Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Çaykur Rizespor - Beşitaş | 08.02.2015 | 19:00 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
2
Favori
12.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir fenerli olarak tüm Beşiktaşlıları kutlarım liderliğin tadını bir hafta çıkartın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

koyduk mu?

9 kişi kalmış rizeyi penaltı ile anca yenmek liverpool maçında yetmeyecek
  • çok kötü oynadık, hatta galibiyeti şansla aldık

ama şu nokta önemli, önceden iyi oynarken puan kaybediyorduk, oysa şampiyon olmak istiyorsak bu maçta olduğu gibi kötü oynarken de kazanabilmeliyiz

inişler çıkışlar illa ki olacaktır. sezon başındaki iyi oyunun hep devam etmeyeceği belliydi,
    çözülmesi gereken, dün akşamki kötü oyunun da devam etmemesini sağlayabilmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

2 kırmızı kart ve penaltıya itiraz edenin futbol bilgisinden şüphe duyarım.

Bunun yanında 9 kişiye karşı daha kötü oynayamazdık.

Tolga kendine gelmeli yediğimiz golde %100 hatalı.

Yanlış düşünüyorsun kardeşim. %1500 olacak o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1persie

quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

koyduk mu?

9 kişi kalmış rizeyi penaltı ile anca yenmek liverpool maçında yetmeyecek

Beleş penaltı alamayınca yetmediği gibi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

Bir fenerli olarak tüm Beşiktaşlıları kutlarım liderliğin tadını bir hafta çıkartın

Tesekkur ederiz
    Bu sene şampiyon biziz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Bir fenerli olarak tüm Beşiktaşlıları kutlarım liderliğin tadını bir hafta çıkartın

Tesekkur ederiz
    Bu sene şampiyon biziz

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın, daha gün doğmadan neler doğar, bu ne özgüven bu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Tesekkur ederiz
    Bu sene şampiyon biziz

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın, daha gün doğmadan neler doğar, bu ne özgüven bu ?

İnanç meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

îttir kaktir sampiyonluk olmaz bu futbolla olmaz

2 kırmızıkart 1 penaltı
    9 kişi halen atak yapabilen bir rize karşısında izlediğim beşiktaş
    3 puan kazanmış olabilir ama böyle şampiyonluk olmaz.

Fenerin Antep,eskişehir,gençler,erciyes maçlarından sonra aynı şeyleri yazsaydın şimdi söylediğinin bi anlamı olabilirdi, yıllar sonra bir maçta lehine doğru kararlar verildi çıldırdınız.

Rakip ceza sahası içinde voleybol oynasın penaltı verilmesin mi?
    Rakip kimsenin tartışmaya bile gerek duymadığı bir pozisyonda kırmızı kart görmesin mi?
    İyi oynamadık diye kazandığımız maçta 3 puan almayalım mı?

Siz anca " trabzon 12 kişi defans yaptı yeaa, beşiktaş kırmızı penaltı yeaa" dan öteye gidemezsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tolgay'ın sosa ' ya attığı arapas müthişti .. sonunda da penaltı oldu zaten..

ozi yerine sosa - tolgay ikilisi denenmeli bursa maçında.. etkili olacaktır..
  • Beyler Oğuzhan 2 haftadır çıkışta adama gereksiz yükleniyoruz. Artık şu Tolga gerçeğini görmenizi rica ediyorum. Cenk'e her yediği golde atıp tuttuk ama Tolga efendi 2 sezondur neler yiyor kimseden bir tepki görmedim. Bu takımın en çok transfer ihtiyacı olan mevki kaledir. Cenk ile Tolga arasında da gram fark yoktur. Genç olmasından dolayı Cenk'i seçerim ben. Tolga hiçbir maç güven vermedi, vermeyecek. Kaleye gelen top gol olur diyorum her maç sağolsun yanıltmıyor. Ekstra olarak dün akşamki gibi kaleye gelmeyen topun da gol olmasını sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: negres_1903

Beyler Oğuzhan 2 haftadır çıkışta adama gereksiz yükleniyoruz. Artık şu Tolga gerçeğini görmenizi rica ediyorum. Cenk'e her yediği golde atıp tuttuk ama Tolga efendi 2 sezondur neler yiyor kimseden bir tepki görmedim. Bu takımın en çok transfer ihtiyacı olan mevki kaledir. Cenk ile Tolga arasında da gram fark yoktur. Genç olmasından dolayı Cenk'i seçerim ben. Tolga hiçbir maç güven vermedi, vermeyecek. Kaleye gelen top gol olur diyorum her maç sağolsun yanıltmıyor. Ekstra olarak dün akşamki gibi kaleye gelmeyen topun da gol olmasını sağlıyor.

+1903

Tolga Trabzonspor'daki performansından çok uzak. Dün akşam yediği gol olacak iş değil. Maçı kaybettiriyordu az daha. Yediği golü amatör kaleci dahi yemez.

• Başlıkta beşitaş mı yazıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: negres_1903

Beyler Oğuzhan 2 haftadır çıkışta adama gereksiz yükleniyoruz. Artık şu Tolga gerçeğini görmenizi rica ediyorum. Cenk'e her yediği golde atıp tuttuk ama Tolga efendi 2 sezondur neler yiyor kimseden bir tepki görmedim. Bu takımın en çok transfer ihtiyacı olan mevki kaledir. Cenk ile Tolga arasında da gram fark yoktur. Genç olmasından dolayı Cenk'i seçerim ben. Tolga hiçbir maç güven vermedi, vermeyecek. Kaleye gelen top gol olur diyorum her maç sağolsun yanıltmıyor. Ekstra olarak dün akşamki gibi kaleye gelmeyen topun da gol olmasını sağlıyor.

Tolgayi hic begenmem hele defansin hatasi sonucunda gelen sutlari kurtardiktan sonraki o yuz ifadesi aklima geldikce ... Ayaklarini hic kullanmaz yan toplari sifir ha. Bizim cenk bundan iyi gonderdigimiz hakan arikan bundan iyi tepkinizden korkmasam gunay bile iyi diyecem

• Tamam Beşiktaş iyi oynamadı ama hakem yardımıyla falan da kazanmadı. Penaltı ve 2 kırmızı doğru hatta 1 kırmızı ve 1 penaltı da es geçildi.

Üstünde durulması gereken tek sorun bu durumdaki Rize'ye 5 atmamız lazımdı. Bu futbol devam ederse Bursa'yı yenemeyiz tablo tekrar eski halinde döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trachtenberg

Başlıkta beşitaş mı yazıyor?

Evet kurallar gereği o şekilde

• İlk yarıdaki fenerbahçe rize maçındaki kırmızı kartla penaltı ne kadar doğruysa..Dünkü maçtaki penaltı ve kırmızılarda o kadar doğru..Bakın sizin yöneticilerinizin kalitesi bu kadar işte..

http://www.milliyet.com.tr/aziz-yildirim-kombineleri-iptal-fenerbahce-2010766-skorerhaber/

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-cuneyt-cakir-paylasi-fenerbahce-2010583-skorerhaber/

• quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

Muhahaha ne güldüm ya şerefli Takımın hali bi başka oluyo şerefsiz dedikleri Fenerbahçenin bütün sezonda kazandıklarını tek maçta aldı adamlar helal olsun ne diyim

Hangisi hatalı karar mesela

Ilk kırmızı kart dogrumuydu sence ve maçın sonuna dogru bir çok pozisyonda Beşiktaş lehine düdük çaldı hatalı olarak sanırsam 3-4 dakkada 3 faul yanlıştı

• Kuyruk acisi olan damlamis hemen hadi bakayim alalim sizi kendi bölümünüze

• Liderlik sana yakışıyor...

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.