Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 17.Hafta | FENERBAHÇE - KAYSERİSPOR| 29.12.2013 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
1
Favori
12.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sow ve Kuyt neden yerlerini değiştirerek başladı maça anlamadım. Her maç Gökhan önünde oynayan Kuyt maça sol da Sow sağ da başladı. Orta sahanın ortası nerede onu hiç anlamadım. Meireles var mı yok mu belli değil. Baroni desen şut atmak dışında bir iş yapmadı.
  • Takımda laubalilik var.
  • Sahada ne yapmaya çalıştığı belirsiz 11 kişi var. Belirli bir oyun planı yok gibi. Uzun toplarla bir şey yapma çabasındayız. Orta sahanın çok kötü olması tüm bölgelere yansıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Alper şart. İnşallah 4 forvete dönmez.

4 forvete döner çünkü başka bir seçeneği yok Ersun Yanal takımlarının
  • Baroni oynuyorsa kanımca maçı izlemenin bir anlamı yok. Yazık.
  • Weboyu alıcak görün bakın
  • abdullah yerine okay
    sefa yerine de nobre girerse bir umut gol atabiliriz
  • Sow'a denedigi her rovosata icin 20bin lira ceza vericen aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yarı bazikti, ikinci yarı asidik olur umarım Zira 3,5 üstü oynadık gol poziyonu yok maçta, böyle şansın
  • Fenerin 88 dr golü var alıntılarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner ilk yarının sonunda bişeyler yaptı hakemimi itti o kısmı göremedim tam foruma döndüm açtım Emenike Caner'i tutuyordu
  • İlk yarının benim için komik anı maçı izlerken babamın 'Bisesvar bisesvar(spikeri kast ediyor) ne sesi var ***(küfür) oğlum sen birşey duyuyon mu' demesi oldu
  • takım inanılmaz sıkıcı oynuyor. anlam veremedim ben 3-0 gibi bir skor bekliyordum
  • maç 2-0 biter gol dkları 50-55 arası bir tanede +90 da atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

İlk yarının benim için komik anı maçı izlerken babamın 'Bisesvar bisesvar(spikeri kast ediyor) ne sesi var ***(küfür) oğlum sen birşey duyuyon mu' demesi oldu

• Caner yine mi atılmadı:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister Spak

quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: Mister Spak

quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: -Schweinsteiger-

Arkadaşlar maçı izlerken çaykurun reklamından aklıma geldi. Suyun ph değeri yüksek olunca mı faydalı oluyor düşük olunca mı?

pH'ın yüksek olması daha iyi çünkü yükseldikçe bazlık oranı artıyor, midede bazik bir ortam olduğu için daha iyi oluyor.

mide ve bazik ortam?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Mide

En son cümle. Sindirim yapmak için ürettiği asitten kendini korumak için bazik bir tabaka yapıyor. Mide ilaçları da baziktir zaten.

Neyse ya futbol bölümünde konuştuğumuz şeye bak.

tamam işte onu kendini korumak için yapıyor, bazik olamaz

Doğru söylüyorsun ben yanlış ifade ettim neyse sonuçta suyun pH'ı yükseği daha makbul diyorlar ama bence fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

İlk yarının benim için komik anı maçı izlerken babamın 'Bisesvar bisesvar(spikeri kast ediyor) ne sesi var ***(küfür) oğlum sen birşey duyuyon mu' demesi oldu

quote:

Orijinalden alıntı: Treecko

Bieswar mı ne her ne ise geçen sene benim kafamı çok karıştırmıştı spiker sürekli bisesvar diyor ulan ne diyor bu adam diyordum arkadaş sonradan öğrendim öyle bi futbolcu varmış

• Eğer meireles çıkıp Webo girecekse oyuncu değiştirmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu chrisitian meireles yerine Alper -holmen çok daha iyi bence ne diye bu ikisini oynatıyor ben anlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.