atamadı
    .

alıştınız tabi bedava penaltılara şikelere. sizde yüz olsa zaten sağır sultanın duyduğu trabzonun çalınan şampiyonluğundan sonra bık bık ötmezdiniz ama yüz olacak insanda işte mahmut uslu gibi yöneticisi olan takımın senin gibi ergen taraftarı olması normaldir.

• düzenle kısmı sorunlu arkadaşlar forum donanımda. benim hatam değil yani.

tek sorum bar son olarak, bu fenerliler nereleriylr izliyor maçı?

ve nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyorlar yöneticisyle taraftarıyla?

helal olsun valla hacı osmanoğluna, dinsizin hakkından imansız gelir.

• tff çoktan şampiyonu belirlemiş, tiyatro izliyoruz. bjklilere de eziyet oluyor burda cevap vermeye çalışıyorlar, komik savunmalar çıkıyor ortaya.
  • şurda size tepeden tırnağa küfür eden takımdaşlarıma kızamıyorum hakikaten zeka akıl mantık vicdan etik ahlak her türlü sınırı zorluyorsunuz fenerliler biraz onurlu şerefli olun..!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysions

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

tff çoktan şampiyonu belirlemiş, tiyatro izliyoruz. bjklilere de eziyet oluyor burda cevap vermeye çalışıyorlar, komik savunmalar çıkıyor ortaya.

vallahi komik duruma kimin düştüğü belli hatta daha çok siz gerizekalı durumuna düşüyorsunuz ama bunu anlamak içinde biraz zeka gerekiyor tabi.

hadi öyle olsun bakalım.
  • Liverpool maçındaki temennim turu hakem eyyamı ile son anda kaybetmeniz, acısı daha büyük olur, beter olursunuz inşallah...

Adalet size de lazım olacak unutmayın, dün tiyatro izledik resmen. Herşey kurgu.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.