Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 17.Hafta | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 27.12.2013 | 20:00 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
5.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yemişiz, nasıl gol oldu ?

Defansin arasına atılan topla buluşan zec çaprazdan direği yalayan bi sutla atti golü

• Oguzhan ve Fernandessiz bir Besiktas siradan bir Anadolu klubunden farksiz.
  • Yeter be gökhan az çalım düşün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her biji Oğuzhan
  • Ferdi-Oğuzhan yok oyun kuramıyoruz, çok normal.
  • pas organizasyonunu üstlenen oyuncu yok bizde çok arıyoruz oğuzhanla fernandesi
  • Gökhan Töre'den erkenden umutlananlardan biriyidim. Yine aynı hatayı yaptım. 2-3 maçla iyi bu adam dedim. ama yaklaşık 7-8 haftadır herif ortalarda yok. biraz daha bekleyip kesin bi söylemde bulunabiliriz sanırım. ama GT bu maç itibariyle berbat.
  • Gokhan Toreyi abartmayalım demistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Gokhan Toreyi abartmayalım demistim

Hocam adam oyun kurucu oynuyor, 14 yaşından beri kanat olarak eğitim görmüş yapmayın ya..
  • Takim yine revire dondu

• quote:

quote:

Hocam adam oyun kurucu oynuyor, 14 yaşından beri kanat olarak eğitim görmüş yapmayın ya..

Insallah ben yanılırım ama bi Serdar Ozkan vaziyetleri seziyorum sanki.
  • quote:

quote:

Kanatta oynarken de çok savruk oynuyor Onur.
    Garip garip pas hataları ve tercihleri var.
  • beyler adamın görevi oyun kuruculuk değil ne bekliyorsunuz adamdan.

Sahada bir adet oyun kurucusu yok şu anda. Bu nedenle BODOSLAMA isimli taktiği uyguluyoruz. yerlerse.

Pozisyona girmeden gol yedik ya en çok ona sinir oluyorum.

Mücadeleye diyecek bişey yok herkes canını dişine takıyor ama kapasite bu kadar sahadaki oyuncuların ne yazık ki.

Oyun kurabilecek bir oyuncuya ihtiyacımız var, Kadroda bir tek MAMİ var bu işi yapabilecek. Ama adamların fizik gücü yüksek, mami yi ezebilirler...

Bu maçı böyle almamız zor. çok şans lazım..
  • İkinci yarı Casper'ın (Holosko) yerine Mustafa girmeli ve çift forvete dönmeli takım. Yoksa gol atamayız,atağımız yok.
  • Gökhan Töre ve Olcay topu ayaklaklarına doladıktan sonra yayın gitti ana avrat söverken gol sesini duydum.Ne olacak bu takımın hali bilmiyorum.
  • Beyler Gökhan zaten şu ana kadar doğru dürüst 1 sezon oynamış, yeterli olgunluğa ulaşması için 2-3 sene var.. Bana kalırsa kadroda ne olursa olsun bulunması gereken oyunculardan biri..
  • Kim uyku moduna aldi takim

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

quote:

quote:

Kanatta oynarken de çok savruk oynuyor Onur.
    Garip garip pas hataları ve tercihleri var.

Doğrudur hocam ancak aşırı yükleniliyor taraftar tarafından, yani ben öyle seziyorum diyelim.92 doğumlu çocuk, fiziği yerinde alt yapısı çok sağlam.27 yaş olgunluğunu beklemek yanlış, her oynadığı dakika tecrübe oluyor kendisine.Ben daha iyi olacağını düşünüyorum ama Robben olmasını beklemiyor kimse tabi ki.

@Negatiwe sanmıyorum hocam ama kiralık olduğu için sıkıntı yok hiçbir şekilde.

• Arkadaşlar , oyun kurucu oynamak ile topu ayağında tutamamanın ilişkisi nedir ? ince pas beklentimiz falan yok ki. Adam çalım atıcam, topu ayağımın altı ile çektiricem derken topu ayağından açıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.